Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

MERCEDES, czyli Baltic Sail Days - Gdańsk 2018 (i okolice) )

W Polsce znajduje się największy ceglany zamek świata - pokrzyżacki zamek w Malborku. Radom ma znacznie większą powierzchnię niż stolica Francji – Paryż. Pierwszą polską książkę kucharską, która zachowała się do dnia dzisiejszego wydano w 1698 roku. Polska posiada drugi najstarszy uniwersytet w Europie - Uniwersytet Jagielloński został założony przez króla Kazimierza Wielkiego w 1364 roku. Polska konstytucja była pierwszą w Europie i drugą na świecie - powstała zaraz po konstytucji Stanów Zjednoczonych.
Użytkownik usunięty
Re: MERCEDES, czyli Baltic Sail Days - Gdańsk 2018 (i okolic

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.01.2019 13:05

Katerina napisał(a):Gdańsk w żałobie w dniu śmierci Prezydenta Pawła Adamowicza


Po ostatnich dwóch tragicznych dniach - kiedy dla Gdańszczan coś się nieodwołalnie skończyło i miasto już nigdy nie będzie takie samo - poczułam powinność zamieszczenia kilku zdjęć w tym wątku...

Sound of Silence


:cry: :cry: :cry:

Katerina napisał(a):Gdańsk wie Kogo stracił...Moje spacery po Gdańsku będą odtąd zupełnie inne, na pewno nie takie radosne, jak do tej pory... :(

Mam nadzieję, że moje miasto pozostanie wysoko w ogłoszonym tydzień temu rankingu najlepszych miast do życia..na świecie :D 8)

https://turystyka.wp.pl/ranking-jakosci ... 522920065a

...a Gdańszczanie nadal odczuwać będą dumę, które to poczucie skutecznie zapewniał im przez 20 lat Pan Prezydent 8) .

R.I.P. Paweł Adamowicz :boss: :papa:


Tak, wielki smutek,kiedy to w tak podniosłym momencie
jakim było "Światełko do Nieba"
"ktoś"pozbawia życia drugiego człowieka :cry: :cry: :cry:
...
...
Zarazem cieszę się,że 5 miesięcy temu mogłem być
w Tak pięknym,najbardziej europejskim mieście Polski :hearts:
:papa:
lew
Cromaniak
Posty: 1425
Dołączył(a): 20.04.2014
Re: MERCEDES, czyli Baltic Sail Days - Gdańsk 2018 (i okolic

Nieprzeczytany postnapisał(a) lew » 15.01.2019 17:59

..Gdańsk był, jest i będzie taki sam;
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017
Re: MERCEDES, czyli Baltic Sail Days - Gdańsk 2018 (i okolic

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 15.01.2019 19:58

„Wybitne umysły są zawsze gwałtownie atakowane przez miernoty, którym trudno pojąć, że ktoś może odmówić ślepego hołdowania panującym przesądom, decydując się w zamian na odważne i uczciwe głoszenie własnych poglądów” – Albert Einstein
...
Są kraje, gdzie jeździmy zgodnie z przepisami, albowiem wysokość i nieuchronność kary trzyma nas w ryzach....
...
Kodeksie Hammurabiego... Gdzieś ty?!
Kaś! Szacun!
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008
Re: MERCEDES, czyli Baltic Sail Days - Gdańsk 2018 (i okolic

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 15.01.2019 20:35

Kasiu, Wasza solidarność w tych trudnych chwilach jest czymś bardzo budującym. Szkoda, że w tak tragicznych okolicznościach :cry:

Od wczoraj jakoś nie mogę się pozbierać i jest mi bardzo smutno. Współczuję Wam, mieszkańcom. Gdańszczanie, trzymajcie się!

The Sound of Silence w takiej chwili - niesamowicie emocjonalne i wzruszające...
Poprzednia strona

Powrót do Polska

cron
MERCEDES, czyli Baltic Sail Days - Gdańsk 2018 (i okolice) ) - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone