Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

LGBT na rodzinnych kempingach - już tam są!

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010
LGBT na rodzinnych kempingach - już tam są!

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 23.11.2023 14:57

Jako, że od jakiegoś czasu przeglądam oferty chorwackich kempingów na przyszły sezon, a jednym z nich był kemping Lanterna, na którym co prawda już byłem, ale między innymi ze względu na infrastrukturę, chciałem tam znowu zabrać moją rodzinę.

Dziś w ramach black friday otrzymałem od nich maila, w którym proponują zniżkę 40%, ale w sposób szczególny wyróżnili w nim pewną grupę, a mianowicie "pink panthers" czyli ruch związany z LGBT i innymi Q.....

Wiadomość została okraszona adekwatną fotką tychże "kociaków".

Jakie jest wasze zdanie na temat obecności tego typu zwierzyńca na bądż co bądź rodzinnych kempingach ???

Valamar.jpg


Gdyby ktoś miał zamiar omijać tego typu establiszment (albo i zupełnie odwrotnie), to dla ułatwienia podam nazwy kempingów należących do Camping Adriatic, których dotyczy ta promocja:
1. Istra Premium Camping Resort Poreč
2. Krk Premium Camping Resort Island of Krk
3. Lanterna Premium Camping Resort Poreč
4. Punto Blu Premium Village Poreč
5. Ježevac Premium Camping Resort Island of Krk
6. Padova Premium Camping Resort Island of Rab
7. Marina Camping Resort Labin
8. Baška Beach Camping Resort Island of Krk
9. Bunculuka Camping Resort Island of Krk
10. San Marino Camping Resort Island of Rab
11. Solaris Camping Resort Poreč
12. Orsera Camping Resort Poreč
13. Škrila Sunny Camping Island of Krk
14. Solitudo Sunny Camping Dubrovnik
15. Brioni Sunny Camping Pula
16. Tunarica Sunny Camping Labin
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.11.2023 15:22

Niestety prawda jest taka, że teraz w każdym filmie na popularnym serwisie filmowym no obejrzysz filmu bez : wątku o lesbijkach, gejach, afro itd. Ludziom hetero próbuje się narzucić wszechobecność LGBT, bo taka jest polityka. Dla mnie nie jest to normalne i nie jest to akceptowalne więc siłą rzeczy omijam takie miejsca i skreślam je na przyszłość. Świat niestety zmierza w złym kierunku i ten kierunek chyba jest bardziej niebezpieczny niż zmiany klimatyczne.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15664
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 23.11.2023 15:41

Totalnie mi to nie przeszkadza. Ludzie jak ludzie do łóżka im nie zaglądam.
Te campingi są dla wszystkich bez względu na orientację seksualną czy wyznanie religijne. W Europie są kraje, w których pary, małżeństwa jednopłciowe mogą mieć dzieci, więc te kampingi rodzinne są także dla nich.
Warto popatrzeć trochę szerzej niż tylko przez swoje podwórko.
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1971
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 23.11.2023 15:57

A co za różnica czy obok mnie jest gej, ksiądz czy Janusz z Kępna?
Oceniajmy po zachowaniu a nie po preferencjach, rasie, wyznaniu itp.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 23.11.2023 16:06

empire13 napisał(a):A co za różnica czy obok mnie jest gej, ksiądz czy Janusz z Kępna?
Oceniajmy po zachowaniu a nie po preferencjach, rasie, wyznaniu itp.

:plusone:

Dokładnie tak! Ja też nikomu do łóżka nie zaglądam.

Nazywanie ludzi zwierzyńcem... :x Bez komentarza.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15664
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 23.11.2023 16:15

maslinka napisał(a):Nazywanie ludzi zwierzyńcem... :x Bez komentarza.
Ciekawe jak moderatorzy i admin na to zareagują ...
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 23.11.2023 16:37

maslinka napisał(a):
Nazywanie ludzi zwierzyńcem... :x Bez komentarza.


Odniosłem się do nazwy, którą sami sobie nadali - "różowe pantery"
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7949
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 23.11.2023 17:42

maslinka napisał(a):
empire13 napisał(a):A co za różnica czy obok mnie jest gej, ksiądz czy Janusz z Kępna?
Oceniajmy po zachowaniu a nie po preferencjach, rasie, wyznaniu itp.

:plusone: :plusone:

Dokładnie tak! Ja też nikomu do łóżka nie zaglądam.

Nazywanie ludzi zwierzyńcem... :x Bez komentarza.

:plusone: :plusone: :plusone: :plusone: :plusone:
ziemniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 717
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziemniak » 23.11.2023 17:47

Powiem Wam tak...

Ja tak samo nie zaglądam nikomu do łóżka, ale co chwila przekraczane są kolejne granice. Coraz mniej we wszystkim jest logiki i smaku. Niektóre rzeczy są na siłę wpychane przez co robi się krzywdę obu (wielu stronom).

Możecie się śmiać, ale skoro dążymy do takiej wolności to IMO w tej chwili biały człowiek, katolik to jest grupa najbardziej dyskryminowana i obrażana.

Temat fajny i myślę, że kulturalna dyskusja na ten temat może się toczyć.
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 23.11.2023 17:50

PWojtek napisał(a): Świat niestety zmierza w złym kierunku i ten kierunek chyba jest bardziej niebezpieczny niż zmiany klimatyczne.

Większej bzdury dawno nie czytałem.
Tak, LGBT oraz uchodżcy są totalnym zagrożeniem ale to Polscy ojcowie latają z nożami i robią krzywdę żonom którym przysięgali przed Bogiem oraz swoim dzieciom.

Zagrożenie stanowią imigranci, geje i lesbijki. A tu proszę. Polak katolik lata z maczetą.

PWojtek pomyśl 3 razy zanim napiszesz głupotę.
ziemniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 717
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziemniak » 23.11.2023 18:04

wikol napisał(a):
PWojtek napisał(a): Świat niestety zmierza w złym kierunku i ten kierunek chyba jest bardziej niebezpieczny niż zmiany klimatyczne.

Większej bzdury dawno nie czytałem.
Tak, LGBT oraz uchodżcy są totalnym zagrożeniem ale to Polscy ojcowie latają z nożami i robią krzywdę żonom którym przysięgali przed Bogiem oraz swoim dzieciom.

Zagrożenie stanowią imigranci, geje i lesbijki. A tu proszę. Polak katolik lata z maczetą.

PWojtek pomyśl 3 razy zanim napiszesz głupotę.


Piękne VS. :killer: oraz podsumowanie mojego postu powyżej. Takie wypowiedzi jak powyżej są podsycane przez media i inne grupy "Polscy ojcowie Boga latają z nożami". W domyśle nikt inny i biały katolik to najgorsze zło. Oczywiście rozumiem, że nie taki był przekaz twojej wypowiedzi, ale tak jest niestety przekazywane.
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 23.11.2023 18:14

ziemniak napisał(a):
wikol napisał(a):
PWojtek napisał(a): Świat niestety zmierza w złym kierunku i ten kierunek chyba jest bardziej niebezpieczny niż zmiany klimatyczne.

Większej bzdury dawno nie czytałem.
Tak, LGBT oraz uchodżcy są totalnym zagrożeniem ale to Polscy ojcowie latają z nożami i robią krzywdę żonom którym przysięgali przed Bogiem oraz swoim dzieciom.

Zagrożenie stanowią imigranci, geje i lesbijki. A tu proszę. Polak katolik lata z maczetą.

PWojtek pomyśl 3 razy zanim napiszesz głupotę.


Piękne VS. :killer: oraz podsumowanie mojego postu powyżej. Takie wypowiedzi jak powyżej są podsycane przez media i inne grupy "Polscy ojcowie Boga latają z nożami". W domyśle nikt inny i biały katolik to najgorsze zło. Oczywiście rozumiem, że nie taki był przekaz twojej wypowiedzi, ale tak jest niestety przekazywane.

Zauważ że najwiekszymi hipokrytami są Ci którzy siedzą w pierwszych ławach. Ksiądz każe miłować bliźniego a mamy nagonke i dyskryminacje oraz przypisywanie wszelakiego zła gorszego niż powodzie i ludzkie tragedie. Jest to żenujące, Bez odbioru.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 23.11.2023 18:21

Chyba nie każdy zrozumiał o co mi chodzi. NIE CHODZI O SPRAWY ŁÓŻKOWE !

Będąc na kempingach, na których przebywa kilka tysięcy osób, pewnie nie raz mijałem geja, nawet o tym nie wiedząc. Nikomu nie zabieram prawa do spędzania wakacji gdzie chce i jak chce, ale są pewne granice.

Spójrzcie jeszcze raz na zdjęcie, które wysłał kemping i zastanówcie się po co w ogóle to zrobił. Przecież nigdy nie było zakazu wejścia na teren kempingu ludzi o różnych preferencjach, nikt tego nie sprawdzał. WSZYSCY mogli również korzystać z dokładnie tych samych rabatów.

Tu widzimy sygnał, że u nas możesz wyglądać jak chcesz, pełna dowolność, a to mi się już nie podoba.

Gdy przebywając na kempingu, który reklamuje się jako rodzinny, rozbiłoby się obok mnie dwóch dorosłych facetów, którzy bez skrępowania przebierają się za maskotki z bajek, poczułbym się nieswojo, podobnie jak pewnie czują się nudyści, obok których na plaży rozbija się tekstylny i jeszcze robi fotki. Dlatego są specjalne kempingi i plaże dla naturystów, gdzie oczekuje się określonego zachowania i nie toleruje się łamania zwyczajowo przyjętych zasad.

Dlatego po kempingach rodzinnych spodziewam się że pewne, ogólnie przyjęte do tej pory reguły będą respektowane. Niestety widzę, że i tu wkrada się zbyt natarczywe lansowanie odmienności, co we mnie akurat wywołuje efekt zgoła odmienny od oczekiwanego.

Pewnie nie zmienię podejścia właściciela tych kempingów i będe zmuszony poszukać innego. Na szczęście na razie jest jeszcze wybór.
Załączniki:
black-friday-2023-lp (1).jpg
KOMENTARZ MODERACJI
KOMENTARZ MODERACJI:
Prosimy o prowadzenie dyskusji w oparciu o argumenty merytoryczne oraz z poszanowaniem regulaminu.


piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15664
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 23.11.2023 19:09

Rodzina to nie tylko mama+tata+dzieci, ale także dwoje osób tej samej płci i dzieci. Oni też stanowią rodzinę, więc kamping rodzinny jest też i dla nich.
IMG_20231123_180613.jpg



Chyba masz problem z akceptacją innych niż standardowe podejścia do życia.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 23.11.2023 19:32

Mam konserwatywne podejście do struktury rodziny, ale nie uważam tego za problem.
Następna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
LGBT na rodzinnych kempingach - już tam są!
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone