Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Krokusy w Dolinie Kościeliskiej

W Polsce znajduje się największy ceglany zamek świata - pokrzyżacki zamek w Malborku. Radom ma znacznie większą powierzchnię niż stolica Francji – Paryż. Pierwszą polską książkę kucharską, która zachowała się do dnia dzisiejszego wydano w 1698 roku. Polska posiada drugi najstarszy uniwersytet w Europie - Uniwersytet Jagielloński został założony przez króla Kazimierza Wielkiego w 1364 roku. Polska konstytucja była pierwszą w Europie i drugą na świecie - powstała zaraz po konstytucji Stanów Zjednoczonych.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 30.03.2014 22:34

slapol napisał(a):Fajne krokusy, ale te zimowe buciory.... :wink:
Maslinka, tego 2009-go w Bukowinie tak łatwo Ci nie przebaczymy...tak blisko było do wypicia cromaniackiego piwka :wink: :lol:

Gdybym tylko wiedziała...

Wtedy byłam młodą (stażem i nie tylko ;)) Cromaniczką, a raczej jeszcze wtedy nie byłam Cromaniczką (raptem kilka miesięcy na forum) i nie byłam zorientowana we wszystkim, co się dzieje ;)

Pewnie się działo :mrgreen: Ale nic straconego, piwka się jeszcze możemy napić :mrgreen:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.03.2014 22:41

maslinka napisał(a):
slapol napisał(a):Fajne krokusy, ale te zimowe buciory.... :wink:
Maslinka, tego 2009-go w Bukowinie tak łatwo Ci nie przebaczymy...tak blisko było do wypicia cromaniackiego piwka :wink: :lol:

Gdybym tylko wiedziała...

Wtedy byłam młodą (stażem i nie tylko ;)) Cromaniczką, a raczej jeszcze wtedy nie byłam Cromaniczką (raptem kilka miesięcy na forum) i nie byłam zorientowana we wszystkim, co się dzieje ;)

Pewnie się działo :mrgreen: Ale nic straconego, piwka się jeszcze możemy napić :mrgreen:

I tej wersji się trzymajmy, mejbi kiedyś na szlaku górskim lub poza nim :lol:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 31.03.2014 10:07

Ty Slapol nie bajeruj tylko lepiej kąpielówki szykuj na Wielkanoc :) Tam krokusów nie będzie :)
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 31.03.2014 10:52

Jak przegram zdjęcia z lapka będą foty z wczoraj :) świeżuteńkie :) ale ludzi ? masakra....
Najbardziej jest porażająca głupota tych, którzy dla zdjęć wchodzą na łąkę i depczą te kwiaty !!! Co ciekawe zgadałem się z dwoma gośćmi, którzy robili tym ludziom zdjęcia i umieszą je w internecie z odpowiednimi podpisami ..........
Paulka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 497
Dołączył(a): 16.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paulka » 31.03.2014 11:00

Bocian napisał(a):Ty Slapol nie bajeruj tylko lepiej kąpielówki szykuj na Wielkanoc :) Tam krokusów nie będzie :)


Tylko świętojebliwi noszą kąpielówki.
Zbyszko666
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2871
Dołączył(a): 20.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbyszko666 » 31.03.2014 19:12

Moje krokusy z roku 2013 - ten rok raczej sobie daruję .

A wygląda to tak:Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 31.03.2014 21:18

Tradycyjnie co roku witamy wiosnę w Chochołowskiej:). Tegoroczne, weekendowe krokusy:)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 31.03.2014 21:55

Widzę, że sporo Cromaniaków krokusiło ostatnio :mrgreen:
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 31.03.2014 22:03

My krokusimy co roku od wielu lat:)...w tym roku nastąpiło to zdecydowanie wcześniej ze względu na aurę...niestety coraz szerzej reklamowane wiosenne dywany ściągają tabuny ludzi...jak na Floriańskiej było w Chochołowskiej...nauczeni już doświadczeniem wybieraliśmy zwykle dzień w tygodniu, nie weekend. Tym razem się nie dało i tego żałuję...czegoś takiego jeszcze tam nie widziałam...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.04.2014 21:01

Bocian napisał(a):Ty Slapol nie bajeruj tylko lepiej kąpielówki szykuj na Wielkanoc :) Tam krokusów nie będzie :)


Wykrakałeś Kumplu :lol: ...Wielkanoc 2014 - Rowy...woda :?: ...no chyba z 8 st. max :roll: ...aż obiektyw w komórce stracił ostrość... :wink: :lol:

Obrazek
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 24.04.2014 21:03

Pitu pitu, przeca to z lipca 2013 :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.04.2014 21:05

Bocian napisał(a):Pitu pitu, przeca to z lipca 2013 :lol:

W lipcu to Ty Bałtyka nie widziałeś od 15 lat :mrgreen:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 24.04.2014 21:11

slapol napisał(a):
Bocian napisał(a):Pitu pitu, przeca to z lipca 2013 :lol:

W lipcu to Ty Bałtyka nie widziałeś od 15 lat :mrgreen:

Widziałem, widziałem :) I chyba z tego co pamietam to nawet chyba piłem :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.04.2014 21:25

No to jeszcze zaślubiny crocukrowegoobgryzionegobarankaannodomini2014 z morzem :lol:

Obrazek
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 24.04.2014 21:37

ArliJ napisał(a):My krokusimy co roku od wielu lat:)...w tym roku nastąpiło to zdecydowanie wcześniej ze względu na aurę...niestety coraz szerzej reklamowane wiosenne dywany ściągają tabuny ludzi...jak na Floriańskiej było w Chochołowskiej...nauczeni już doświadczeniem wybieraliśmy zwykle dzień w tygodniu, nie weekend. Tym razem się nie dało i tego żałuję...czegoś takiego jeszcze tam nie widziałam...


Kiedy dokładnie byłaś ?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polska

cron
Krokusy w Dolinie Kościeliskiej - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone