Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Mali Losinj

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
viltob08
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 14.07.2011 10:29

Witam cieplutko :D Też wybieramy się na Losinj ok.12-13.08. Planujemy Artatore, ale ponieważ nic nie mamy ugranego, może zacumujemy gdzie indziej... :roll: Dzięki za fajną relację, jak wrócimy postaram się dodać coś od siebie.
rapez
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) rapez » 21.07.2011 12:00

viltob08 napisał(a):Witam cieplutko :D Też wybieramy się na Losinj ok.12-13.08. Planujemy Artatore, ale ponieważ nic nie mamy ugranego, może zacumujemy gdzie indziej... :roll: Dzięki za fajną relację, jak wrócimy postaram się dodać coś od siebie.

Artartore. Super miejsce dla tych co lubią ciszę i spokój. Jest to małe "zadupie" ale super wypad w inne miejsca.
Proszę o info zatoczek i plaż najbliższych Artatore i ML.
rapez
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) rapez » 21.07.2011 16:26

krombocher napisał(a):Cześć Rega2. Jeżeli mogę się włączyć i coś zaproponować, to proponuję ściągnij mapki z http://www.tz-malilosinj.hr/Brochures.aspx .

Masz może dostęp do większej skali tych map, aby je wydrukować w lepszej (większej ) rozdzielczości.
krombocher
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 21.07.2011 17:17

viltob08 napisał(a):Witam cieplutko :D Też wybieramy się na Losinj ok.12-13.08. Planujemy Artatore, ale ponieważ nic nie mamy ugranego, może zacumujemy gdzie indziej... :roll: Dzięki za fajną relację, jak wrócimy postaram się dodać coś od siebie.

Ja osobiście bym "cumował" gdzie indziej. Artatore mnie nie zachwyciło :papa:
K
themoon
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) themoon » 21.07.2011 20:56

Przepraszam, że tak późno o tym piszę, ale chciałem zadedykować tę relację jednemu z niesamowitych ludzi tego forum, prawdziwej skarbnicy wiedzy, człowiekowi, dzięki któremu udał się cały wyjazd. Niniejszym dedykuję tę relację JANUSZOWI BAJCEROWI Dziękuję!
mkm
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 21.07.2011 21:51

krombocher napisał(a):

K

Im bliżej Veli Losinj , tym lepiej ... od Valdarke do Javornej :wink:
darek1
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 22.07.2011 19:43

themoon napisał(a):Przepraszam, że tak późno o tym piszę, ale chciałem zadedykować tę relację jednemu z niesamowitych ludzi tego forum, prawdziwej skarbnicy wiedzy, człowiekowi, dzięki któremu udał się cały wyjazd. Niniejszym dedykuję tę relację JANUSZOWI BAJCEROWI Dziękuję!

Nie no, tego to jeszcze nie było 8O . To ja już chciałem go zdjąć ze stanowiska Moderatora. Wielokrotnie podmeldowywałem :evil: go do Administratora forum celem przekazania mi jego obowiazków, a tu prosze same pochwały. To jakaś porażajaca pomyłka. Wiedziałem, wiedziałem, że J.B. potrafi dbać o swoje interesy choćby po trupach ale do celu. Jestem kompletnie zskoczony i zdegustowany :evil: . Sądzę kolego Themoon, że dał się kolega wmanewrować w sidła kolegi J.B. Relacja jest bardzo fajna ale dlaczego kolega Themoon dziekuje koledze J.B. :roll: tego to już nie rozumiem. Pozdrawiam
themoon
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) themoon » 22.07.2011 21:02

Ponieważ uważam, że najbardziej mi pomógł jako świeżakowi we wszystkich nurtujących mnie zagadnieniach.
mkm
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 22.07.2011 21:18

themoon napisał(a):Ponieważ uważam, że najbardziej mi pomógł jako świeżakowi we wszystkich nurtujących mnie zagadnieniach.

Janusz , czy wikipedia :?: :wink:
darek1
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 24.07.2011 22:49

themoon napisał(a):Ponieważ uważam, że najbardziej mi pomógł jako świeżakowi we wszystkich nurtujących mnie zagadnieniach.

Czy zażądał od kolegi zodośćuczynienia w postaci załatwienia na rynku deficytowego towaru czy coś podobnego ??? 8O
rapez
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) rapez » 25.07.2011 13:14

krombocher napisał(a):..... Po trzecie wjeżdżacie lub wchodzicie na servis zonę i z niej schodzicie w interesujące was miejsca

Możesz sprecyzować, bo nie kojarzę.
viltob08
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 25.07.2011 13:30

mkm napisał(a):
krombocher napisał(a):

K

Im bliżej Veli Losinj , tym lepiej ... od Valdarke do Javornej :wink:

Dzięki
rapez
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) rapez » 26.07.2011 17:22

rapez napisał(a):
krombocher napisał(a):..... Po trzecie wjeżdżacie lub wchodzicie na servis zonę i z niej schodzicie w interesujące was miejsca

Możesz sprecyzować, bo nie kojarzę.

Oco tutaj chodzi? Jakieś miejsce, trasa, szlak???
themoon
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) themoon » 26.07.2011 18:09

rapez, zerknij pod ten link na drugą stronę http://www.tz-malilosinj.hr/resources/b ... pa2011.pdf
Od mali losinj jest zaznaczona taka długa droga na biało. Krombacher prawdopodobnie to nazwał servis zona.
consett0805
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 24.08.2011 22:35

themoon czyli jak? Chorwacja rozumiem stała się namiętna, pachnąca i czekasz na następne wakacje z niecierpliwością tak?
Mnie już ściska ...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Mali Losinj - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019