Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mobile Homes Lanterna

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marcopil
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 18.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcopil » 27.11.2015 14:15

Slavko1974 napisał(a):Byłem na tym kempingu w czerwcu - poszukaj mojej relacji.
Ja byłem z eurocampu. Eurocamp ma najmniejsze domki (tylko standard) z wszystkich jakie tam są, ale to nie znaczy, że ciasne. Ale ma też najtańsze ceny. Za 10 dni, włączając w to 3 dni promocji gratis zapłaciliśmy ok. 3500 zł za cały domek.
Spaliśmy tam w 4 osoby dorosłe i 2 dzieci, i jakoś sobie daliśmy radę.
Oprócz eurocampu widziałem też selectcamp, gebetsroither, victorig (czeski), Canvas, Homair, Go4camp, Roan, Suncamp i parę innych. Do wyboru do koloru.


Witam,

dzięki za informację o Twojej relacji, bardzo ciekawie napisana, dobra robota. Właśnie tego typu zdjęć i opisu szukałem, co do Twojego wyjazdu to bardzo przypomina mój planowany. Konfiguracja ilości osób w ekipie podobna, ta sama liczba osób w domku 4+2. Tylko my chcemy jechać 25.06 na 10 dni czyli zahaczamy terminem na lipiec i to już wychodzi ceno więcej niż wyjazd w czerwcu. Faktycznie na tą chwilą, koszt kształtuje się w okolicach 4000 - 4300 zł uwzględniając ten termin i domek na 4+2 osoby. Ze względu na duży teren ciężko ogarnąć te domki, bo tak jak pisałeś jest kilka firm, które udostępniają miejsce, pytanie czy to co na zdjęciu oferuje firma jest w 100 % zgodne z rzeczywistością.

Tak jak pisałem wcześniej, zrobiłem wstępną rezerwację poprzez booking, plusem tego jest możliwość odwołania rezerwacji max. 2 tyg. przed wyjazdem bez ponoszenia żadnych kosztów. Tylko próbuje dojść jakiej dokładnie firmy są te domki, lokalizacja tak jak jest opisane na stronie bookingu w pobliżu basenu dla dzieci, placu zabaw oraz klubu dla dzieci Maro. Czy widziałeś może ten domki ?

Mam jeszcze pytanie czy pamiętasz jaka była powierzchnia tego Waszego domku ?

Pozdrawiam
Marek
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 02.12.2015 11:48

Nie wiem w jakiej firmie zarezerwowałeś ten domek. Musiałbyś pokazac linka do rezerwacji na booking. Wiem, że Eurocamp ma dwóch lokalizacjach te domki - jedna to rejon A (na skraju ośrodka, niedaleko recepcji i w drugiej lokalizacji gdzieś niedaleko basenu dla dzieci.
Tylko, że w pobliżu basenu kilka firm ma swoje domki.
Nasz domek miał 28 metrów i wcale się nie rozczarowaliśmy. Do tego drewniany taras, klimatyzacja w środku, lodówka mikrofala itd. itp. Każdy domek oddzielony od drugiego żywopłotem, z miejscem na samochód i na rozstawienie leżaków, grilla itp. Aczkolwiek układ troszeczkę inny niż to co prezentuje na stronie Eurocamp, ale ja dostałem katalog pocztą, w którym było pokazane dokładnie to co, zastaliśmy na miejscu.
Wieczorkiem wrzucę parę fotek z domkami, które tam są oraz z otoczeniem naszego, pod warunkiem, że coś znajdę :)
Olito
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 08.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olito » 08.01.2016 19:14

Witam :)
Wybieramy się na ten camping w czerwcu - czy ktoś może korzystał i rezerwował pobyt poprzez stronę ww.camping-adriatic.com? Wydaje się że nie mają przedstawicielstwa w Polsce. Można zrobić rezerwację przez internet, ale jednak jak tam po drugiej stronie nie ma rodaka ;) to jakoś tak niepewnie się czuję. Podany jest nr telefonu dla Polski, jednak przy próbie połączenia opcja wyboru języków to niemiecki, włoski, chorwacki i angielski.
To mój pierwszy wyjazd, mój angielski na poziomie podstawowym i wolałabym mieć możliwość kontaktu z rezydentem/przedstawicielem z PL. Z drugiej strony oferta camping-adriatic jest naprawdę ciekawa i atrakcyjna i już prawie się zdecydowałam, ale obawy są...

czas nagli, to już ostatni dzwonek na first minute
proszę o porady i sugestie
novy77
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 20.10.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) novy77 » 08.01.2016 19:36

Olito napisał(a):Witam :)
Wybieramy się na ten camping w czerwcu - czy ktoś może korzystał i rezerwował pobyt poprzez stronę ww.camping-adriatic.com? Wydaje się że nie mają przedstawicielstwa w Polsce. Można zrobić rezerwację przez internet, ale jednak jak tam po drugiej stronie nie ma rodaka ;) to jakoś tak niepewnie się czuję. Podany jest nr telefonu dla Polski, jednak przy próbie połączenia opcja wyboru języków to niemiecki, włoski, chorwacki i angielski.
To mój pierwszy wyjazd, mój angielski na poziomie podstawowym i wolałabym mieć możliwość kontaktu z rezydentem/przedstawicielem z PL. Z drugiej strony oferta camping-adriatic jest naprawdę ciekawa i atrakcyjna i już prawie się zdecydowałam, ale obawy są...

czas nagli, to już ostatni dzwonek na first minute
proszę o porady i sugestie

Witam po co komplikować sobie życie w tym okresie w czerwcu można po dobrej cenie zarezerwować sobie w Vacanscoleil , Eurocamp , Selectcamp i nie trzeba znać języków wszystko po Polsku :D . Ja w zeszłym roku w połowie czerwca byłem na tym campingu pod namiotem z jednych z tych firm i dałem 700 zł za 8 dni .byłem zadowolony. Ale to twój wybór. Pozdrawiam :papa:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 10.01.2016 11:25

novy77 napisał(a): po dobrej cenie zarezerwować sobie w Vacanscoleil , Eurocamp , Selectcamp

sprawdz jeszcze na stronie kempingieuropy.pl tam tez mają niezłe ceny :D
Olito
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 08.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olito » 12.01.2016 12:37

Jedziemy w 6 osób: 4 dorosłych i dwójka dzieci (4 i 10 lat). Wybrałam tzn. wymyśliłam sobie mobile home z 3 sypialniami i salonem. Prześwietliłam większość biur oferujących ten camping. I tylko w tym o którym wspomniałam wcześniej mam pewność że dostaniemy domek blisko basenów dziecięcych i nowego aqua parku. Poza tym mają oni w ofercie całkiem nowe domki. Od wszystkich innych firm dostałam info ze lokalizacja domku uzależniona jest od tego jaki będzie stan juz tam na miejscu, tzn jakie domki będą dostępne. Noni nie wszystkie biura maja w ofercie domki z 3 sypialniami. Biorąc pod uwagę wielkość campingu, to ze jadę z dziećmi i najbardziej zależy mi na bliskości basenów - to zostaje mi tylko to biuro :-/
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.01.2016 12:42

Olito napisał(a): Biorąc pod uwagę wielkość campingu, to ze jadę z dziećmi i najbardziej zależy mi na bliskości basenów - to zostaje mi tylko to biuro :-/

Skoro wszystko prześwietlone :wink: to czas na rezerwację :idea:
Olito
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 08.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olito » 12.01.2016 13:36

Dzisiaj chyba to zrobię, ale myślałam ze ktoś już ma z nimi doświadczenie i może coś poradzić. Wychodzi na to ze to ja będę radzić innym... kiedyś.... :P
Olito
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 08.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olito » 15.01.2016 21:43

Czy ktoś mógłby mi to przetłumaczyć:
"The entire booking amount is charged immediately upon booking in local currency (HRK)"

i co to może oznaczać?
Są trzy opcje ceny i przy tej najniższej jest właśnie ten zapis - czy to jest jakiś haczyk?? :?
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 15.01.2016 21:51

Olito napisał(a):Czy ktoś mógłby mi to przetłumaczyć:
"The entire booking amount is charged immediately upon booking in local currency (HRK)"

i co to może oznaczać?
Są trzy opcje ceny i przy tej najniższej jest właśnie ten zapis - czy to jest jakiś haczyk?? :?

Cały koszt pobierany jest w momencie rezerwacji, w lokalnej walucie
- skoro to najniższa cena - tak mi sie wydaje ;)
Olito
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 08.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olito » 15.01.2016 22:47

Ale to znaczy ze musze od razu całość zapłacić? Zaczęłam procedurę rezerwacji i gdy przyszło do płatności to do zapłaty było ok.100 euro. Hmmm
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 15.01.2016 23:21

Olito napisał(a):Ale to znaczy ze musze od razu całość zapłacić? Zaczęłam procedurę rezerwacji i gdy przyszło do płatności to do zapłaty było ok.100 euro. Hmmm

no na to wygląda, ale zawsze możesz się upewnić :)
tu masz ten haczyk - przy najniższej cenie
kam_i_l
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 07.02.2016
Domek z tarasem 8 osób - kemping lub prywatnie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) kam_i_l » 07.02.2016 09:37

Chcemy jechać w 2 rodziny do Chorwacji (4 osoby dorosłe, 2 dzieci 5 lat i 2 dzieci 2 lata).
Termin: 30 lipiec na 10-14 nocy. W grę wchodzi też wyjazd parę dni później.
Lokalizacja: Istria lub Dalmacja

Generalnie myśleliśmy o kempingu, najbardziej podoba nam sie Solaris i Lanterna.
Jednakże cena mobile home w tym terminie dla 8 osób to min. 1000-1200zł za dobę.
Chcielibyśmy coś troszkę taniej, tj. max 750zł za dobę za zakwaterowanie.

Rozważamy 2 opcje:
1. Odpuścić rezerwację teraz i szukać później oferty last minute.
I tutaj pytanie moje do was: jak dużo ofert na takie lepsze kempingi może się pojawić w last minute?
Nie chcielibyśmy też zostać bez niczego.

2. Znalezienie jakiejś kwatery na własną rękę. Ze względu na dzieci ważne jest dla nas, żeby było to blisko plaży, był jakiś taras czy ogródek, żeby dzieci mogły być na powietrzu i miały jakieś atrakcje blisko. Idealnie jakby było blisku jakiegoś kempingu. Standard z lat 90-tych odpada:)

Ewentualnie w grę wchodziłyby też Włochy jakby ktoś coś wiedział.
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 08.02.2016 11:10

Po 1. Istria lub Dalmacja? - ale rozstrzał celów. Pomiędzy tymi lokalizacjami macie właściwie całą Chorwację z równie pięknymi miejscami, to daje jakieś 6 godzin jazdy różnicy. No ale dobra - Wasz wybór.
Po 2. Jeśli kemping na Istrii to w środku sezonu w tej cenie to może załapiesz się na Lanterna. jak również w Park Umag - to drugi kemping na Istrii z takich dużych. Byłem w Lanternie w 2015 roku i naprawdę ciężko było mi się do czegoś przyczepić.
Po 3. Kemping Solaris to obiekt FKK - nie wiem czy o to Wam chodziło. Poza tym na Solaris nie ma domków typu mobile homes, są albo budynki murowane segmentowe, albo możliwość parkowania swoim camperem.
Po 4. Raczej nie licz na last minute - na taką ilość osób będzie trudno. Domyślam się, że będziecie w dwie rodziny 2+2. Więc musielibyście szukać domku z 3 sypialniami (bo większych chyba tam nie ma - maks na 8 osób), a one są dosyć drogie, powiedziałbym, że nawet przesadnie drogie. Więc jeśli nawet traficie na last minute to i tak będzie to ponad Wasz poziom cenowy.

Nie ulega wątpliwości, że kempingi oferują dużo atrakcji dla dzieci (np. Lanterna - 2 kompleksy basneów, kilka placów zabaw, animacje, możliwość bezpłatnego pozostawienia dzieci pod opieka animatora, przejażdżki pociągami), ale to się przekłada na cenę.
Osobiście w tym terminie proponuję wam szukać apartamentu 8 osobowego, na pewno wyjdzie dużo taniej a i atrakcje dzieciom też można samemu wymyśleć.
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 08.02.2016 18:20

Na stronie Camprest jest wiele przydatnych informacji w temacie powyżej. :hut:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Mobile Homes Lanterna - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone