Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kotlina Kłodzka 2012 + (Adrspach, Praga, Kutna Hora, Hradec)

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 23.05.2012 14:46

tony montana napisał(a):"Jack, Wyspa chce abyś to zrobił"
"Czy nie wyczuwasz, że to nie jest ZWYKŁA wyspa? :
:)) 8)


Pag :?: 8O

Więcej nie piszę,bo zaraz jęczydoopa będzie stękać,że czatują... :roll:

:wink:
Jakby co-wal na małpę. :wink:
Ostatnio edytowano 23.05.2012 15:17 przez anakin, łącznie edytowano 1 raz
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12170
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 23.05.2012 14:59

tony montana napisał(a):THIS IS THE END


Książ mi się źle kojarzy. W drodze do pałacu mieliśmy spotkanie z takimi panami ubranymi na niebiesko. Podobno za szybko jechałem. :(

Piękna wycieczka

pzdr :wink:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 23.05.2012 15:11

anakin napisał(a):
tony montana napisał(a):"Jack, Wyspa chce abyś to zrobił"
"Czy nie wyczuwasz, że to nie jest ZWYKŁA wyspa? :
:)) 8)


Pag :?: 8O

Więcej nie piszę,bo zaraz jęczydoopa będzie stękać,że czatują... :roll:

:wink:


Ee? powinienem o czymś wiedzieć? Bo z Myszą73 zatem też wcześniej czatowaliśmy...

Nie można? Godej :)
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 23.05.2012 15:12

longtom napisał(a):
tony montana napisał(a):THIS IS THE END


Książ mi się źle kojarzy. W drodze do pałacu mieliśmy spotkanie z takimi panami ubranymi na niebiesko. Podobno za szybko jechałem. :(

Piękna wycieczka

pzdr :wink:


ONI podobno zawsze tam stoją w weekendy ;) :)

Dziękuję bardzo, pozdrowienia :) :D
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 23.05.2012 15:28

PAP napisał(a):
tony montana napisał(a):BTW: zauważyłem, że na Cro CHYBA (bo pewny nie jestem) nie ma żadnej relacji z ... Berlina ;)



tony montana,

Jak nie ma jak jest :wink: :) ... https://www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=19123

Pozdrawiam,

PAP


O, przepraszam, nie zauważyłem tej relacji, naturalnie z chęcią zapoznam się z nią jak najszybciej, aby porównać wrażenia (ja byłem w maju 2011 - zobaczymy co od tego czasu się zmieniło w stolicy naszych zachodnich sąsiadów)

pozdrav

:)
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 24.05.2012 00:18

tony montana napisał(a):
Osławiony, wielki serial ... LEKTURA OBOWIĄZKOWA przed pobytem na Wyspie ;)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zagubieni


Tam się nie ma gdzie zgubić. A jak nawet to wnet spotkają Cię liczni tamże tacy turyści co przeżywają piękno skalistej przyrody tej wyspy w dość szczególny sposób (Ło kur...a! Ale tu sucho!). :) :wink:
Użytkownik usunięty
Re: Kotlina Kłodzka 2012 + (Adrspach, Praga, Kutna Hora, Hra

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.02.2013 16:59

Zajrzałam do Twojego wątku ze względu na Pragę i mimo, iż było jej tu tak niewiele to całą relację prześledziłam z ciekawością. Narobiłeś ochoty na górzystości i nie tylko. Odstrasza tylko liczba współprzeciskających się. Niestety nie mam możliwości wyjazdu wtedy kiedy pustki, więc jak już się wybiorę to też będę pewnie czekać na zwolnienie się miejsca na platformie widokowej.
PS. Brawa dla nieletnich a szczególnie pięciolatka, że mimo wszystko pokonywał trudy zwiedzania. :D
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012
Re: Kotlina Kłodzka 2012 + (Adrspach, Praga, Kutna Hora, Hra

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 18.02.2013 13:26

Kenik napisał(a):Zajrzałam do Twojego wątku ze względu na Pragę i mimo, iż było jej tu tak niewiele to całą relację prześledziłam z ciekawością. Narobiłeś ochoty na górzystości i nie tylko. Odstrasza tylko liczba współprzeciskających się. Niestety nie mam możliwości wyjazdu wtedy kiedy pustki, więc jak już się wybiorę to też będę pewnie czekać na zwolnienie się miejsca na platformie widokowej.
PS. Brawa dla nieletnich a szczególnie pięciolatka, że mimo wszystko pokonywał trudy zwiedzania. :D


Wbrew pozorom nie było aż tak dużego tłoku - no, sami też nie byliśmy, jak np przed chwilą w niektórych miejscach na Cyprze - polecam gorąco Kotlinę Kłodzką!!

Dzięki! :)

:papa:
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012
Re: Kotlina Kłodzka 2012 + (Adrspach, Praga, Kutna Hora, Hra

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 01.07.2013 19:45

Uff..."Odkopałam" relacyjkę, polukałam na fotki. W planie nieco inny program, ale część miejsc się powtarza, więc podpatrzyłam sobie to i owo.... :papa:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012
Re: Kotlina Kłodzka 2012 + (Adrspach, Praga, Kutna Hora, Hra

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 01.07.2013 20:46

Iwona75 napisał(a):Uff..."Odkopałam" relacyjkę, polukałam na fotki. W planie nieco inny program, ale część miejsc się powtarza, więc podpatrzyłam sobie to i owo.... :papa:


Ciesze sie Iwonko, a jesli moje wypocinki Ci sie przydadza bedzie mi podwojnie milo :)
Czekam na Twoje obiecane relacje
:papa:
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012
Re: Kotlina Kłodzka 2012 + (Adrspach, Praga, Kutna Hora, Hra

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 01.07.2013 21:56

A przydadzą się , przydadzą....Zwłaszcza Książ, bo chciałam odpuścić komnaty, a wygląda na to że nie odpuszczę :lol: A w Kłodzku wprost przeciwnie. Miała być twierdza, ale chyba widokiem na twierdzę się zadowolę. W końcu w planie jeszcze twierdza w Srebrnej Górze, a nie chcę dzieci zamęczyć :roll:

Na relacje musisz niestety do jesieni zaczekać, nie nadążam..... :papa:
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012
Re: Kotlina Kłodzka 2012 + (Adrspach, Praga, Kutna Hora, Hra

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 15.07.2013 07:45

Tony, było....obłędnie !

Dolny Śląsk nas zachwycił, planujemy wrócić tam w przyszłym roku. Mimo wielu miejsc jakie odwiedziliśmy pozostał spory niedosyt ( będąc w siedmioosobowej grupie nie do końca miałam to co chciałam, albo inaczej.....miałam, ale widząc skwaszone twarze spadałam z wyżyn zachwytu .... :( ).

Kolejny wyjazd zaplanujemy bez osób które mając przed sobą most w Kłodzku ogladają ciuchy na wystawach sklepowych, a spacerując po opactwie w Henrykowie pytają " i co tutaj ma być ?...."

Pozdrawim - Iwona :papa:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012
Re: Kotlina Kłodzka 2012 + (Adrspach, Praga, Kutna Hora, Hra

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 16.07.2013 17:30

Iwona75 napisał(a):Tony, było....obłędnie !

Dolny Śląsk nas zachwycił, planujemy wrócić tam w przyszłym roku. Mimo wielu miejsc jakie odwiedziliśmy pozostał spory niedosyt ( będąc w siedmioosobowej grupie nie do końca miałam to co chciałam, albo inaczej.....miałam, ale widząc skwaszone twarze spadałam z wyżyn zachwytu .... :( ).

Kolejny wyjazd zaplanujemy bez osób które mając przed sobą most w Kłodzku ogladają ciuchy na wystawach sklepowych, a spacerując po opactwie w Henrykowie pytają " i co tutaj ma być ?...."

Pozdrawim - Iwona :papa:


No tak, czesto piekna chwile inny czlowiek potrafi latwo zepsuc ...
Ciesze sie jednak ze cytujac bylo oblednie - w moich planach ten region tez sie znajduje ... za jakis czas :))

Papa
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: Kotlina Kłodzka 2012 + (Adrspach, Praga, Kutna Hora, Hra

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 27.04.2014 22:14

Witam.
Korzystając ze wzmianki o Pradze mam pytanie czy orientujecie się czy w stolicy Czech bilety 24 h w komunikacji miejskiej np w metrze kasuje się podobnie jak w Polsce tylko raz czy też przy każdej jeździe ?
Dzięki i pozdrawiam.
ferster
Croentuzjasta
Posty: 167
Dołączył(a): 13.03.2011
Re: Kotlina Kłodzka 2012 + (Adrspach, Praga, Kutna Hora, Hra

Nieprzeczytany postnapisał(a) ferster » 28.04.2014 22:01

No to i ja się podepnę do tematu :)
Wybieram się w czwartek do skalnego miasta. Czy trzeba mieć ze sobą czeską walutę? Jest tam jakaś knajpa z knedlikami? Takie proste pytanka z mojej strony. Może podpowiecie?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Kotlina Kłodzka 2012 + (Adrspach, Praga, Kutna Hora, Hradec) - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone