Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Maslinka w Maslinicy :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 25.10.2016 17:21

Hej , Maslinko :)

Dzięki za fajna relację, tym bardziej cenną, że z takiego mało znanego miejsca, do którego raczej w najbliższych latach się nie wybierzemy. Pozdrav :papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14782
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 29.10.2016 21:01

Max Power napisał(a):Hej Maslinko,
Po dłuższej przerwie w czytaniu udało mi się nadrobić zaległości i dotarłem do końca.
Dziękuję za świetną relację - pokazałaś wyspę w zupełnie innym świetle niż ja ją odebrałem kilka lat temu i chwała Ci za to :)
Pozdrawiam serdecznie i już zapisuję się do Twoich przyszłych relacji :papa:

Dzięki za miłe słowa :)
Jestem ciekawa, jak Ty odebrałeś tę wyspę... 8)
Pozdrawiam :papa:


Kfor, info masz na pw.


ruzica napisał(a):Hej , Maslinko :)

Dzięki za fajna relację, tym bardziej cenną, że z takiego mało znanego miejsca, do którego raczej w najbliższych latach się nie wybierzemy. Pozdrav :papa:

Cieszę się, że się podobało :)
alladyndelscorcho
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 445
Dołączył(a): 04.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) alladyndelscorcho » 31.10.2016 14:02

Ło matko ale się spóźniłem. 40 stron do nadrobienia 8O .
Nie takie kobyłki się czytało :mrgreen:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14782
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 31.10.2016 14:24

alladyndelscorcho napisał(a):Ło matko ale się spóźniłem. 40 stron do nadrobienia 8O .
Nie takie kobyłki się czytało :mrgreen:

Miłego czytania :mrgreen:
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12170
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 02.11.2016 18:54

maslinka napisał(a):Powyższa fotka w miarę oddaje sytuację :twisted: Niesamowite uczucie! Ale już na spokojnie, bo panowaliśmy nad sytuacją. Najgorszy, tak jak pisałam, był moment wejścia do kajaka...
Znam tą adrenalinę :!:
A z wysiadaniem na takiej fali nie mieliście problemów :?: Nas kilka razy nieźle sponiewierało. :(
"Lekko" spóźnione podziękowania za kolejną kajakową relację :!: :D
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14782
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 02.11.2016 19:50

longtom napisał(a):A z wysiadaniem na takiej fali nie mieliście problemów :?: Nas kilka razy nieźle sponiewierało. :(

Wtedy akurat nie. Wiatr niósł nas prosto na plażę i tam, na płyciźnie, jakoś sobie poradziliśmy z wysiadką :)

longtom napisał(a):"Lekko" spóźnione podziękowania za kolejną kajakową relację :!: :D

Nie ma za co :mrgreen:
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 03.11.2016 12:49

I ja nadrobiłam zaległości.
Jak zawsze pięknie, jak zwykle miło... :D
Dziękuję :papa:
alladyndelscorcho
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 445
Dołączył(a): 04.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) alladyndelscorcho » 03.11.2016 13:27

mysza73 napisał(a):Zaległości nadrobione :mrgreen:


maslinka napisał(a):Po drodze uwieczniam pięknie kwitnące rośliny, których w Maslinicy nie brakuje:

Obrazek


No to w Pulii widziałam dużo kwitnących kaparów, oczywiście nie świadoma tego, że to kapary :oczko_usmiech: ,
co my byśmy bez naszego croforum zrobili ... :lol:


Kwitnących jeszcze nie widziałem ale dorzucam moje tegoroczne z Korfu :)

DSC07872.JPG


DSC07871.JPG
alladyndelscorcho
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 445
Dołączył(a): 04.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) alladyndelscorcho » 03.11.2016 15:56

maslinka napisał(a):
Obrazek




No to fotka idealnie pasuje tutaj:
gacie-na-zabytkach-t35370.html
:mrgreen: :oczko_usmiech: :mrgreen:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14782
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 03.11.2016 16:41

Magdalena S. napisał(a):I ja nadrobiłam zaległości.
Jak zawsze pięknie, jak zwykle miło... :D

Miło mi to słyszeć :D


alladyndelscorcho napisał(a):Kwitnących jeszcze nie widziałem ale dorzucam moje tegoroczne z Korfu :)

Ja widziałam pierwszy raz w tym roku. Kwitną wyjątkowo pięknie :)


alladyndelscorcho napisał(a):No to fotka idealnie pasuje tutaj:
gacie-na-zabytkach-t35370.html
:mrgreen: :oczko_usmiech: :mrgreen:

Gacie są, tylko ten zabytek trochę mało zabytkowy ;)
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 15.01.2017 19:31

Wreszcie udało mi się tu dotrzeć i nadrobić zaległości :) Jak zawsze ciekawa relacja ,fajnie ,ze udało Wam się Trogir odwiedzić .Ja nigdy nie byłam na fishpicniku ,może w tym roku w końcu się skuszę kto wie ..
A apropos Trogiru i koncertów ,to mam takie zdjęcie 2w1 :)
P7170064-crop.JPG


oraz bliźniacze do Twojego
DSC_0261 (2).JPG


ps.no i absolutnie jestem fanką spódnicy "bugenwillowej" :hearts:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14782
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 15.01.2017 23:21

andeo napisał(a):A apropos Trogiru i koncertów ,to mam takie zdjęcie 2w1 :)

Takie obrazki tworzą klimat Chorwacji :)


andeo napisał(a):ps.no i absolutnie jestem fanką spódnicy "bugenwillowej" :hearts:

Dzięki :mrgreen: Też ją bardzo lubię.
GRZECH 1
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 13.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) GRZECH 1 » 26.01.2017 23:24

Hej Maslinko! Z dużym opóźnieniem udało mi się przeczytać Twoją relację, ale dzięki temu mogłem to zrobić w jeden dzień :wink: . Bardzo fajnie pokazałaś i opisałaś mało znaną wyspę, na tyle ciekawie, że zastanawiamy się czy w tym roku planowane Lastovo czy może jednak Solta, której nie braliśmy wcześniej pod uwagę. Co roku od 7 lat jesteśmy na innej wyspie więc temat wpisuje się w nasz plan. Czy możesz podesłać namiary na Waszą kwaterę na PW ? :papa:
Taramut
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 193
Dołączył(a): 21.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Taramut » 30.01.2017 15:21

Witaj Maslinko.
Właśnie podjęliśmy decyzję o wakacjach na kolejnej wyspie, tym razem padło na Solte. Zacząłem szukać info na forum i od razu wpadłem na Twój przewodnik - jak zwykle bardzo rzeczowy i w dodatku okraszony przepięknymi zdjęciami :) Lektura Twojej relacji utwierdziła mnie w dokonanym wyborze.
Odkryłem fajne kwatery (domy) na zatoką Sesula (niedaleko konoby Sesula ;) ale nie mogę nigdzie znaleźć info o miejscach do "plażowania" w pobliżu. Czy możesz coś napisać na ten temat ? Jak daleko jest piechotką do centrum Maslinicy z tej okolicy ? Proszę również o przesłanie maila do właścicielki Twojej miejscówki - tak na wszelki wypadek. Urlop zaplanowany na pierwsze dwa tygodnie lipca, mam nadzieję, że wszystko wypali.
Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
Taramut
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14782
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 31.01.2017 19:00

GRZECH 1 napisał(a):Hej Maslinko! Z dużym opóźnieniem udało mi się przeczytać Twoją relację, ale dzięki temu mogłem to zrobić w jeden dzień :wink: . Bardzo fajnie pokazałaś i opisałaś mało znaną wyspę, na tyle ciekawie, że zastanawiamy się czy w tym roku planowane Lastovo czy może jednak Solta, której nie braliśmy wcześniej pod uwagę. Co roku od 7 lat jesteśmy na innej wyspie więc temat wpisuje się w nasz plan. Czy możesz podesłać namiary na Waszą kwaterę na PW ? :papa:

Dzięki za miłe słowa. Namiary wysłałam. Pozdrawiam :)


Taramut napisał(a):Odkryłem fajne kwatery (domy) na zatoką Sesula (niedaleko konoby Sesula ;) ale nie mogę nigdzie znaleźć info o miejscach do "plażowania" w pobliżu. Czy możesz coś napisać na ten temat ? Jak daleko jest piechotką do centrum Maslinicy z tej okolicy ?

Nie ma tam typowej plaży, tylko trochę skałek i betonu, właśnie w pobliżu konoby Šešula. Pokazywałam to już wcześniej w relacji, ale wkleję zdjęcia jeszcze raz ;):

Obrazek

Obrazek

Piechotą z zatoki do centrum Maslinicy będzie jakieś 20 minut, może 15.

Pozdrawiam :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Maslinka w Maslinicy :) - strona 40
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone