Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mobile Homes Lanterna

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 10.02.2016 10:38

Slavko1974 napisał(a):Po 3. Kemping Solaris to obiekt FKK - nie wiem czy o to Wam chodziło. Poza tym na Solaris nie ma domków typu mobile homes, są albo budynki murowane segmentowe, albo możliwość parkowania swoim camperem.

Błąd! Im zapewnie chodzi o Beach Resort Solaris koło Szybenika. To nie jest obiekt FKK, a mobile homes oczywiście na nim są. Wiem, bo byłam. Cena w sezonie faktycznie wielka. Proponuję zatem poszukac noclegu w miejscowości Brodarica tuż obok kompleksu Solaris. Na teren campu możecie wejśc za darmo i korzystac z atrakcji. Pisałam to już chyba kilka razy na forum, ale korzystac można ze wszystkiego, co i dla mieszkańców campu jest za darmo. Za aquapark muszą płacic wszyscy (zarówno mieszkańcy, jak i "obcy") Za zjeżdżalnie przy pirackim statku też płacą wszyscy. Basem campingowy jest za darmo. Jak "oblukasz" sobie ich stronke to będzie wiadomo o co chodzi :D
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 14.02.2016 13:29

novy77 napisał(a):
Olito napisał(a):Witam :)
Wybieramy się na ten camping w czerwcu - czy ktoś może korzystał i rezerwował pobyt poprzez stronę ww.camping-adriatic.com? Wydaje się że nie mają przedstawicielstwa w Polsce. Można zrobić rezerwację przez internet, ale jednak jak tam po drugiej stronie nie ma rodaka ;) to jakoś tak niepewnie się czuję. Podany jest nr telefonu dla Polski, jednak przy próbie połączenia opcja wyboru języków to niemiecki, włoski, chorwacki i angielski.
To mój pierwszy wyjazd, mój angielski na poziomie podstawowym i wolałabym mieć możliwość kontaktu z rezydentem/przedstawicielem z PL. Z drugiej strony oferta camping-adriatic jest naprawdę ciekawa i atrakcyjna i już prawie się zdecydowałam, ale obawy są...

czas nagli, to już ostatni dzwonek na first minute
proszę o porady i sugestie

Witam po co komplikować sobie życie w tym okresie w czerwcu można po dobrej cenie zarezerwować sobie w Vacanscoleil , Eurocamp , Selectcamp i nie trzeba znać języków wszystko po Polsku :D . Ja w zeszłym roku w połowie czerwca byłem na tym campingu pod namiotem z jednych z tych firm i dałem 700 zł za 8 dni .byłem zadowolony. Ale to twój wybór. Pozdrawiam :papa:


Zgadza się strony podane przez Ciebie są najtańsze, na portalu B ceny droższe o 600-700 zł w stosunku do podanych wyżej stron przy założeniu 7 dni domek dla 5-6 osób. Wakacje 2017 spędzę w domu mobilnym i będę szukał na tych stronkach :)
chicken86
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 15.02.2016
Ośrodek kempingowy z mobile home

Nieprzeczytany postnapisał(a) chicken86 » 15.02.2016 15:44

Witam,
Wraz z żona i dzieckiem planujemy po raz pierwszy wybrać się do Chorwacji. Poszukujemy jakiegoś fajnego ośrodka kempingowego z mobile home lub innym zakwaterowaniem (nie namiot) gdzie będzie dużo atrakcji dla dzieci (klub malucha, baseny, plac zabaw itp.), dość piaszczysta plaża z możliwością schowania się do cienia, mile widziane też jakieś atrakcje dla aktywnych (siłownia, czy sporty wodne). Wszystkim z góry dziękuję za info, bo dla początkującego każda rada będzie cenna. :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Ośrodek kempingowy z mobile home

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.02.2016 15:54

chicken86 napisał(a):Witam,
Wraz z żona i dzieckiem planujemy po raz pierwszy wybrać się do Chorwacji. Poszukujemy jakiegoś fajnego ośrodka kempingowego z mobile home lub innym zakwaterowaniem (nie namiot) gdzie będzie dużo atrakcji dla dzieci (klub malucha, baseny, plac zabaw itp.), dość piaszczysta plaża z możliwością schowania się do cienia, mile widziane też jakieś atrakcje dla aktywnych (siłownia, czy sporty wodne). Wszystkim z góry dziękuję za info, bo dla początkującego każda rada będzie cenna. :)

Witam.
http://www.avtokampi.si/mobilne-hisice. ... ava=2&s1=1
Czerwiec/wrzesień- ceny przystępne.
Lipiec/sierpień - drożej niż w apartamentach.
No ale są atrakcje, szczególnie w dużych kompleksach.
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Mobile Homes Lanterna - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone