Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Miał być Rzym - był spontan - październik 2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107704
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.02.2013 02:15

Fresz napisał(a):Czy tu zaczyna się nowa relacja??? To może trza przekierować?

Tu się zaczyna spontaniczne grzebanie w archiwum :oczko_usmiech:
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 10.02.2013 02:23

alessandro1977 napisał(a):Nocleg był w Niemczech bo przez Czechy nie zamierzałem jechać….niektórzy to krytykują ale to ich problem….niech jeżdżą jak im wygodnie…ważne abyśmy wszyscy dotarli do celu :boss:
W Niemczech był nocleg ( w sumie w Czechach bo zjechałem z trasy ) w miejscu poleconym przez jednego z userów w odrębnym wątku….było tak jak pisał czyli ok - więc i ja polecam to miejsce dla tych niespełna rozumu, którzy jeżdżą nie przez Czechy ale przez Niemcy…..


A to jakaś łamigłówka :?:
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 10.02.2013 07:43

Przeczytałem to archiwum i ja to przy Was ministrant jak widzę jestem. :roll: :?
Normalnie aż dziw, że Morski tak długo wytrzymał... :mrgreen:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.02.2013 08:25

Janusz Bajcer napisał(a):Tu się zaczyna spontaniczne grzebanie w archiwum :oczko_usmiech:

..w końcu Janusz i ta relacja jak w tytule.....też spontaniczna :mrgreen: . Pewnie Ani chodzi Ci o tę o zaginionym :?: ....no wiesz..w tak doborowym towarzystwie to jak w przysłowiu... teraz lepsze czasy nastały... :mrgreen: :mrgreen:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.02.2013 14:22

lubelski napisał(a):żeby w miły sposób zakończyć tę pouczająca wymianę zdań:

...którą nie ja rozpocząłem ale jedno mnie zastanawia - skąd tyle złośliwości i chęci dowalenia komuś ?
Nie interesuje kogoś to co piszę to niech ominie wątek jak i ja czynię.... :mrgreen:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.02.2013 14:24

Torac napisał(a):
A to jakaś łamigłówka :?:

Nazwij to jak chcesz... :wink:
gdzie-spac-w-drodze-do-hr-i-z-powrotem-polecamy-i-odradzamy-t17806-930.html
Skorzystałem ostatnio i potwierdzam to, co zostało w tym wątku napisane przez crono...
Ostatnio edytowano 10.02.2013 14:25 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 10.02.2013 14:25

alessandro1977 napisał(a):
lubelski napisał(a):..............

.......


a możecie się skupić na bardzo fajnej relacji??? ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.02.2013 14:27

BeJur napisał(a):
a możecie się skupić na bardzo fajnej relacji??? ;)

Ja oczywiście jestem gotów to zrobić... :wink:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 10.02.2013 14:28

Działaj więc :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.02.2013 14:43

BeJur napisał(a):Działaj więc :)

Ale zakończyłem już...na następną przyjdzie pora :wink:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 10.02.2013 15:09

To suplement dodaj :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.02.2013 15:12

alessandro1977 napisał(a):...którą nie ja rozpocząłem ale jedno mnie zastanawia - skąd tyle złośliwości i chęci dowalenia komuś ?
Nie interesuje kogoś to co piszę to niech ominie wątek jak i ja czynię.... :mrgreen:

..coś Cie oświeciło nagle..jakąś wizję miałeś :?: przeczytaj to jeszcze raz co napisałem na poprzedniej stronie...no i taki tekst..coś tam o rzucaniu kamienień było..z mojej strony ..the end. :mrgreen:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.02.2013 15:16

BeJur napisał(a):To suplement dodaj :)

Poczekam na nową jednak :wink:
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13438
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 10.02.2013 23:30

alessandro1977 napisał(a):
To było wspaniałe 10 dni….wszystko zaczęło się we Włoszech a skończyło w Chorwacji Obrazek
Miał być Rzym a był spontan….dobrze, że nie było więcej urlopu bo nie wiem co by nam jeszcze do głowy przyszło…a nuż w Czarnogórze wylądowalibyśmy.
Ten spontan okazał się naszym jednym z lepszych urlopów w życiu….nie kąpaliśmy się w ciepłym Jadranie ale przeżyliśmy wiele innych atrakcji

alessandro, jak widać, non tutte le strade portano a Roma Obrazek, ale najważniejsze, że dla Was ten wypad był udany Obrazek
Dla mnie ta relacja była ciekawą lekturą, ponieważ zamierzam odwiedzić niektóre z tych miejsc.
No i pikanterii dodawała "pouczająca wymiana zdań" Obrazek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.02.2013 23:39

walp napisał(a): non tutte le strade portano a Roma

Dokładnie tak jest :wink:
Następnym razem może okazać się, że jednak wszystkie drogi prowadzą do Rzymu :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Miał być Rzym - był spontan - październik 2012 - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone