Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mobilny internet prepaid

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
M23M
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 31.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) M23M » 31.05.2014 09:34

Jeśli wybieram apartament, to patrzę czy jest tam Internet. Przez tyle lat, ile jeżdżę, nie miałem Internetu tylko w Marinie ( Trogir ) a tak to był. Tylko, że właśnie kiedyś miałem problem, żeby dogadać się z Chorwatem, bo źle mi podał adres strony, to znaczy, chodziło o to, że wpisywałem na kartce, którą mi podał a potem się okazało, że pomylił adresy, co mnie zdenerwowało. Ogólnie rzecz biorąc, to tylko na podróż się przydaje mobilny Internet, żeby uruchomić GPS w telefonie, chociażby i idąc na plażę, jeśli chcemy poczytać coś w Internecie, no ale wiadomo, że nie zawsze bierzemy telefony, tablety i.t.d, na plażę bo możemy stracić swoją bardzo cenną rzecz. Co więcej, Internet ten w apartamentach jest gratis, więc..Tutaj nie ma problemu jakoś specjalnie.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 02.06.2014 09:23

Ja natomiast nigdy nie miałem wifi z dostępem do internetu w Chorwacji.
Za pierwszym razem miałem, że tak powiem budżetowy apartament w Breli za 28e więc nie wymagałem.
Drugi był już znacznie lepszy ale nadal nie było wifi.
A co gorsza na wyspie Krk ciężko w ogóle z tym.
Jedynie we Vrbniku znalazłem. I tutaj jakiś mobilny internet jest jak znalazł.

Teraz jadę pierwszy raz gdzie ma być zapewnione wifi.
Ale mam smartfona i musiałbym go odłączać na dzień od sieci aby mi nie pobierał danych (jak to normalnie czyni w PL).
A tak zapakuję jakiegoś T-Mobile 2Gb i mam spokój - nie zastanawiam się czy korzystam z wifi, w trakcie jakieś wycieczki również sobie mogę pomóc.
glonik21
Croentuzjasta
Posty: 187
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) glonik21 » 02.06.2014 09:59

jasiek1972 napisał(a):
jest limit 20 GB jednak jak dobrze rozumiem oplata za miesiac wynosi 15kun. Tylko nie bardzo rozumiem co to jest ta ostatnia "taryfa" na jaki to jest czas zawierane ? to jest jakas umowa ?

Ja dopatrzyłem się ceny 15 Kun ale na dzień


Na tej stronce pisza ze 10 kun ..;-)

https://www.hrvatskitelekom.hr/mobilne- ... ternet-dan

Ja mam tylko pytanko czy obojętnie jaki starter T-mobile moge kupic w Chorwacji żebym mógł właczyć sobie INternet DAn ?
glonik21
Croentuzjasta
Posty: 187
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) glonik21 » 03.06.2014 08:30

http://www.tele2.hr/welcome-to-croatia/

Znalazlem takie cóś w Tele 2 , jak dobrze rozumiem to w tym roku jest 3 Gb i 0,39 kn za minute rozmowy do Polski i to za jedyne 50 KUN ;-) A wiec minuta rozmowy wychodzi niecałe 25 gr do Polski.
3 GB ważne jest miesiąc a na starcie mamy 15 KN.
lukasami95
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 26.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasami95 » 04.06.2014 20:30

glonik21 napisał(a):
Znalazlem takie cóś w Tele 2 , jak dobrze rozumiem to w tym roku jest 3 Gb i 0,39 kn za minute rozmowy do Polski i to za jedyne 50 KUN ;-) A wiec minuta rozmowy wychodzi niecałe 25 gr do Polski.
3 GB ważne jest miesiąc a na starcie mamy 15 KN.


super oferta, ciekawe czy internet jest od razu czy trzeba wpisywać jakieś kody. jak nazywa sie ten starter jak go kupić w sklepie :) proszę mi podać kody do sprawdzenia stanu konta i stanu wykorzystanych MB
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 05.06.2014 11:59

Jakoś trudno mi w to uwierzyć aby za 50kn takie warunki były.
Ale jeżeli tak to będzie to pierwszy zakup w HR.

Nazwa to - Tele2 "Cheapest Surf & Call".
Kody będą w opakowaniu.
glonik21
Croentuzjasta
Posty: 187
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) glonik21 » 11.06.2014 18:14

Witam jestem w Pakostane , starterek kupiony mam 3gb , 1000 minut do hr i minute do polski za 0, 39 kn. Tylko nie wiem czemu ale nie moge zadzwonic na numer do Polski ani na Chorwacki a moge wyslac sms i korzystac z internetu z 3gb . KTOS SPOTKAL SIE KIEDYS Z TAKIM PROBLEMEM ??
glonik21
Croentuzjasta
Posty: 187
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) glonik21 » 11.06.2014 18:16

Dodam ze na starcie jest 15kn . W pakostane nigdzie nie mieli starterku ale za to w Biograd nad moru , pani w kiosku byla zaopatrzona w duza ilosc .. ;-)
adresik84
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 12.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) adresik84 » 11.06.2014 18:44

glonik21 napisał(a):Witam jestem w Pakostane , starterek kupiony mam 3gb


moglbys napisac jak chodzi internet w tym tele2 ?? Wystarczy kupic zestaw za 50 kun i juz mozna smigac czy trzeba cos uruchamiac jakies pakierty ??

jaki jest sim
zwykly
micro
nano
??
Ronsa
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 12.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ronsa » 12.06.2014 06:55

glonik21 napisał(a):Witam jestem w Pakostane , starterek kupiony mam 3gb , 1000 minut do hr i minute do polski za 0, 39 kn. Tylko nie wiem czemu ale nie moge zadzwonic na numer do Polski ani na Chorwacki a moge wyslac sms i korzystac z internetu z 3gb . KTOS SPOTKAL SIE KIEDYS Z TAKIM PROBLEMEM ??


tak,ja się spotkałem w 2012 roku i problem był taki że trzeba było kliknąć "zero" przed numerem telefonu
Sierek
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 06.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sierek » 12.06.2014 14:44

adresik84 napisał(a):
glonik21 napisał(a):Witam jestem w Pakostane , starterek kupiony mam 3gb


moglbys napisac jak chodzi internet w tym tele2 ?? Wystarczy kupic zestaw za 50 kun i juz mozna smigac czy trzeba cos uruchamiac jakies pakierty ??

jaki jest sim
zwykly
micro
nano
??

Dołączam się do pytania. Na LTE raczej nie liczę. Mam nadzieję, że przycinać karty też nie trzeba będzie.
glonik21
Croentuzjasta
Posty: 187
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) glonik21 » 12.06.2014 18:00

Karta jest zwykla z opcja micro . Zasieg jest calkiem niezly bo dzwonie do polski ze skype i wogole nie przycina, a strony tez szybko wchodza na laptopie. Faktycznie raz przed numerem wrzucilem 0 i teraz moge dzwonic .
glonik21
Croentuzjasta
Posty: 187
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) glonik21 » 12.06.2014 18:13

Wystarczy kupic ten starter za 50 kun i wykonac polaczenie, ja niby jeszcze wyslalem sms o tresci TEle2 na numer 13777. Ale wedlug instrukci wystarczy jedno polaczenie i po okolo godzinie aktywuja ci pakiet 3gb , mozesz to sprawdzic wpisujac kod *150# nastepnie 2 a pozniej 4. Na starcie jest 15 kun . Jakbys mial jakies pytania to pisz na priv .
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 13.06.2014 09:51

Czy w rejonach Dubrovnika nie będzie problemu z kupnem tej karty ?
Pytanie wydaje się naiwne ale na całej wyspie Krk nawet nie słyszeli o TELE2.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.06.2014 10:14

Przypomnę własny post z ubiegłego roku:

"Kupiłem w salonie VIP w Splicie w Pałacu starter internetowy za 10 kun /24h/ oraz doładowania na ilość dni, na które potrzebowałem netu. Miła Pani aktywowała doładowania z góry. Po włożeniu sima do tabletu trzeba wpisać hasło i coś tam /przyznam, że żona to zrobiła, a zajęło jej to ok 10 min/. Koszt 10 kun/dzień.
"Stacjonowaliśmy" w Baska Voda, a tam nie można było kupić startera. Dlatego dopiero w Splicie się udało. Podobno w Makarskiej też jest możliwość, ale do końca nie wierzę, bo w Basce też mnie odsyłali do kiosków i poczty, ale tam nie mieli.
Net jest w tej konfiguracji unlimited."

W skrócie 5-6 zł za internet dziennie bez limitu. Jeśli będzie aktualne w tym roku to powtórzę zakup.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Mobilny internet prepaid - strona 30
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone