Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

marina i kamping solaris Sibenik

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maciekquicksilver
Podróżnik
marina i kamping solaris Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciekquicksilver » 05.08.2012 07:51

Witam

wybieram sie po raz pierwszy do Chorwacji z łodzią i wybrałem kemping Solaris koło Sibenika. Mam pytanie czy ktoś tam był z łodzią jak sie płaci za cumowanie czy według cen z mariny czy jak sie mieszka na ich kempingu to jest jakos inaczej liczone.
Drugie pytanie o slip w pobiżu bo za dzwig w marinie Solaris chcą podna 70 Eur. może ktoś zna jakiś slip w mieście. :?:
kaktuss_ML
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaktuss_ML » 28.05.2014 22:38

Witam.

Mógłby napisać trochę co i jak z wodowaniem lodzi, oplatami w porcie, miejscem na przyczepe itd...

Jade na koniec czerwca i chce zabrać ze sobą motorówke.

Pozdrawiam

Mariusz
wlodek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) wlodek » 25.06.2014 16:44

maciekquicksilver napisał(a):Witam

wybieram sie po raz pierwszy do Chorwacji z łodzią i wybrałem kemping Solaris koło Sibenika. Mam pytanie czy ktoś tam był z łodzią jak sie płaci za cumowanie czy według cen z mariny czy jak sie mieszka na ich kempingu to jest jakos inaczej liczone.
Drugie pytanie o slip w pobiżu bo za dzwig w marinie Solaris chcą podna 70 Eur. może ktoś zna jakiś slip w mieście. :?:

70 Euro to uczciwa cena u nas w Marinie Północnej godzina pracy dzwigu kosztuje 300 zł.
Byłem dwa lata temu w Solarisie ale nie łódka, Jednak w ubiegłyn roku odwiedziłem parę marin. AC mariny to wydatek rzedu 600 do 700 kun za postój. Nawet jak stoisz na bojce w awanporcie to płacisz połowę.
Niestety pływanie w Chorwacji nie jest tanie ale mariny są super.
mirwin
Plażowicz
Szybenik plaże, co polecacie.

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirwin » 18.05.2016 09:54

Czołem.
To, że będę pierwszy raz w Chorwacji i właśnie w Szybeniku, to mam pytanie, gdzie tam można znaleźć ładne plaże? Czy ta miejska w mieście jest ok? Za wszystkie opinie będę wdzięczny.

Powrót do Plaże i Adriatyk. Żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie ...

reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019