Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Marusici. Tam jadę.

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 07.05.2011 15:05

Podaj mi do siebie mejla
Dario85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 267
Dołączył(a): 14.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dario85 » 08.05.2011 13:13

henius34 napisał(a):Podaj mi do siebie mejla


adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
AdamSz
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 08.05.2011 13:41

Dario85 napisał(a):A.D Adam - podobał mi się ten tekst to wkleiłem ... przymierzam się do pokazania własnego oblicza, ale jakoś mi schodzi i nie ma kiedy :)


Hej. To był żart, oczywiście :wink: Nie wiem, czy byłeś już w tych wioskach. Należą chyba do najbardziej ekstremalnych w HR. Ale po rakiji obraz się prostuje :wink: (też żart, oczywiście). Miłego wypoczynku. Nie chce być inaczej. Hej.
Dario85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 267
Dołączył(a): 14.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dario85 » 08.05.2011 22:43

Broń Boże :) ten który mam teraz bardziej mi się podoba ... zrobiony z plaży w Primostenie ... Adam jeszcze 3 posty i awansujesz na generała :)
AdamSz
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 08.05.2011 23:55

Haha. Chcę doczłapać do cromaniaka :) . Ile to trzeba się napisać ? kźwa. O plażach i morzu, wszystko obrócone 10 razy. Kwatery ?, wiadomo, jak to kwatery, 2-4 łóżka, jedno może być małżeńskie, wc, widoczek na Adriatk, 5 albo 105 m od morza, TV i klima jest albo nie, i co tu jeszcze o kwaterach. Ceny - drogo ?, tanio ? telewizora tam nie kupuję. Jedzenie ? dobre, czy złe - no, b.dobre na wakacje i już. Dojazdy przewalone na maksa, że chyba bedę jeżdził z zawiązanymi oczami. Samochodem, jakim ? Ano każdym, kto co ma. Kiedy jechać ? Zawsze jechać, jak jest wolny czas i kaska. Żeglarstwo - łódkę sprzedałem, został mi ponton, co tu pisać, no pływa. gen. Gotowina i pochodne - śliski temat, nie chcę się kopać. O czym tu pisać ??? :wink: :wink: :wink: Chyba w akcie desperacji trzeba zacząć robić zdjęcia babkom w toplesach na plaży i pociągnąć temat "bezwstydne kobiety ...". To ma zawsze dobrą oglądalność i pisarstwo:) :) Ale, pisać trzeba kolego Dario i inni, bo to jest bardzo fajna stronka. :) Pozdrawiam
Dario85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 267
Dołączył(a): 14.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dario85 » 09.05.2011 16:14

HAHA no nie powiem ładnieś to ujął Panie. Podsumowując ... ilu użytkowników tyle opinii i gdyby każdemu podobało się to samo to wszyscy jechali by 1 lipca przez czechy i austrie ... aż do ..hmm Makarskiej ... oczywiscie do jednego apartamentu bo tylko jeden jest słuszny i własciwy ... płaciliby tyyyylko karta ... i wracali we wtorek :) w efekcie ... korki na autostradach roczne terminy do apartmanu zawieszone terminale i plajtujace mjenjacnice czy jak to to sie tam pisze ... a tak - mamy forum mamy milion planów i setki cromaniakow do pomocy ... ale tylko do pomocy bo gust ma sie jeden i nikt za nikogo nic nie wybierze :)
skwarek77
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 05.05.2011
Willa Jadran

Nieprzeczytany postnapisał(a) skwarek77 » 11.05.2011 13:22

Ponowie moje pytanie bo nikt nie odpowiedział , a nadal nie umię znaleźć nic na temat Willa JADRAN w Marusici.

Pomoże ktoś ?

http://www.cro-travel.pl/katalog-kwater ... adran.html
AdamSz
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 11.05.2011 15:27

Hej. Zadzwoń do Pani Alujevic. Ona tam wszystkim kręci. Kontakt na stronie marusici.com . Hej
...................
Śmiało dzwoń, język obojętny, mix, byle nie chiński :) Ewentualnie napisz.
skwarek77
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 05.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) skwarek77 » 11.05.2011 22:52

własnie problem w tym ,że odpisała mi ,że nie ma tej Willi w jej ofercie i nie jest w stanie nic o niej powiedzieć :cry: Przełom lipiec/sierpień jadę tam , a nie znalazłem żadnej dobrej opini o tym miejscu ale złej również ...Willa Widmo ??? :roll:
AdamSz
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 11.05.2011 23:19

W ogóle się tym nie martw. Jedź i już. Willa dobrze wygląda. Typowy chorwacki standard. Z galerii zdjęć widać, że masyw Biokovo będziesz sobie co dzień oglądał na dzień dobry z rana - duży atut. Wszystko jest OK.
skwarek77
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 05.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) skwarek77 » 12.05.2011 01:20

Dzięki za odpowiedź . Jechać oczywiście pojadę (no teraz juz nie ma odwrotu) i jedyne co mnie martwi to te 220 schodów na plażę i również taki długi powrót ale myślę,że przeżyję . Z drugiej strony fajnie byłoby się cos dowiedzieć ciekawego od kogos kto tam był ....np. ile rolek papieru toaletowego dostanę :o .....oczywiście żartuję z tym papierem ale jak czytałem to był to jeden z ważniejszych tematów jaki przewijał sie na tym forum....hehehe zbyt duże zużycie papieru przez Polaków... !
faziolot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 606
Dołączył(a): 18.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) faziolot » 12.05.2011 07:50

Z tym papierem to wiesz dlaczego: w myśl starej prawdy - nawet jak jest ośmiowarstwowy to i tak go złożysz w pół.
:lol: :lol:
GrzesiekBstok
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 14.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) GrzesiekBstok » 12.05.2011 09:22

mam wrażenie że willa Jadran jest albo powyżej drogi,ale gdzieś blisko niej
pierwsza linia od morza to to napewno nie jest

Obrazek

Obrazek


foto z balkonu- widać ile dachów mamy poniżej willi
fotek
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 22.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fotek » 12.05.2011 21:58

Nie byłem co prawda w tej willi ale po zdjęciach mogę ci powiedzieć , iż leży ona przy samiej ulicy po jej drugiej stronie - nie po stronie morza , zejście do morza wiedzie zjazdem do Capulla - dosyć stromym, zjeżdzałem tam to wiem, a potem schodami w dół , plaża po zejściu betonowa, jeżeli przejdziesz w prawo znajdziesz przyjemną plaże, w lewo jeżeli pójdziesz ok. 50-100 metrów masz super plaże, na której w zeszłym roku spędziłem trochę czasu. Parking masz prz samej willi. Po drugiej stronie ulicy sklep i knajpa.
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 13.05.2011 21:41

Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Marusici. Tam jadę. - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone