Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Likier Kruśkovac PYCHAAA !!!

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Wodnik73
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wodnik73 » 24.08.2011 21:26

a ja mam pytanie, bo też kupiłem ten gruszkowy i orzechowy i który pije się z mlekiem i jakim mlekiem?

może ktoś poda takie przykładowe składniki tych drinków?
darek1
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 24.08.2011 22:15

krakuscity napisał(a):
darek1 napisał(a):P.S. Może tak kolega ma w piwnicy inne interesujace nalewki na spirytusie. Szkoda żeby czekały na 2012 rok :wink:

Malinówka jeszcze jest z tamtego okresu co był wpis na forum (raczej na przeziębienia) , nalewki z czarnej porzeczki i z truskawek ( resztki zostały )- mają chyba 3 lata, wiśniówka się robi :) jakieś inne też jeszcze są , tak więc jak będziesz w Krakowie wyślij wiadomość przez forum i się umówimy. Oczywiście wszystkie nalewki są na spirytusie i na konsumpcję zapraszam. We wrześniu jedziemy do Chorwacji a potem na zlot więc w tym okresie odpada.
pozdrawiam i zapraszam :wink:

Dziękuję za zaproszenie.
MagdaLena
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) MagdaLena » 19.09.2020 20:26

Hej, odkurzam temat..
Mam pytanie, czy mleko ma byc to zageszczone? Takie niebieskie z kartonika?
Czy znacie jeszcze jakies przepisy z tym likierem?

Chodzi o kruskovač
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne.