Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Miejscowka dla 35 osob.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Zwierzaczeq
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 02.09.2017
Miejscowka dla 35 osob.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zwierzaczeq » 02.09.2017 13:40

Witam !

Poszukuje miejsca dla zgranej grupy 30-35.
Jesli chodzi o miejsce moze to byc osrodek, duzy dom, kilka apartamentow obok siebie czy nawet kamping (tyle ze musi na nim byc kilka dostepnych domkow bo nie zady z grupy lubi spac w namiocie ).
Lokalizacjia na wybrzezu pomiedzy Rovinj a Mkaraska + wyspy w rozasdnej odleglosci od morza.
Chcemy odwiedzic Chorwacjie pod koniec sierpnia 2018.

Jesli ktos byl w jakims wiekszym miejscu i moze skierowac mnie w odpowiednim kieunku bede naprawde wdzieczny! ;-)

Pozdrawiam wszystkich prodoznikow !
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.09.2017 15:00

Na posty pisane niechlujnie nie udzielam porady. :idea:
macvw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 11.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) macvw » 02.09.2017 15:14

Janusz Bajcer napisał(a):Na posty pisane niechlujnie nie udzielam porady. :idea:

Janusz, na pewno Zwierzaczeq miał jakąś "inną" klawiaturę, niż my :D Pozdrav :papa:
Zwierzaczeq
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 02.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zwierzaczeq » 02.09.2017 16:34

Dziekuje za pouczenie ;-)
krytyke przyjmuje z pokora
macvw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 11.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) macvw » 02.09.2017 17:26

Zwierzaczeq napisał(a):Dziekuje za pouczenie ;-)
krytyke przyjmuje z pokora

Szkoda, że pouczenie nic nie dało :( Pisze się "Dziękuję za pouczenie, krytykę przyjmuję z pokorą" :lol:
Zwierzaczeq
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 02.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zwierzaczeq » 02.09.2017 18:10

Myslalem ze to forum dotyczace podrozy...
Ale zamiast konkretnych informacji sa gentelman-i popisujacymi sie swaja erudycja...
Pozostaje mi pozdrowic towarzystwo wzajemnej adoracji bo konkretow tu doczekac sie nie spodziewam...
Ot typowa polska goscinnosc, burzuazja, malostowosc i na calym swiecie wysmiewany brak jakiejkolwiek toleracji...

Zeby waszmosciow zadowlic polskich znakow istalowac nie bede.
śmigacz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1703
Dołączył(a): 18.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 02.09.2017 19:43

Tobie nie tylko polskich znaków brakuje na klawiaturze.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 02.09.2017 19:52

Zwierzaczeq napisał(a):Witam !

Poszukuje miejsca dla zgranej grupy 30-35.
Jesli chodzi o miejsce moze to byc osrodek, duzy dom, kilka apartamentow obok siebie czy nawet kamping (tyle ze musi na nim byc kilka dostepnych domkow bo nie zady z grupy lubi spac w namiocie ).
Lokalizacjia na wybrzezu pomiedzy Rovinj a Mkaraska + wyspy w rozasdnej odleglosci od morza.
Chcemy odwiedzic Chorwacjie pod koniec sierpnia 2018.

Jesli ktos byl w jakims wiekszym miejscu i moze skierowac mnie w odpowiednim kieunku bede naprawde wdzieczny! ;-)

Pozdrawiam wszystkich prodoznikow !


Jako jeden z Prodozników proponuję:

spójrz na mapę w okolicę Dramalj, tam na cyplu Kacjak masz ośrodek. Tylko to mi przyszło do głowy z miejscówek dla masy krytycznej.

Tylko nie wiem jak tam wejdą te zady z grupy.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 02.09.2017 20:16

Może by który zad z grupy odebrał PW?
macvw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 11.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) macvw » 02.09.2017 20:18

śmigacz napisał(a):Tobie nie tylko polskich znaków brakuje na klawiaturze.

śmigacz o czym Ty myślisz? :D Chyba nie o tym, co ja? :lol: Dobra trzeba "wyluzować", ale jak przeczytałem Twój post, to muszę przyznać, że już dawno tak głośno się nie śmiałem.
Volroch
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 22.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Volroch » 04.09.2017 08:54

Witaj Zwierzaczku :)

niestety na tym forum ciężko o dobre podpowiedzi. Ja byłem pierwszy raz ale miejscówka będzie odpowiadać twoim oczekiwaniom:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Są tam apartamenty - mniejsze to 2 pokoje - w jednym łóżko podwójne (i tu w jednych było jako jedno łóżko duże w niektórych 2 podwójne) w drugim pokoju kanapa dwuosobowa plus 1 miejscowa amerykanka. większe - w jednym pokoju łóżko podwójne (i tu w jednych było jako jedno łóżko duże w niektórych 2 podwójne), w drugim pokoju to samo co w pierwszym zaś w trzecim kanapa dwuosobowa.
Mniejszy apartament ma duzy taras, większy mały balkon.
Oba maja małą kuchnię plus łazienkę, klimatyzację, lodówkę.
Sam kemping ma baseny 2 sztuki.
Jest o tyle dobrze że pływają stamtąd co godzinę łódeczki do Trogiru, zaś z Trogiru można popłynąć do Splitu lub na wyspy okoliczne.
Do tego jest wszystko na miejscu - sklep, restauracje, bary, plac zabaw dla dzieci - mały bo mały ale jest, są też animacje dla dzieci i dorosłych...
Cenowo nie jest najgorzej - ja placiłem kolo 95 Eur/za mniejszy apartament znajomi kolo 120 eur za wiekszy - piszę koło bo dostałem rabat więc tam nie było takiej dokładnej kwoty równej.
Myślę że to dobra oferta. W razie gdybyś coś znalazł w swoich poszukiwaniach to proszę zerknij na mój wątek o domu w Makarskiej może przez przypadek znajdziesz coś co będzie spełniało moje oczekiwania
powodzenia
Zwierzaczeq
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 02.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zwierzaczeq » 07.09.2017 01:08

Dzieki !

Oferta wyglada zachecajaco.

Pozdrawiam Serdecznie !
Volroch
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 22.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Volroch » 07.09.2017 13:57

Jak dla mnie super - zwłaszcza gdy macie dzieci - bo to duży zamknięty teren z ograniczonym ruchem samochodów, więc bezpiecznie. jest też miejsce dla kąpieli psów o ile takie chcecie zabrać ze sobą.
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 07.10.2017 15:58

Zwierzaczeq napisał(a):Witam !

Poszukuje miejsca dla zgranej grupy 30-35.
Jesli chodzi o miejsce moze to byc osrodek, duzy dom, kilka apartamentow obok siebie czy nawet kamping (tyle ze musi na nim byc kilka dostepnych domkow bo nie zady z grupy lubi spac w namiocie ).
Lokalizacjia na wybrzezu pomiedzy Rovinj a Mkaraska + wyspy w rozasdnej odleglosci od morza.
Chcemy odwiedzic Chorwacjie pod koniec sierpnia 2018.

Jesli ktos byl w jakims wiekszym miejscu i moze skierowac mnie w odpowiednim kieunku bede naprawde wdzieczny! ;-)

Pozdrawiam wszystkich prodoznikow !




Bardzo proszę o kontakt na priv. Może będę umiała pomóc, jeśli jeszcze zapytanie jest aktualne: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Połednica
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 30.08.2020
Dom dla 22-26 osob

Nieprzeczytany postnapisał(a) Połednica » 09.10.2020 20:50

poszukujemy fajnego miejsca dla naszej ekipy. 15 osob dorosłych + 7 dzieci na dwutygodniowy pobyt w lipcu 2021.
Możecie polecić cos ciekawego?
Region dośc szeroki... od Istrii po dalmacje środkową, bez wysp raczej do których dopłynąć promem trzeba ;-)
Idealem bylby basen, ale bliskość morza rowniez bylaby zadowalająca. Marzymy o większym ogrodzie, gdzie moglibyśmy wspolnie spędzać czas
Czekamy na propozycje. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dzieki :-)
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Miejscowka dla 35 osob.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone