Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Korčula, Prigradica - czerwiec 2014

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 08.07.2014 14:12

murano
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 01.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) murano » 09.07.2014 01:31

Jacku, jak żeś to wszystko spamiętał? 8O :D i w dodatku takie foty i w takiej ilości :?: Pełen szacun, relacja na wypasie. :oczko_usmiech: Pozdrawiam.
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 09.07.2014 04:39

Tylko krótkie notatki w takim zeszyciku mnie ratują w moim wieku i z moją sklerozą... :twisted:

Tak naprawdę to trzeba by non stop pisać lub nagrywać na dyktafon by uchwycić milion przemyśleń i spostrzeżeń, ale wówczas wakacje były by dodatkiem do relacji a to chyba nie o to chodzi. Co innego dziennikarz - on jedzie celem utworzenia relacji a wyjazd jest niejako przy okazji. Tu jest odwrotnie :hut:
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 09.07.2014 08:27

I ja też tu byłem i wszystko obejrzałem/przeczytałem :)

Zawsze jest to okazja do obejrzenia paru mniej (sobie) znanych miejsc na wyspie na której się było - np. jakoś nie zawitaliśmy ka korczulański Hum, wy z kolei odpuściliście sobie jaskinię nad VL...ale że do dziadka do Smokvicy nie zajechaliście... :oops:

Megaszybko żeś Jacku tą relację załatwił :papa:
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 09.07.2014 09:28

A bo ja już taki Szybki Bill jestem :twisted:
Poadto relacja kolidowała z pracą więc trzeba było wybrać priorytety ... :!:

Co do Dziadka to my chociaż "bezalkoholowi" tzn, mało to faktycznie :oops:
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 09.07.2014 10:46

jackuc napisał(a):Co do Dziadka to my chociaż "bezalkoholowi" tzn, mało to faktycznie :oops:


Podobnie, jak my :) Ale chorwackie winko... :mrgreen: Dziadka szukaliśmy, ale... jakoś nie było nam dane znaleźć ;)
wikusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 190
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikusia » 17.07.2014 11:59

Dawno nie zaglądałam na forum, choć wyjazd zbliża się wielkimi krokami :D . Wpisuję Prigradica- a tu taka miła i bardzo "świeża" niespodzianka! Fajna relacja! Dzięki
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 17.07.2014 21:51

oj zaległości mi się narobiło,jestem właśnie u minimartini i czytam żeś i Ty popełnił relację,szukam ,szukam ,wreszcie JEST! zaznaczam obecność,skończę u Martynki ,wpadam tu ,jeśli pozwolisz :papa:
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 17.07.2014 22:08

Oj, Andeo - coś do tyłu z relacjami jesteś ;) Ostatnio wysyp - szczególnie tych z Korculi :mrgreen: Nadrabiaj, nadrabiaj :oczko_usmiech:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 17.07.2014 22:32

Ja żyje jeszcze Peljescem ;)) chodzę jak pijana ,ale dam radę,siedzę teraz z wypiekami i czytam co tam Martynka napisała ,a potem lekturka u Jacka :) a potem pewnie jeszcze inne ...
a i sama o Korculi coś skrobnę ,bo bardzo mi się spodobała :)
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 18.07.2014 06:14

Zapraszam a jednocześnie dodam, że mi Peljesac świeci w głowie na przyszły rok już jasnym światłem..
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 18.07.2014 10:05

Jacku u Martyny jestem na bieżąco,teraz tu nadchodzę ! tam się nie nastawiaj na Pejlesac za bardzo u mnie,bo to tylko 5 dni było ,także nie zdążyłam się dobrze rozkręcić,ale postaram się opisać wszystko ze szczegółami ;))
będzie też sporo Czarnogóry,co myślisz?byłeś,zamierzasz czy absolutne,stanowcze NIE :)
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 18.07.2014 10:17

andeo napisał(a):Jacku u Martyny jestem na bieżąco,teraz tu nadchodzę ! tam się nie nastawiaj na Pejlesac za bardzo u mnie,bo to tylko 5 dni było ,także nie zdążyłam się dobrze rozkręcić,ale postaram się opisać wszystko ze szczegółami ;))
będzie też sporo Czarnogóry,co myślisz?byłeś,zamierzasz czy absolutne,stanowcze NIE :)


Oj tam oj tam już się nastawiłem i czekam w standby z czerwoną lampką na czole :mrgreen:

Nie myślałem o tym, czyli stanowczo absolutnie TAK :lol:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 18.07.2014 10:30

przeczytałam wspaniały wstęp ... i już jestem rozbawiona ,wyczuwam niemal Twój stan emocjonalny w planowaniu i przed wyjazdem ,emotikony mówią wszystko :oczko_usmiech:
To jest szaleństwo,wracać i już planować na następny rok,ale miałam dokładnie to samo :) można się nabawić depresji,szaleństwa pourlopowego ,przedurlopowego i bohhwie czego jeszcze...co ja bym dała ,żeby mieć takiego planującego,u nas ja pełnię tę funkcję,reszta liczy kasę,pakuje się do samochodu i chce jechać :lol:
dobra idę czytać dalej ...
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 18.07.2014 10:40

andeo napisał(a):przeczytałam wspaniały wstęp ... i już jestem rozbawiona ,wyczuwam niemal Twój stan emocjonalny w planowaniu i przed wyjazdem ,emotikony mówią wszystko :oczko_usmiech:


W dalszej części relacji już na miejscu znacznie mniej tekstu, bo wstęp pisałem przez kilka miesięcy 8O
Na miejscu jak wspomniałem trzeba by nosić dyktafon inaczej wiele drobiazgów umyka… :idea:

andeo napisał(a): To jest szaleństwo,wracać i już planować na następny rok,ale miałam dokładnie to samo :) można się nabawić depresji,szaleństwa pourlopowego ,przedurlopowego i bohhwie czego jeszcze...


No tak już mam :roll: , ale różne są ludziska. Pytam kolegę przedwczoraj gdzie jedzie na urlop (zaczyna od 28.07) a on mówi a nie wiem, może Włochy a może nie … 8O 8O 8O
Hmm pełen spontan ja to tak nie potrafię…. :hut:

andeo napisał(a): co ja bym dała,żeby mieć takiego planującego,u nas ja pełnię tę funkcję,reszta liczy kasę,pakuje się do samochodu i chce jechać :lol:


No cóż niestety jestem już zajęty … :oops: :twisted: :twisted: :twisted:

Ale to prawda że planuję i załatwiam wszystko od A do Z… O pieniądzach nie wypada mówić
Śmieje się teraz bo ostatnio powiedziałem żonie, że na przyszły rok biorę tylko plecaczek, paszport i żeby mi tylko powiedziała dokąd jedziemy i kiedy …. :twisted: oczywiście będzie jak zawsze, ale ja to akurat bardzo lubię....
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Korčula, Prigradica - czerwiec 2014 - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone