Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kurs j. chorwackiego we Wrocławiu

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marcin1974
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 18.01.2008
Kurs j. chorwackiego we Wrocławiu

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin1974 » 24.04.2013 12:35

Witam, zrobiłem rundę po szkołach językowych we Wrocławiu i znalazłem info, w najbliższą sobotę ma wystartować kurs j. chorwackiego we Wrocławiu. Kurs realizuje szkoła Active School (szczegóły na stronie szkoły). Zajęcia w grupach 3 - 6 osób, w soboty lub soboty niedziele (do ustalenia). Cena to 1 600 zł za 64 godziny (wychodzi po 25 zł/h). Dzisiaj jadę dowiedzieć się czegoś więcej, szczegóły "wrzucę" wieczorem.

Marcin
letkaaa
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) letkaaa » 31.05.2013 09:12

Witam, jak ten kurs ? :)
Marcin1974
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 18.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin1974 » 01.06.2013 21:41

Witaj.
Jak do tej pory jestem zadowolony. Zajęcia prowadzone w sposób komunikatywny, sporo informacji o gramatyce j. chorwackiego, konstrukcjach używanych w codziennej komunikacji, duży zasób słownictwa. Zajęcia są fajne także dlatego, że cała nasza grupa to 3 osoby, więc to jakby korepetycje dla 3 osób jednocześnie. Za kilka tygodni będe mógł powiedzieć już coś więcej i wstępnie ocenić swoje postępy. Na razie jest dobrze, jestem zadowolony.

Pozdrawiam - Marcin
ynka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1655
Dołączył(a): 17.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ynka » 01.06.2013 21:49

Bardzo tanio, ja płaciłam 40,00 zł za godzinę, jakie mieliście materiały?
letkaaa
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) letkaaa » 03.06.2013 10:46

Czy cromanicy spotykają się jeszcze we Wrocławiu ? Chętnie wezmę udział w "rozmowach" :)

Powrót do Kultura chorwacka

cron
Kurs j. chorwackiego we Wrocławiu
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone