Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mimice - To je to 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kasia.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 667
Dołączył(a): 18.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia.K » 23.08.2009 00:08

Fajnie znów pooglądać Split, mój był bardziej słoneczny :D . Te góry wyłaniające się z morza całkiem jak moje. Widok porażający. 8O :D
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 23.08.2009 00:13

kasia34 napisał(a):Fajnie znów pooglądać Split, mój był bardziej słoneczny :D . Te góry wyłaniające się z morza całkiem jak moje. Widok porażający. 8O :D


oj tak :) , na dniach c.d ;d
mirass
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 194
Dołączył(a): 22.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirass » 23.08.2009 10:29

Zapisuję się do czytelni i czekam na cd. PZDR
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18279
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 23.08.2009 11:46

mirass napisał(a):Zapisuję się do czytelni i czekam na cd. PZDR

Ja też :D
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14784
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 23.08.2009 12:29

Adaś, fajnie piszesz (i wzbogacasz tekst muzyką :D). Czekam na ciąg dalszy :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.08.2009 13:13

Adam.B napisał(a): na dniach c.d ;d


Lana ponagla :wink:
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 23.08.2009 13:20

Halo Adaś!

Melduję swoja obecność.... Fajnie poczytać kolejna relację i pooglądać ładne fotki. 8)

Serdecznie pozdrawiam! :)
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 23.08.2009 15:57

sprawdziliśmy zobaczyliśmy ale za rok już tradycyjnie wariant Czechy


Widzę, że każdy musi się przekonać na własnej skórze. My praktykowalismy tę trasę z Piły-czasowo wyszło tak samo ale i 300 km więcej.
mojekp
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 13.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mojekp » 23.08.2009 19:21

czekamy , czekamy - lubię te crorelacje
PZDR
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 23.08.2009 22:27

I tak minęły piękne chwile w Gradzie Djoklecjana , minęła noc :) , i wstał kolejny dzień , słoneczny i piękny jak zwykle , dzisiaj Jadran , bez żadnych fal więc woda zachwyca kolorem ;) , zbyt banalnie to napisałem :| "zachwyca" , każdy kto był w Cro wie o czym mówię :) :D . Tak wiec od godziny 9.30 wychodzimy na plaże :) , wykonujemy tradycyjne czynności :D plażowe =) przede wszystkim zażywamy kąpieli słonecznych :) , o 15.30 pomalutku zwijamy się z plaży ;) , gdyż na 17 postanawiamy odwiedzić Baske Vode , i zjeść jakiś posiłek , a następnie pyszne desery , oczywiście :) bez Drinków się nie obeszło :) , Mojito oczywiście :) . Rok temu polubiliśmy Baske Vode więc przyjeżdżamy chociaż na parę godzin , zachwyceni byliśmy do momentu zobaczenia Breli , ale tym później

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Obrazek


Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek


Obrazek


Obrazek



Najedzeni , napici :) , spacerujemy po Rivie :) zakupujemy różne , drobiazgi , zaliczamy konzum , aż w końcu dochodzimy do portu gdzie właśnie zaczynała się Ribarska noc :) , mnóstwo ludzi :) , tańce przy dalmatyńskich rytmach :) , niestety wszystko uwiecznione na kamerze :) , po godzince wracamy do Mimic :) , gdzie wieczór mija jak zwykle przy lampce Czerownego winka , lub szklance Rakiji lub Travaricy od Boza , i zasypiamy około 24 :)

CDN :) - Fishpicnic , next Trogir



Tedi Spalato - Sve cu prezivit




Oliver Dragojevic - Baska Voda

Muzyczka na lepsze czytania :) pozdrav Adaś :)
Ostatnio edytowano 24.08.2009 13:24 przez Adam.B, łącznie edytowano 1 raz
maciomon
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 25.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciomon » 24.08.2009 11:56

Jechalem ta sama trasa, na szcescie nie stalem w zadnych korkach. Super relacja. Pozdrawiam.
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 24.08.2009 13:26

maciomon napisał(a):Jechalem ta sama trasa, na szcescie nie stalem w zadnych korkach. Super relacja. Pozdrawiam.



Cieszę się że się podoba :) , Pozdrav :D
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 24.08.2009 14:13

Czytam, oglądam i czekam na ciąg dalszy. Uwielbiam to forum tuż pod koniec wakacji, gdzie tyle ciekawych relacji jest do przeczytania. Nie można się w domu nudzić :)
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 24.08.2009 14:30

Roksa_ napisał(a):Czytam, oglądam i czekam na ciąg dalszy. Uwielbiam to forum tuż pod koniec wakacji, gdzie tyle ciekawych relacji jest do przeczytania. Nie można się w domu nudzić :)


:D :D , Witamy witamy :)
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 26.08.2009 16:34

Następne 2 dni mijały na odpoczynku na plaży i później na balkonie :) w Larze . Pewnego wieczora stwierdzamy że popłyniemy na Brac , z Mimic , koszt 130 kn w tym pyszna Rybka , Rakija , Vino , Orahowica , soki , Sałatki . Pierwszym celem naszego rejsu była Pucisca , o której wiedziałem niewiele , tylko kojarzyłem jak wygląda kościółek , który faktycznie był bajeczny. Dostaliśmy prawie 2 godzinki , zdecydowanie wystarczający czas , żeby obejść Pucisce z każdej możliwej strony :)



Obrazek



Obrazek


Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek


Obrazek



Obrazek




Obrazek



Obrazek


i tak zostawiamy :) piękną Puscice za sobą

Obrazek

i płyniemy do Povalji , o tym miasteczku wiedziałem już troszkę więcej , że jest oblegane przez Włochów , Francuzów , Niemców , i tak właśnie było , bardzo mało Polaków . Plaże w Povalji to Istria + Dalmacja od wyboru do koloru , kamieniste , betonowe , żwirkowe


Obrazek



Obrazek



Obrazek


Obrazek


Jako że rejsy z Mimic trwają troszkę krócej niż np z Omisa , od 10 - 16 , ale według mnie i reszty załogi , te 6 jest wystarczające ..

i tak dopływamy , rozchodzimy się , jednak wspomnienia zostaną na długo , jednym słowem piękna część Braca :)





Klapa GODIMENTI - Molitva


Tradycyjnie muzyczka , na lepsze czytanie :)

Pozdrav Adam ,

CDN :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Mimice - To je to 2009 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone