Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

LGBT na rodzinnych kempingach - już tam są!

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ApropoDefacto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 576
Dołączył(a): 18.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ApropoDefacto » 20.03.2024 15:38

Habanero napisał(a):
ApropoDefacto napisał(a):...
To rozumiem że woziłbyś ludzi jak zwierzęta w klatce po specjalistach/komisariatach żeby odhaczyć te swoje wykluczenia? No nie możliwe że taki nietolerancyjny będziesz. A jak będzie notowany to też według ciebie musi być od razu dyskryminowany? :bojesie: Tóż to dopiero ciemnogród czyż nie? :bojesie:


Doucz się, zanim zaczniesz kolejne samozaoranie...
https://rops-bialystok.pl/adopcja/index ... adoptowac/


No śmiało odpowiedz na pytanie, nie mów że będziesz dyskryminował ludzi ze względu chociażby na notowania, o które wcale tak trudno nie jest w dzisiejszych czasach, nie bądź hipokrytą :zeby: no chyba że tak pod publiczke taki "nowoczesny, samodzielnie myślący" jesteś :D bo trochę mimo wszystko ciemnogrodem zaleciało. No nie wierzę że Tobie pasują takie zacofane metody selekcji.
2 chłopom do adopcji psa oddaj a nie dziecko które na dzień dobry będzie miało zrytą psychikę i pójdzie się w wieku szkolnym zapewne na drzewo huśtać.
Niech sobie zrobią jak żukowska wspominała. Zrobią niech mają, nie potrafią? psa niech sobie kupią. :co:
Ostatnio edytowano 20.03.2024 15:42 przez ApropoDefacto, łącznie edytowano 1 raz
ApropoDefacto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 576
Dołączył(a): 18.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ApropoDefacto » 20.03.2024 15:41

Marlowe1994 napisał(a):Widać że bywasz na tych paradach i doskonale sie orientujesz co tam sie dzieje. To nie wstyd. No chyba ze w kominiarce i kamieniem w reku.


Niestety miałem nieszczęście oglądać to na żywo. Więc tak, widziałem i orientuje się co tam się dzieje. Powtarzam po raz kolejny- niezdiagnozowane psychiatrycznie osoby, a jeżeli uważasz to za całkowicie normalne zachowanie dorosłego człowieka, dołącz do kolejki i zbadaj się razem z nimi.
A jeżeli dodatkowo takim osobom oddałbyś dziecko do wychowania, to nie badaj się, bo już jest jednak za późno.
Jeszcze jakieś pytania?
AdamSz
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 20.03.2024 16:05

Logiczne wpisy, grab, marlowe, habanero, marecky, itd, itp

Ponadto, niektóre wypowiedzi i wklejki (w duchu filozoficznym) są nawet niezłe i poznawcze

Ale, ale.. Kurczę pieczone w pysk.. 8) .... Ten paskudny temat zasadniczy, odrodził się po około pól roku, jak hydra 8) 8)

Założony pod koniec listopada 2023... Ble ble ble… jakieś obleśne foty i pierdoty. ... Akcja straszenia i obrzydzania w stylu byłej 'wadzy". Jakby targetem miała być tu babcia maryjanka. ;)
Czy są tu na forum takie figury światopoglądowo/ psychologiczne ?? Kobiety, ale wydaje się z dyskusji, że bardziej faceci ?? Wygląda na to, że są ?? ;) ;)
Zresztą ostatnie wybory pokazały, że nasze kobiety w średnim wieku, w Polsce, są o wiele bardziej progresywne, niż faceci, których pewną cześć można śmiało nazwać ciemnogrodem (ech, wszyscy się tu wyzywają od ciemnogrodu, fajne określenie i uniwersalne, można komuś lekko przyłożyć :lol: ))

Ok, wracając do meritum. Wreszcie nie wytrzymałem. Około połowy grudnia 2023, puściłem coś ostrzej. Temat zdechł, uff... ///
I co?? ...Pół roku i znów odżył.. Znów trollowanie w temacie

Co ciekawe, że sami wciskają sobie do głowy, że są jacyś osaczeni, ;) zdominowani i totalnie zagrożeni … ;)
Takie pitolenie, dobrze, dobrze, niemniej jednak. Obcy w koło ?? Klęska idzie i zaraza ?? Trzeba budować mury. Stać na straży. Walczyć i u siebie. A nawet eksportować tą walkę ?? Nawet chętnie do Chorwacji, jakby mogli ?? ;)

Tymczasem ten temat,większość społeczeństw krajów na zachód, północ i południe ma głęboko gdzieś. Także w naszej umiłowanej Chorwacji

Zauważmy, że w Polsce, aktualnie, też większość społeczeństwa ma ten temat gdzieś (patrz w doopie) ;)
Była „wadza” eksploatowała go z zamiłowaniem (w ramach swoich celów), bo miała po temu narzędzia. Co oczywiście spotykało się z kontrreakcją. Walka szła, ale cała ta sytuacja, była tej władzy, jak woda na młyn. Nic odkrywczego, że skłócać, jątrzyć i polaryzować społeczeństwo, to wychodziło im to extra (dziel i rządź). Ile tych cynicznych punktów zaczepnych było ??, lgbt, migranci, nauczyciele, lekarze, sędziowie, niepełnosprawni, itd,...itd... ?/ Chyba nie mamy jeszcze, aż takiej amnezji ??
Ale jak władza się skończyła, to i temat się powszechnie skończył, bo już nie ma komu podbijać tego bębenka w szerokiej przestrzeni społecznej i medialnej
. . Chyba, że gdzieś niszowo, na różnych portalach, bo niektórzy bez tych tematów żyć nie mogą .. 8) I prócz, jak teraz widzimy, cro. Raczej mała chluba..??// ...Jak Habanero zauważył //

Co do tej walki na noże o te wartości ?? Mam dla wszystkich „wyznawców” dobrą wiadomość.

Tak. .. Jednak znów okazało się, że Polska jest Chrystusem Narodów, ;) ... samotnym bojownikiem o wartości i Mesjaszem. :) ;)

A już myślałem, że na lata dostaniemy w rodzinie, etykietkę ciemnej i zacofanej Cioci ?? :grzybki: :grzybki: ….
A tu patrzcie, jak się to wszystko pięknie obróciło na naszą korzyść !!!!

Parę latek przecierpieliśmy… Nie byliśmy, jak ten madziarski flak ??, od paprykowego salami, który już 20 lat, gnije na śmietniku… Ale trochę powalczyliśmy (znów te nasze Wojownicze Niewiasty na topie )))….

I w efekcie, jako Pierwsi !!! w Europie, demokratycznie obaliliśmy, to co było do obalenia. Co prawda rzutem na taśmę, ale Jest )))

I Polacy znów najlepsi //// :) heh. Nie ma co )) Wszystkim w Europie (a może i na świecie), szczena opadła )) Normalnie, nie ma lipy.... Polska, Mesjasz Narodów !!! )) ;) :) ....

A co dalej ?? … Zobaczymy ?? …Najważniejsze, aby był spokój i micha pełna i będzie ok. ... Chociaż nic tu pewnego... Wszystko się tu i tam gotuje... Może być schyłek Oświecenia i Europa wejdzie w epokę Baroku... A nawet gorzej, Absolutyzmu, czy Średniowiecza 8) 8)

Ale, tak jak pisałem i niektórzy koledzy, też. ... Młyny wolno mielą… Czas. Powoli Ale aktualny trend wskazuje, że kiedyś będzie Irlandia w Polsce. Podobne kraje, podobna historia, taka sama religia.

Może nie z takim turbodoładowaniem, jak tam, ale jednak ??///

I na koniec… odczepcie się z tymi tematami od Chorwacji.
Chorwaci robią co chcą i uważają. )) I nic wam do tego…. A jak wam coś nie halo z tym lgbt w Chorwacji, to znajdźcie sobie jakąś inną destynację. Heh, … może być problem ?/// Przynajmniej w Europie …

Bo do ruskich (specjalnie przez małe „r) ), to chyba, nikt się tam nie wybiera na wakacje ?? Co by było nawet zgodne z rozkminami w temacie i wszelkimi rozterkami...:lol: :lol: ... Tam w tej kwestii jest spoko, jak się mówi i słyszy 8) 8)

I jeszcze na koniec został do omówienia temat „pięknego’ określenia, które ostatnimi laty przypomniano i wykreowano (wiadomo kto). Szastano nim i przyklejano bogu ducha winnym ludziom. //// I młodzian / młoda z różowym łbem i kolczykiem w nosie.
I jakiś liberał. I lewicowa feministka. I chadecki centrowiec. I konserwatywny, praktykujący katolik, gdy gdaknął coś nie tak ?? Lewactwo. 8) 8)

/////
Ostatnio edytowano 20.03.2024 19:40 przez AdamSz, łącznie edytowano 7 razy
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 20.03.2024 17:28

SingSing74 napisał(a):
Habanero napisał(a):https://youtu.be/K8pAxeXkS5k?si=eStiLJHlOdDF5OdG


Sugerujesz, że ten wątek jest obrzydliwy sam zamieszczając linki zawierające skrajnie głupie treści. Nawet nie wiem czy zapoznałeś się z ich zawartością, bo w tym powyżej, nawet główna bohaterka stwierdza, że zorganizowany system zapładniania lesbijek przez gejów jest "EFEKTEM PARANOI DEMOGRAFICZNEJ", który jest krytykowany przez wiele środowisk również tam. Moim zdaniem celem tego jest to żeby żydzi po prostu nie wyginęli, dlatego łapią się najbardziej obrzydliwych sposobów, byle tylko "utrzymać swój naród na powierzchni".
....


Czego nie rozumiesz ? Ciężko połączyć kropki, czy próbujesz manipulować ?
Mój link z tym filmem https://youtu.be/K8pAxeXkS5k?si=eStiLJHlOdDF5OdG był odpowiedzią na film zamieszczony przez stachana z wypowiedzią prof. Płatek. Pewnie słuchając kobiety rechotałeś razem z korwinowską inteligencją z filmu ? Dostałeś odpowiedź na temat o którym nie miałeś bladego pojęcia i zamiast podziękować, to zacząłeś się pastwić nad Żydami. Gdybyś tam żył to byś był dumny ze swojego nacjonalistycznego rządu, tak jak tu byłeś. Zresztą twoje zdanie na temat praktyk Izraela mnie nie interesuje.
Jeśli masz problem z Żydami , to załóż nowy wątek, bo coś widzę, że podążasz dobrze utartą ścieżką.
Czekam jeszcze na coś o emigrantach. Może jakieś getta , cos w ten deseń... co ty na to. Jakoś pod Chorwację podciągniesz, masz w tym talent.

SingSing74 napisał(a):
https://www.newsweek.pl/zdrowie-i-nauka ... ch/hhf5pbz

Kolejny link w którym sugerujesz, że mam skłonności homoseksualne, bo nie sprzyjam temu środowisku jest po prostu wstrętny. Nie znasz mnie i wysyłasz takie rzeczy. To tak jakbym stwierdził, że mając miniaturkę na forum z dzieckiem, a nie np. z żoną lub po prostu sam, masz skłonności skrajnie gorsze niż te które mi próbujesz przypisać. Miło ci?


Nie wiem co ty tam masz i co jest z tobą, ale wiem, że normalny heteroseksualny facet
nie żyje i nie zawraca sobie dooopy życiem gejów.
Jeden naczelny krypto-gej widzi wszędzie same członki, ty ciągle piszesz elaboraty ( już chyba piąty) o tym jak to geje wnikają i wślizgują ci się. Co to się porobiło :oczy: Tym zajmują się faceci :lool: :lool: :lool: Może ty księdzem jesteś, bo tam chyba połowa szczuje na swoich. Tyle w temacie. Resztę Kolega Adam pięknie ujął. Poczytaj sobie.

ApropoDefacto napisał(a):
Habanero napisał(a):
ApropoDefacto napisał(a):...
To rozumiem że woziłbyś ludzi jak zwierzęta w klatce po specjalistach/komisariatach żeby odhaczyć te swoje wykluczenia? No nie możliwe że taki nietolerancyjny będziesz. A jak będzie notowany to też według ciebie musi być od razu dyskryminowany? :bojesie: Tóż to dopiero ciemnogród czyż nie? :bojesie:


Doucz się, zanim zaczniesz kolejne samozaoranie...
https://rops-bialystok.pl/adopcja/index ... adoptowac/


No śmiało odpowiedz na pytanie, nie mów że będziesz dyskryminował ludzi ze względu chociażby na notowania, o które wcale tak trudno nie jest w dzisiejszych czasach, nie bądź hipokrytą :zeby: no chyba że tak pod publiczke taki "nowoczesny, samodzielnie myślący" jesteś :D bo trochę mimo wszystko ciemnogrodem zaleciało. No nie wierzę że Tobie pasują takie zacofane metody selekcji.
2 chłopom do adopcji psa oddaj a nie dziecko które na dzień dobry będzie miało zrytą psychikę i pójdzie się w wieku szkolnym zapewne na drzewo huśtać.
Niech sobie zrobią jak żukowska wspominała. Zrobią niech mają, nie potrafią? psa niech sobie kupią. :co:


Ty walisz teraz jakąś gorzałę ?
boboo
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 20.03.2024 17:42

Marlowe1994
KONTO ZAWIESZONE
Posty: 84
Dołączył(a): 21.02.2024

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marlowe1994 » 20.03.2024 17:47

ApropoDefacto napisał(a):
Habanero napisał(a):
ApropoDefacto napisał(a):...
To rozumiem że woziłbyś ludzi jak zwierzęta w klatce po specjalistach/komisariatach żeby odhaczyć te swoje wykluczenia? No nie możliwe że taki nietolerancyjny będziesz. A jak będzie notowany to też według ciebie musi być od razu dyskryminowany? :bojesie: Tóż to dopiero ciemnogród czyż nie? :bojesie:


Doucz się, zanim zaczniesz kolejne samozaoranie...
https://rops-bialystok.pl/adopcja/index ... adoptowac/


No śmiało odpowiedz na pytanie, nie mów że będziesz dyskryminował ludzi ze względu chociażby na notowania, o które wcale tak trudno nie jest w dzisiejszych czasach, nie bądź hipokrytą :zeby: no chyba że tak pod publiczke taki "nowoczesny, samodzielnie myślący" jesteś :D bo trochę mimo wszystko ciemnogrodem zaleciało. No nie wierzę że Tobie pasują takie zacofane metody selekcji.
2 chłopom do adopcji psa oddaj a nie dziecko które na dzień dobry będzie miało zrytą psychikę i pójdzie się w wieku szkolnym zapewne na drzewo huśtać.
Niech sobie zrobią jak żukowska wspominała. Zrobią niech mają, nie potrafią? psa niech sobie kupią. :co:

Większego idiotyzmu to dawno nie czytalem. Zalatuje zarażaniem sie homoseksualizmem i tego typu farmazonami. Ale jak pisalem, czas goi rany i wygoi swiat z takich ludzi.
Marlowe1994
KONTO ZAWIESZONE
Posty: 84
Dołączył(a): 21.02.2024

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marlowe1994 » 20.03.2024 17:53

ApropoDefacto napisał(a):
Marlowe1994 napisał(a):Widać że bywasz na tych paradach i doskonale sie orientujesz co tam sie dzieje. To nie wstyd. No chyba ze w kominiarce i kamieniem w reku.


Niestety miałem nieszczęście oglądać to na żywo. Więc tak, widziałem i orientuje się co tam się dzieje. Powtarzam po raz kolejny- niezdiagnozowane psychiatrycznie osoby, a jeżeli uważasz to za całkowicie normalne zachowanie dorosłego człowieka, dołącz do kolejki i zbadaj się razem z nimi.
A jeżeli dodatkowo takim osobom oddałbyś dziecko do wychowania, to nie badaj się, bo już jest jednak za późno.
Jeszcze jakieś pytania?

W sumie to nie mam bo jakie tu moźba miec pytania. Pytania to mozna miec do kogos kto ma o czyms pojecie i przyjmuje cos do miejsca gdzie wiekszosc ma mózg. Gdyby mnie zabraklo a mialbym dziecko to wolalbym zeby poszlo do gejoŵ niż do kogoś kto nawet tylko stał koło ciebie.
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 20.03.2024 18:01

boboo
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 21.03.2024 07:52

SingSing74 napisał(a):(...)
Obojętność prowadzi do tego co teraz widzimy na zachodzie. Czy tego chcesz?
Chyba widziałeś parady równości (...)
Mieszkam na owym zachodzie 37 lat.
Możliwe, że poprzez nietypową wadę wzroku* nie dostrzegam tego, co widzicie na zachodzie.
Co do parady równości (domniemywam, że chodzi o love-parade), to nie tylko widziałem, ale również byliśmy i trochę sobie w rytmie techno popodrygiwaliśmy.
No jak tu nie pójść, jeśli się mieszka(ło) 100 metrów od trasy 8)
(czerwona strzałka: w tym bloczku na 5 piętrze mieszkaliśmy,
niebieskie linie: trasa love-parade w 2008, Dortmund. [droga B1, skrzyżowanie z B54])
google_earth_dortmund_alte_wohnung.jpg



Tak czytam tu i czytam, i widzę coraz wyraźniej, że jakakolwiek dyskusja nie ma sensu.
Habanero wstawił linka do Newsweeka, który to Newsweek na swoich łamach przytacza artykuł z "Journal of Personality and Social Psychology". To nie Newsweek przeprowadził, ani nie zlecił badań.
Ale... są tacy, którzy się wstydzą, że kilkanaście lat temu Newsweeka kupowali.
Kolejny "as" twierdzi, że owym linkiem Habanero sugeruje (i to jednoznacznie), że ów "as" ma skłonności homoseksualne.
Winnicki w "Alternatywach" mówił, że 60% ludzi nie rozumie "dziennika".
Ciekawe jaki procent społeczeństwa nie rozumie artykułów z Newsweeka :roll:
Inny "wytresowany" pisze o tresurze innych...


Wytrwałości w walce ze zmianami klimatycznymi życzę Wszystkim,




* R-1,75 L+1,75
ziemniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 717
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziemniak » 21.03.2024 09:11

Oj @boboo taki światowy jesteś (bez ironii, poważnie), a odpisujesz tak jakby świat był czarno-biały. Nie mam pojęcia co to jest "Journal of Personality and Social Psychology", ale sądzę, że można znaleźć albo zamówić badania innych naukowców, którzy mieliby zupełnie inne zdanie.

Miłego dnia wszystkim :papa:
boboo
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 21.03.2024 10:03

I właśnie to miał na myśli "Winnicki".

Gdybyś przeczytał ten artykuł uważnie, dostrzegłbyś słowa: "mogą", "częściej"
a nie dopatrzyłbyś się słów: "wszyscy", "zawsze"...
I bez znaczenia jest, czy ten artykuł był w Newsweeku, w Journal of..., w Gościu Niedzielnym czy Trybunie Robotniczej.

Znaczenie ma to, co wyczytuje na siłę owe "winnickie" 60% i puszcza potem w świat.

Ale obserwując reakcję:
SingSing74 napisał(a):Kolejny link w którym sugerujesz, że mam skłonności homoseksualne
można pomielić na języku przysłowia:
"na złodzieju czapka gore"* albo/i "uderz w stół, a nożyce się odezwą".


* ciekawe ilu "czytaczy" dojdzie do wniosku, że nazwałem usera "SingSing74" złodziejem? :roll:
marecky81
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 575
Dołączył(a): 24.03.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) marecky81 » 21.03.2024 10:09

ziemniak napisał(a): Nie mam pojęcia co to jest "Journal of Personality and Social Psychology"


Ta taka Biblia współczesnej psychiatrii i psychologii. Tak jak Lancet w medycynie.

Oczywiście, nie musisz znać, a lepsze badania można zamówić w Toruniu albo w Jurnej Hordzie
Marlowe1994
KONTO ZAWIESZONE
Posty: 84
Dołączył(a): 21.02.2024

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marlowe1994 » 21.03.2024 10:40

boboo napisał(a):* ciekawe ilu "czytaczy" dojdzie do wniosku, że nazwałem usera "SingSing74" złodziejem? :roll:

No jeden na bank.
ziemniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 717
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziemniak » 21.03.2024 13:38

Zobaczcie kto kogo obraża i dogryza. Grzecznie wyrażam swoje zdanie, a spotykam się z histerią. Taka walka o równouprawnienie - Ty się dostosuj do mnie, a ja do Ciebie już nie?

IMO sami napędzacie ten cyrk, bo osobom tolerancyjnym, którym nie przeszkadza odmienność, próbujecie wymusić określone zachowania, działania.

ziemniak napisał(a):Powtórzę jeszcze raz: nigdy nie przeszkadzały mi osoby innej orientacji, inaczej się ubierające czy wyglądające. Nie rozumiem tylko dlaczego ktoś chce wejść w butach w moje życie i poglądy. Ma to jakiś cel?


Czy to, że nie wspieram LGBT oraz nie chcę aby moje dziecko miało 'zajęcia' w szkole/przedszkolu tego typu to jestem gorszy? mogę zostać wyśmiany? zwolniony z pracy? Chyba nie w tę stronę idziemy?
michał1234
Croentuzjasta
Posty: 340
Dołączył(a): 07.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) michał1234 » 21.03.2024 15:28

System komunistyczny zawsze i wszędzie kończył się katastrofą gospodarczą, społeczną, moralną. Nie było wyjątków. Po drodze będziesz wyśmiany, cenzurowany, zwolniony z pracy za poglądy. Potem jak zawsze gorzej, a na końcu doły z wapnem dla inaczej myślących. I tak, będziesz musiał uczestniczyć w paradach. Miniony ustrój to te obowiązkowe z 1 maja. Za moment będą inne.
Herbert Marcuse (jeden z ojców kontrrewolucji światopoglądowej) napisał w 65 esej „Tolerancja represywna”. W skrócie: mała, ale agresywna i postępowa mniejszość narzuca swoje prawa biernej większości. Przy pomocy np. terroru politycznej poprawności. O ile wcześniej walka miała się odbyć w imię uciskanej klasy robotniczej, to w xx wieku należało znaleźć inną mniejszość i w jej imieniu spowodować zmiany społeczne. A na końcu chodzi o to co zawsze - reglamentowanie dóbr. Bo przecież nie o prawa mniejszości, która zostanie wykorzystana, przemielona i wypluta. Podobnie jak robotnicy i ich prawa jakiś czas temu. Na marginesie: wiem o istnieniu homoseksualistów, którzy prowadzą normalne życie, pracują, są w związkach itp. i oni całkowicie odcinają się od ruchów/lobby lgbt. Uważając, że to ich obraża, szkodzi, pokazuje w straszny sposób, a przede wszystkim poniża.
Ideolodzy rewolucji światopoglądowej wywodzący się ze Szkoły Frankfurckiej to byli poważni zawodnicy. Ich postulat wieloletniego marszu przez instytucje (czyli obsadzanie swoimi ludźmi) odniósł pełne zwycięstwo. Do lewicy obecnie należą uniwersytety, media, urzędy, politycy, banki, korporacje, środowiska opiniotwórcze. To nie przypadek, że słowem „faszyzm” można bić niczym pałką ludzi o odmiennych poglądach i może to być ostateczny i finalny argument. A czasem jedyny, który uprzedmiotawia i wyklucza drugą stronę. Inne słowa/narzędzia o podobnym zastosowaniu to np. homofob albo antysemita. Można zostać nimi w każdej chwili, wystarczy, że nie afirmujesz poglądów drugiej strony. Nieistotne jest faktyczne znaczenie np. faszyzmu. To tylko lewicowy wytrych.
Inni wielcy po stronie lewicy, niekwestionowane autorytety, guru lewicowych środowisk naukowych to np. Alfred Kinsey, Wilhelm Reich. Obaj to zdegenerowani dewianci i przestępcy. Poniżej polecam film o tym pierwszym, do dziś dnia autorytet z dziedziny seksuologii. Np. standardy edukacji seksualnej WHO (tej agresywnej, wypaczonej i bezwzględnie forsowanej) w bibliografii powołują się na opracowania naukowe m.in. z Instytutu Kinseya.
Film dostępny na youtube:
Tytuł: Syndrom Kinseya.
…https://m.youtube.com/watch?v=csm9qKKnwu4

P.S. Ta wtłaczana przez lewicowe lobby edukacja spowodowała np. w UK jak można było przypuszczać skutek odwrotny do pozornie zamierzonego. Statystyki mówią, że drastycznie wzrosły: przypadki niechcianych ciąż wśród nastolatek oraz przypadki chorób wenerycznych.
Lobby lgbt zaczęło być skrajnie niebezpieczne w momencie rozpoczęcia na ogromną skalę procederu systemowego bezpowrotnego krzywdzenia/okaleczania fizycznego i psychicznego dzieci. W USA są społeczności, gdzie wskutek wszechobecnej potężnej propagandy (film, muzyka, literatura, „nauka”) nawet 35-40% dzieci/młodzieży nie jest pewna swojej płci. Proces zmiany płci stał się biznesem generującym olbrzymie pieniądze, gdzie za przyzwoleniem lekarzy, naukowców, pedagogów i rodziców krzywdzi się tych, którym należy pomóc.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
LGBT na rodzinnych kempingach - już tam są! - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone