Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Korčula, Prigradica - czerwiec 2014

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 18.07.2014 11:54

:D no tak ,ja też lubię planowanie ,ale tak sobie trochę marudzę,bo czasem chciałabym żeby ktoś za mnie zaplanował .
przeczytałam przygodę w Blato ,ufff zgrzałam się razem z Wami,mieliśmy podobnie w Petrovacu,też troszkę lusterka poobdzierane ,ale o tym później .Czytam dalej,bo ciekawie jest :)
jackuc
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 18.07.2014 11:57

Niestety pogoda trochę pokrzyżowała plany a przyzwyczajony do :idea: czuję jednak spory niedosyt ...
Może jakbym tak nie wyczekiwał tego wyjazdu to łatwiej by było przełknąć tą gorzką pigułkę...
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 18.07.2014 12:06

Myslę że ,czy byś czekał, czy nie,ładna pogoda ważna jest...wrócę czytać dalej w nadziei że SUN wyjdzie SOON :lol:
czytam o pieskach,cóż.. w Czarnogórze to jest dopiero plaga,serce się kraje jak widzi się tyle bezdomnych wychudzonych zwierząt ,nie tylko niestety żywych...to była dla mnie gorzka pigułka do przełknięcia :(
co do Korculi ,ja wybrałam się na wieżę na Katadrze,rzeczywiście tak jak Maniust pisał ,nie dla każdego ,ale wlazłam ,czyli nie jest źle :oczko_usmiech:
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 21.07.2014 16:37

No i skończyłam ,szkoda że tego słoneczka tak mało mieliście,ale jednak było.śliczne plaże odwiedziliście ,Korćula wieczorową porą super! fajne wakacje mieliście ,"Gdzieśbyła" chwyciła mnie za serce,żywię nadzieję że znalazła dom,a potomek Rumcajsa :mrgreen: ...też bym schowała się za skały i zęby suszyła :)
fajnie się czytała,oby do następnych wakacji .
ArliJ
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 21.07.2014 22:09

świetna relacja, podczytywałam, doglądałam w domu bo w pracy zdjęcia mi się nie otwierały...super się czyta, z humorem, prawdziwa i konkretna, uśmiałam się z obserwacji panów na brzegu, potomka Rumcajsa itd:).

Podsumowanie całościowe bardzo trafne, lepiej bym tego nie potrafiła ująć:).

Co do planowania...też tak mam, lubię sama planować, wyczekiwać, wyszukiwać, rozmyślać...dlatego jeździmy sami bo obawiam się a)narzucać komuś mój plan lub b) rezygnować z czegoś bo inni mi narzucają coś swoje...
:)

Co do samego czerwca...po raz drugi pojechaliśmy w czerwcu, wcześniej zwykle wrzesień i dla mnie wyjazd czerwcowy to przedłużenie wakacji...wracamy i dopiero zaczyna się lato...spokojnie korzystamy jeszcze z uroków krótkich wypadów, jest długi dzień więc dłużej mogliśmy cieszyć się wakacyjnymi widokami. Wrześniowy wyjazd powoduje że marzę o szybkim zakończeniu lipca i sierpnia a jak wracamy to wpadamy w jesień...nawet nacieszyć się opalenizną czasem nie ma jak;).
jackuc
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 22.07.2014 07:21

Dziękuję Wam za dobre słowo. Jak wspominałem poetą ani pisarzem nie jestem i po prostu starałem się jedynie zrelacjonować to i owo, bo nie umiem dobrze przelać na papier odczuć, uczuć, przemyśleń itp.
ArliJ Towja relacja była dla mnie wzorem i teraz, wydrukowana dzielnie spoczywa w dużej szarej kopercie z napisem "Korcula" i czeka na swój następny raz ... :papa:
jackuc
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 22.07.2014 07:27

andeo napisał(a):"Gdzieśbyła" chwyciła mnie za serce,żywię nadzieję że znalazła dom,a potomek Rumcajsa :mrgreen: ...też bym schowała się za skały i zęby suszyła :)
fajnie się czytała,oby do następnych wakacji .

Ja kocham zwierzaki więc, chwyciło mnie to samo co Ciebie ... :(

Co do Potomka Rumcajsa czaiłem się na więcej, ale jak się spojrzał w moją stronę jak stałem za murkiem z aparatem, to się przestraszyłem, że teraz to błyskawicznie podpłynie do brzegu, złapie mnie.... i na pewno przeleci mnie na amen... i to nie raz... 8O więc zwiałem czym prędzej.... :oczko_usmiech:
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 22.07.2014 12:18

Ach dużo by mówić o tych samotnie biegających psach i kotkach,w Czarnogórze niestety jest to zjawisko chyba 10 razy częstsze niż w Cro...niestety...
a co do Rumcajsa .. :mrgreen: już nic więcej nie pisz ,bo wyobraźnia zaczyna mi działać i zaraz spadnę z krzesła
buhahahahahaaa
Jacku,może poetą nie jesteś,ale jest humor,są emocje,fakty...to najważniejsze ,super relacja i tyle,tylko na te chmury się wściekam jak czytam :)
jackuc
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 22.07.2014 12:21

Hahahaa a wiesz tubki z wazeliną raczej nie miał ... 8O 8O 8O

Ałć.... :mrgreen:

No tak chmury niestety mnie dobiły ... duuuże wrażenie niedosytu, ale jak patrzę to cały czas pogoda wariuję.. a myślałem, że tylko nam tak niedopisało...
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 22.07.2014 13:17

:lol:
co do pogody to my mieliśmy szczęście jednak od 25 czerwca do 8 lipca pogoda super.Padało przy wyjeździe z Polski i w drodze do domu ...ale to chyba dobrze :)
Anul-ka
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anul-ka » 05.03.2015 18:04

Wspaniała relacja. Myślę, ze mimo braku pogody nikt z czytających nie zniechęcił sie do Chorwacji. Ja w tym roku mam zarezerwowany przełom czerwca i lipca. Kilka lat temu o tej samej porze roku było cudownie. Jak będzie teraz - okaże się za kilka miesięcy :)
jackuc
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 05.03.2015 19:16

No ja jak patrzę to zaledwie trzy miesiące z haczykiem... Szok
Anul-ka
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anul-ka » 05.03.2015 20:30

Tak, 3 miesiące. Dużo i mało :) Od 2012 roku miałam przerwę urlopową, więc tegoroczne wakacje wytęsknione :) Mam nadzieję, na ładną pogodę, ale po przeczytaniu Twojej relacji wiem, że bluzy i parasole obowiązkowe (no ewentualnie worki :-P )
jackuc
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 05.03.2015 21:27

Lepiej zabrać i nie używać:-)
kolega123123
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) kolega123123 » 10.07.2015 22:20

Piękny widok.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Korčula, Prigradica - czerwiec 2014 - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019