Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Korčula, Prigradica - czerwiec 2014

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jackuc
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 08.07.2014 15:12

murano
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) murano » 09.07.2014 02:31

Jacku, jak żeś to wszystko spamiętał? 8O :D i w dodatku takie foty i w takiej ilości :?: Pełen szacun, relacja na wypasie. :oczko_usmiech: Pozdrawiam.
jackuc
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 09.07.2014 05:39

Tylko krótkie notatki w takim zeszyciku mnie ratują w moim wieku i z moją sklerozą... :twisted:

Tak naprawdę to trzeba by non stop pisać lub nagrywać na dyktafon by uchwycić milion przemyśleń i spostrzeżeń, ale wówczas wakacje były by dodatkiem do relacji a to chyba nie o to chodzi. Co innego dziennikarz - on jedzie celem utworzenia relacji a wyjazd jest niejako przy okazji. Tu jest odwrotnie :hut:
Marsallah
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 09.07.2014 09:27

I ja też tu byłem i wszystko obejrzałem/przeczytałem :)

Zawsze jest to okazja do obejrzenia paru mniej (sobie) znanych miejsc na wyspie na której się było - np. jakoś nie zawitaliśmy ka korczulański Hum, wy z kolei odpuściliście sobie jaskinię nad VL...ale że do dziadka do Smokvicy nie zajechaliście... :oops:

Megaszybko żeś Jacku tą relację załatwił :papa:
jackuc
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 09.07.2014 10:28

A bo ja już taki Szybki Bill jestem :twisted:
Poadto relacja kolidowała z pracą więc trzeba było wybrać priorytety ... :!:

Co do Dziadka to my chociaż "bezalkoholowi" tzn, mało to faktycznie :oops:
minimartini
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 09.07.2014 11:46

jackuc napisał(a):Co do Dziadka to my chociaż "bezalkoholowi" tzn, mało to faktycznie :oops:

Podobnie, jak my :) Ale chorwackie winko... :mrgreen: Dziadka szukaliśmy, ale... jakoś nie było nam dane znaleźć ;)
wikusia
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikusia » 17.07.2014 12:59

Dawno nie zaglądałam na forum, choć wyjazd zbliża się wielkimi krokami :D . Wpisuję Prigradica- a tu taka miła i bardzo "świeża" niespodzianka! Fajna relacja! Dzięki
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 17.07.2014 22:51

oj zaległości mi się narobiło,jestem właśnie u minimartini i czytam żeś i Ty popełnił relację,szukam ,szukam ,wreszcie JEST! zaznaczam obecność,skończę u Martynki ,wpadam tu ,jeśli pozwolisz :papa:
Eunike1984
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 17.07.2014 23:08

Oj, Andeo - coś do tyłu z relacjami jesteś ;) Ostatnio wysyp - szczególnie tych z Korculi :mrgreen: Nadrabiaj, nadrabiaj :oczko_usmiech:
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 17.07.2014 23:32

Ja żyje jeszcze Peljescem ;)) chodzę jak pijana ,ale dam radę,siedzę teraz z wypiekami i czytam co tam Martynka napisała ,a potem lekturka u Jacka :) a potem pewnie jeszcze inne ...
a i sama o Korculi coś skrobnę ,bo bardzo mi się spodobała :)
jackuc
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 18.07.2014 07:14

Zapraszam a jednocześnie dodam, że mi Peljesac świeci w głowie na przyszły rok już jasnym światłem..
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 18.07.2014 11:05

Jacku u Martyny jestem na bieżąco,teraz tu nadchodzę ! tam się nie nastawiaj na Pejlesac za bardzo u mnie,bo to tylko 5 dni było ,także nie zdążyłam się dobrze rozkręcić,ale postaram się opisać wszystko ze szczegółami ;))
będzie też sporo Czarnogóry,co myślisz?byłeś,zamierzasz czy absolutne,stanowcze NIE :)
jackuc
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 18.07.2014 11:17

andeo napisał(a):Jacku u Martyny jestem na bieżąco,teraz tu nadchodzę ! tam się nie nastawiaj na Pejlesac za bardzo u mnie,bo to tylko 5 dni było ,także nie zdążyłam się dobrze rozkręcić,ale postaram się opisać wszystko ze szczegółami ;))
będzie też sporo Czarnogóry,co myślisz?byłeś,zamierzasz czy absolutne,stanowcze NIE :)

Oj tam oj tam już się nastawiłem i czekam w standby z czerwoną lampką na czole :mrgreen:

Nie myślałem o tym, czyli stanowczo absolutnie TAK :lol:
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 18.07.2014 11:30

przeczytałam wspaniały wstęp ... i już jestem rozbawiona ,wyczuwam niemal Twój stan emocjonalny w planowaniu i przed wyjazdem ,emotikony mówią wszystko :oczko_usmiech:
To jest szaleństwo,wracać i już planować na następny rok,ale miałam dokładnie to samo :) można się nabawić depresji,szaleństwa pourlopowego ,przedurlopowego i bohhwie czego jeszcze...co ja bym dała ,żeby mieć takiego planującego,u nas ja pełnię tę funkcję,reszta liczy kasę,pakuje się do samochodu i chce jechać :lol:
dobra idę czytać dalej ...
jackuc
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 18.07.2014 11:40

andeo napisał(a):przeczytałam wspaniały wstęp ... i już jestem rozbawiona ,wyczuwam niemal Twój stan emocjonalny w planowaniu i przed wyjazdem ,emotikony mówią wszystko :oczko_usmiech:

W dalszej części relacji już na miejscu znacznie mniej tekstu, bo wstęp pisałem przez kilka miesięcy 8O
Na miejscu jak wspomniałem trzeba by nosić dyktafon inaczej wiele drobiazgów umyka… :idea:

andeo napisał(a): To jest szaleństwo,wracać i już planować na następny rok,ale miałam dokładnie to samo :) można się nabawić depresji,szaleństwa pourlopowego ,przedurlopowego i bohhwie czego jeszcze...

No tak już mam :roll: , ale różne są ludziska. Pytam kolegę przedwczoraj gdzie jedzie na urlop (zaczyna od 28.07) a on mówi a nie wiem, może Włochy a może nie … 8O 8O 8O
Hmm pełen spontan ja to tak nie potrafię…. :hut:

andeo napisał(a): co ja bym dała,żeby mieć takiego planującego,u nas ja pełnię tę funkcję,reszta liczy kasę,pakuje się do samochodu i chce jechać :lol:

No cóż niestety jestem już zajęty … :oops: :twisted: :twisted: :twisted:

Ale to prawda że planuję i załatwiam wszystko od A do Z… O pieniądzach nie wypada mówić
Śmieje się teraz bo ostatnio powiedziałem żonie, że na przyszły rok biorę tylko plecaczek, paszport i żeby mi tylko powiedziała dokąd jedziemy i kiedy …. :twisted: oczywiście będzie jak zawsze, ale ja to akurat bardzo lubię....
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Korčula, Prigradica - czerwiec 2014 - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019