Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mimice - To je to 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
YoanaK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 16.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) YoanaK » 30.08.2009 20:21

Po wywczasach faaaaaaaajnie :)
Niby czwarty raz w Cro, ale pierwszy raz aktywnie, czyli byliśmy i na Złotym Rogu, i w Splicie, i w Dubrowniku, w Trogirze też i nawet w Szybeniku, ponadto Krka i Plitwickie zaliczone :) Super naprawdę :) Relacja się pisze.
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 30.08.2009 20:34

YoanaK napisał(a):Po wywczasach faaaaaaaajnie :)
Niby czwarty raz w Cro, ale pierwszy raz aktywnie, czyli byliśmy i na Złotym Rogu, i w Splicie, i w Dubrowniku, w Trogirze też i nawet w Szybeniku, ponadto Krka i Plitwickie zaliczone :) Super naprawdę :) Relacja się pisze.


i Adama ;d spotkałaś :d , a Adam Asie =)
masmedia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 580
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) masmedia » 30.08.2009 21:27

Fajnie się ogląda znajome miejsca :)
ale czyżby w Trogirze padało ?
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 30.08.2009 21:39

masmedia napisał(a):Fajnie się ogląda znajome miejsca :)
ale czyżby w Trogirze padało ?


lekko kropiło z rana:)
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 31.08.2009 16:29

Uffff nadrobiłam zaległości :) a sporo mam ich mam z powodu pójścia mojej Nati do pierwszej klasy :!: ale co tam damy rade :D
Widzę że relacja się już nieżle rozkręciła :wink: i są super fotki :wink:
Teraz jestem na bieżąco :!: :D
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 31.08.2009 18:07

Aneta.K napisał(a):Uffff nadrobiłam zaległości :) a sporo mam ich mam z powodu pójścia mojej Nati do pierwszej klasy :!: ale co tam damy rade :D
Widzę że relacja się już nieżle rozkręciła :wink: i są super fotki :wink:
Teraz jestem na bieżąco :!: :D


Witaj Ancia :) , cieszę się że jesteś :)
Kasia.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 667
Dołączył(a): 18.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia.K » 01.09.2009 18:47

Adam.B napisał(a):

Trogir to również setki skuterów na ulicach :D



Mojego Radka tam brakowało :wink:

Podglądam Trogir w relacjach i jest to kolejne miejsce które muszę zobaczyć. :D
adamk3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1282
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamk3 » 17.09.2009 11:29

YoanaK napisał(a):Po wywczasach faaaaaaaajnie :)
Niby czwarty raz w Cro, ale pierwszy raz aktywnie, czyli byliśmy i na Złotym Rogu, i w Splicie, i w Dubrowniku, w Trogirze też i nawet w Szybeniku, ponadto Krka i Plitwickie zaliczone :) Super naprawdę :) Relacja się pisze.


to jest wysyp - jak grzybów

pozdrav
Crayfish
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1744
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crayfish » 17.09.2009 14:57

adamk3 napisał(a):
YoanaK napisał(a):Po wywczasach faaaaaaaajnie :)
Niby czwarty raz w Cro, ale pierwszy raz aktywnie, czyli byliśmy i na Złotym Rogu, i w Splicie, i w Dubrowniku, w Trogirze też i nawet w Szybeniku, ponadto Krka i Plitwickie zaliczone :) Super naprawdę :) Relacja się pisze.


to jest wysyp - jak grzybów

pozdrav


Znaczy się - kryzysu tu nie było.
przemas_depesz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 96
Dołączył(a): 25.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemas_depesz » 18.09.2009 16:52

Adam.B napisał(a):Więc pierwszy dzień minął nam na , przypomnieniu sobie Mimic , obejściu ich od każdej możliwej strony , aż w końcu zawitaliśmy ; ) do Konoby Carevi Dvori , w górnej części miasteczka nad Jadranką . Restauracja czynna jest od 19 do 24 , klimat typowo Dalmatyński , widok na Jadran , Dinare , gdy się wychyliło troszkę to i Biokovo  więc wszystko w jednym .

Obrazek


Obrazek



W Cerveni Dvori przygrywała muzyczka tylko i wyłącznie Dalmatyńska , wydaje mi się że to właśnie ona dodawała co najmniej 40 % uroku temu miejscu , w większości były to utwory klap , między innymi Tomislava Bralica & klapa Intrade




Samo More nosin ja u dusi , wiele razy ;) była puszczana ; )


Wracając do Apartamentu Lara , tradycyjnie zahaczyliśmy o mini Targ z owocami , Warzywami i oczywiście z Rakiją , Travaricą , Orahowicą , Proskiem  , Vino Crveno , Bjelo , mnóstwo wszystkiego do wyboru  .

Wieczorkiem miałem okazję poznać w Realu ambasadora :D Lary , Ryszarda . Bardzo miły pomocny człowiek  , żona i córka również bardzo sympatyczne  Pozdrawiam.


1 dzień mija , wyjątkowo 22.00 wszyscy w łóżkach , zmęczeni po podrózy , jedynie ja z lampą wina od Boże , siedze na tarasie ;) i podziwiam , wieczorne piękno , słucham cykad  które mi ładnie śpiewają Cdn

Pozdrav Adam




Ambasador Ryszard ;-) niezły NICK na forum.... Byłem, poznałem i pozdro ........Fajnie rzeczywiście poczytać, jak inne osoby były w tych samych miejscach ;-)
zygmunt
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 01.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) zygmunt » 18.09.2009 19:11

:D ...też w Larze byłem ...
... ale Adasia nie spotkałem :)
... bo to byłow zeszłym roku... :D
...więc zapisuję się do czytelni, oczywiście.
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 25.09.2011 22:15

.....a tak se tu zajrzałem i odgrzebałem :)
Adam.B napisał(a):CDN..

Ktoś tu nie skończył relacji i fotki pogineły :wink:
Adam.B napisał(a):dobijamy właśnie do tego cudownego miejsca gdzie kopary nam opadły po raz 2 , wiele miejsc w Europie widziałem , ale to potrafi u człowieka zrobić niewiarygodne wrażenie .

Obrazek


Mi też szczena opadła na ten widok ....... :D

Obrazek
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Mimice - To je to 2009 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone