Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Krytyczne zapiski z pielgrzymki na Lefkadę

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
zibi.s
Cromaniak
Posty: 2111
Dołączył(a): 01.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibi.s » 03.10.2016 10:11

Janusz Bajcer napisał(a):W taki razie proszę o informacje co to za "cudok" w tym żółtym skacze po plaży :smo: :?:

Na teletubisia jakiegoś jchniejszego mi wygląda :mrgreen:
Szkoda, że już koniec :?
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13438
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 03.10.2016 10:27

Buber napisał(a):I żebyście kochani chłopcy, już nigdy nie zapragnęli jechać do Grecji samochodem … podróż będzie trwała 5 dni :twisted: :wink: .

To coś dla mnie, chociaż tak daleko jeszcze nie byłem.
Ostatnie wyjazdy wakacyjne są jednak coraz dalsze: Czarnogóra, Bułgaria, więc może kiedyś i do Grecji dojadę. :)

Interesujące miejsca, dodatkowo pięknie sfotografowane - jestem na TAK. :D

P.S.
Znowu wydłużyła mi się lista z miejscami must see :lol:
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 03.10.2016 10:59

boorne napisał(a):Witam :)
Będę z Twoją relację do końca i jeden dzień dłużej ;)............


A miałem wtedy zażartować że do jutra czyli do dziś

Dzięki Buber za Lefkadę :wink:
tiwa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 966
Dołączył(a): 23.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) tiwa » 03.10.2016 11:36

... a ja dziękuję zwłaszcza za opis (zwiedzenie z Wami) Belgradu :!: . Dość często przejeżdżam przez to miasto i jakoś nigdy nie chciało mi się tam zatrzymywać, i odniosłem wrażenie, że niewiele tracę :) .
pzdr. :wink:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1713
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 03.10.2016 12:04

Przeczytałam w nocy " na raz" i powiem tylko ŁAAAŁ !!

Belgrad mijałam 2 razy w nocy i podobał mi się chociaż wyglądał strasznie hmm " biednie".
Meteory odwiedziłam w 97 roku ( za dzieciaka na objazdówce Grecji ) i potem w 2008 roku i na pewno kiedyś będę tam chciała wrócić, wrażenia niesamowite :wink:

Pozdrawiam i dzięki za świetną relcję i cudowne zdjęcia :papa:
TJL
Croentuzjasta
Posty: 207
Dołączył(a): 04.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) TJL » 03.10.2016 12:12

Bardzo ciekawa relacja. Bardzo rzadko udaje się komuś napisać obszerną i zarazem zwartą relację oraz dodatkowo w dobrym stylu. Wyrazy uznania za formę, treść i zdjęcia. W drodze do Grecji chyba najciekawszym miastem w Serbii na nocleg + zwiedzanie jest chyba Novi Sad. Chociaż ja preferuję nocleg oraz relaksujące moczenie się w jednym z basenów termalnych na południowych Węgrzech.
Podrawiam,
Tomek
Rafał K
Cromaniak
Posty: 2318
Dołączył(a): 07.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał K » 03.10.2016 14:40

Dzięki Wojtek za tą relację :D Mam z Lefki bardzo dobre wspomnienia, odświeżenie ich pod wpływem tak znakomitej ręki, to była prawdziwa radość. Twoje travelscapy bardzo solidne, a kilka strzałów nadaje się prosto na ścianę :D

Pozdrawiam ciepło - hej :hut:
Hercklekot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1268
Dołączył(a): 23.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hercklekot » 03.10.2016 14:49

Ledwo przyjechaliśmy a już wyjeżdżamy :( Te błękity, lazury i inne niebieskości na plaży Porto Katsiki po prostu "ryją beret". To jest nie do końca rzeczywiste... :mrgreen:
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 21055
Dołączył(a): 04.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 03.10.2016 17:49

I tylko chwilę mnie nie było :wink: ...PIĘKNA EKSPRESOWA RELACJA...
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 03.10.2016 21:28

LRobert napisał(a):Składam reklamacje. Czemu tak krótko? :mrgreen:

:mrgreen: Dołączam się do reklamacji ... zdecydowanie za krótko.


viltob08 napisał(a):... ale moim bardzo się podoba takie długie podróżowanie, zwłaszcza, że dużo po drodze zwiedzamy, a poza tym Macedonia kusi cenami w knajpach, więc korzystają na maxa ;-) ... w tym roku zaliczyliśmy Epir, a jechaliśmy ...tydzień :D

Witaj w klubie.
Moim też naprawdę się podobało, chociaż młodszy po Meteorach już wymiękł i zażądał wczasów stacjonarnych na miejscu.
Epir ...może kiedyś - chyba okolice Pargi - prawda ??


kmichal napisał(a):... ja pitole - nieźle Wojtek odleciałeś z tą expresową relacją ... 8O ... podobnie jak w zeszłym roku było wybornie ... :D ...

Dziękuję, był czas to poszło.
Grecja jest super.


Roxi napisał(a):Ledwo zaczęłam czytać i podziwiać piękne kolorki, a to już koniec? :roll:
Normalnie ekspres. ;)

No niestety, ale kolorki tam są, czekają.
BTW - dzięki za fajny pomysł na Eger i okolice.


piekara114 napisał(a):Lefkada kusi coraz bardziej na kolejne wakacje.... Niech tylko dojazdy po naprawiają...
To co w planie na 2017?

Na Gialos ludzie w sierpniu dojeżdżali.
Przyszły rok ... mam rozległe plany i wszystko byłoby ok ...gdyby nie te raty :wink: .
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 03.10.2016 21:35

Janusz Bajcer napisał(a):W taki razie proszę o informacje co to za "cudok" w tym żółtym skacze po plaży :smo: :?:

Obrazek

Jesteś spostrzegawczy ... nie wiem - to nie nasze ... musiało z Nidri przypłynąć, albo prędzej woda z Włoch przyniosła.
Tam są silne prądy ... same dziwy morze na plażę wyrzuca :wink: .
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 03.10.2016 21:36

Zdjęcia (tradycyjnie) tył urywają. :D
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 03.10.2016 21:53

maxredaktor napisał(a):No nie, no. Ledwo na weekend straciłem croplę z oczu :wink:, a tu taka relacja. Włączam replay i zaczynam spokojnie czytać i oglądać.

Czasem się coś za szybko dzieje, spokojnego oglądania.


walp napisał(a):To coś dla mnie, chociaż tak daleko jeszcze nie byłem ...
Znowu wydłużyła mi się lista z miejscami must see :lol:

Spoko trasa cywilizowana, ale najlepiej wziąć ją w dwa dni.
Ionian Islands na pewno warto, a Lefkas i Kefalonia, są na pewno mniej skomercjalizowane niż Korfu.


Darkos napisał(a):Dzięki Buber za Lefkadę :wink:

Hej ... dziękuję weteranie, napisałbyś co :oczko_usmiech: .


tiwa napisał(a):... a ja dziękuję zwłaszcza za opis (zwiedzenie z Wami) Belgradu :!: . Dość często przejeżdżam przez to miasto i jakoś nigdy nie chciało mi się tam zatrzymywać, i odniosłem wrażenie, że niewiele tracę :) .

Z tym Belgradem ... chyba masz rację.
Zależy czego się tam szuka.


wiolek_lp napisał(a):Przeczytałam w nocy " na raz" i powiem tylko ŁAAAŁ !!
... Pozdrawiam i dzięki za świetną relcję i cudowne zdjęcia :papa:

Bardzo dziękuję. Życzę odświeżenia wspomnień :papa:


TJL napisał(a):Bardzo ciekawa relacja. Bardzo rzadko udaje się komuś napisać obszerną i zarazem zwartą relację oraz dodatkowo w dobrym stylu. Wyrazy uznania za formę, treść i zdjęcia. W drodze do Grecji chyba najciekawszym miastem w Serbii na nocleg + zwiedzanie jest chyba Novi Sad. Chociaż ja preferuję nocleg oraz relaksujące moczenie się w jednym z basenów termalnych na południowych Węgrzech.
Podrawiam,
Tomek

Dzięki, za profesjonalną i życzliwą recenzję.
Novi Sad, trochę kusi (architektura, twierdza i festiwal EXIT), ale chyba za blisko.
Od siebie, wyjeżdżając z rana, na spokojnie dojechałbym na wieczór do Macedonii.
A moczenie się w ciepełku ... jest bosko :D .


Rafał K napisał(a):Dzięki Wojtek za tą relację :D Mam z Lefki bardzo dobre wspomnienia, odświeżenie ich pod wpływem tak znakomitej ręki, to była prawdziwa radość. Twoje travelscapy bardzo solidne, a kilka strzałów nadaje się prosto na ścianę :D
Pozdrawiam ciepło - hej :hut:

No a teraz kolejna cudowna recenzja.
Mistrzu, dzięki za czas i za słowa zachęty, będę się doskonalił :D.
:papa: Rafał


Hercklekot napisał(a):Ledwo przyjechaliśmy a już wyjeżdżamy :( Te błękity, lazury i inne niebieskości na plaży Porto Katsiki po prostu "ryją beret". To jest nie do końca rzeczywiste... :mrgreen:

ajdadi napisał(a):I tylko chwilę mnie nie było :wink: ...PIĘKNA EKSPRESOWA RELACJA...

Zgadzam się, za krótko tam się było, za szybko minęło ...
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 03.10.2016 21:55

anakin napisał(a):Zdjęcia (tradycyjnie) tył urywają. :D

Hej ... dzięki ... ale tam wszystko tak wychodzi.
Wystarczy mieć tylko smartfona.
Kolory są niesamowite.
Yas
Odkrywca
Posty: 72
Dołączył(a): 03.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yas » 04.10.2016 00:20

Buber napisał(a):
anakin napisał(a):Zdjęcia (tradycyjnie) tył urywają. :D

Hej ... dzięki ... ale tam wszystko tak wychodzi.
Wystarczy mieć tylko smartfona.
Kolory są niesamowite.


Smartfona ??!
ale jak, jakiego, zartujesz chyba :wink: , to chyba dalej Twoj D90 8)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Krytyczne zapiski z pielgrzymki na Lefkadę - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone