Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Hvar

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 01.04.2018 15:28

adrianek90 napisał(a):Dzięki, wobec tego w sierpniu będę szukał tam wolnego miejsca parkingowego. :)

jeśli pamięć mnie nie myli możesz wjechać na teren campu i tam zaparkować ... oczywiście za drobną opłatą :D
m@rek
kleeberg
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8036
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 01.04.2018 21:18

adrianek90 napisał(a):Macie na myśli to miejsce pomiędzy tymi zakrętami przy Campie?


Miejsce do parkowania jest przed zakrętami, do znaku zakazu.
Pod koniec lipca ubiegłego roku nie było tłoku. :)

20170719_13324222.jpg




W drugą stonę, wygląda tak

20170719_13350111.jpg
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 01.04.2018 22:06

kleeberg napisał(a):Miejsce do parkowania jest przed zakrętami, do znaku zakazu.
Pod koniec lipca ubiegłego roku nie było tłoku. :)

w minionym roku nie widziałem zakazu :( ... czerwiec
tranquilo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1483
Dołączył(a): 07.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 02.04.2018 11:38

Dzięki, myślę że jakoś uda się tam zostawić auto. Bo już wiem że sobie tej zatoki nie odpuszczę :)
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 02.04.2018 12:04

Nie odpuszczaj, warto tam pojechać :hearts:
tranquilo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1483
Dołączył(a): 07.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 02.04.2018 12:46

W ogóle, podczytuję o różnych miejscach koniecznych do odwiedzenia na Hvarze. Będziemy tam 17 dni więc trochę chcemy pojeździć tu i tam:)
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 02.04.2018 21:10

adrianek90 napisał(a):...Będziemy tam 17 dni...

już zazdroszczę, w dobrym tego słowa znaczeniu :)
m@rek
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 02.04.2018 22:00

m@rek napisał(a):
adrianek90 napisał(a):...Będziemy tam 17 dni...

już zazdroszczę, w dobrym tego słowa znaczeniu :)
m@rek


Nieźle, ja też zazdroszczę :wink: 2 lata temu byliśmy 10 dni, teraz będzie tylko 7, w 17 dni myślę, że można fajnie ogarnąć wyspę :wink:
Ja mimo, że już byłam, to w planach głównie powtórzenie miejsc odwiedzonych, plus pare tego co nie zobaczyliśmy ( U. Lucisca, U. Mala Stiniva )
Cieszę się, że tam wracam :mrgreen:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 02.04.2018 22:45

wiolek_lp napisał(a):
m@rek napisał(a):
adrianek90 napisał(a):...Będziemy tam 17 dni...

już zazdroszczę, w dobrym tego słowa znaczeniu :)
m@rek


Nieźle, ja też zazdroszczę :wink: 2 lata temu byliśmy 10 dni, teraz będzie tylko 7, w 17 dni myślę, że można fajnie ogarnąć wyspę :wink:
Ja mimo, że już byłam, to w planach głównie powtórzenie miejsc odwiedzonych, plus pare tego co nie zobaczyliśmy ( U. Lucisca, U. Mala Stiniva )
Cieszę się, że tam wracam :mrgreen:

Ja też zazdroszczę a ciągnie mnie tam jak pieron :mrgreen:
akurat Lucisca i Stiniva zaliczona no i jeszcze Żutica fajna i w Gromin Dolac (nie pamiętam nazwy) to w ciągu pięciu pobytów chyba najlepsze plaże :roll:
A Pokrivenik zostawiłem sobie aby tam wrócić :lol:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 02.04.2018 22:55

lotnikwsk napisał(a):
wiolek_lp napisał(a):
m@rek napisał(a):
adrianek90 napisał(a):...Będziemy tam 17 dni...

już zazdroszczę, w dobrym tego słowa znaczeniu :)
m@rek


Nieźle, ja też zazdroszczę :wink: 2 lata temu byliśmy 10 dni, teraz będzie tylko 7, w 17 dni myślę, że można fajnie ogarnąć wyspę :wink:
Ja mimo, że już byłam, to w planach głównie powtórzenie miejsc odwiedzonych, plus pare tego co nie zobaczyliśmy ( U. Lucisca, U. Mala Stiniva )
Cieszę się, że tam wracam :mrgreen:

Ja też zazdroszczę a ciągnie mnie tam jak pieron :mrgreen:
akurat Lucisca i Stiniva zaliczona no i jeszcze Żutica fajna i w Gromin Dolac (nie pamiętam nazwy) to w ciągu pięciu pobytów chyba najlepsze plaże :roll:
A Pokrivenik zostawiłem sobie aby tam wrócić :lol:


U mnie też zatoczka w Gromin Dolac to jedno z najlepszych plażowań :) A i jeszczeq do zobaczenia lagunka w Sv. Njedjeli. No ale Ty argument do powrotu masz konkretny :D
tranquilo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1483
Dołączył(a): 07.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 03.04.2018 08:42

Jak planowałem urlop to wszystko wskazywało na to że będzie mogło być tylko 7 dni. A w tamtym roku byliśmy 17 i tak wspominam że naprawdę nasyciłem się Chorwacją (w pewnym sensie, bo tak zupełnie to chyba nie możliwe jest), i choć smutno było wracać to jednak obyło się bez depresji i załamań psychicznych:D.

No i tak powodowani wspomnieniami przeciągnęliśmy do dwóch tygodni, a jak już było wszystko zarezerwowane to okazało się że dostaliśmy rabat, który składał się na równowartość 3 dni dodatkowych:) I tak wyszło że będzie 17. Już się nie mogę doczekać, tych wszystkich zatoczek :D
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 03.04.2018 09:20

Kto daje takie rabary ? ;) Super, że uda się tak długo, ja tez bym chciała :wink:
2 lala temu byliśmy 10 dni, w tattym roku 12 a w tym mamy rezerwację na 14 :)
I już truję mężowi, że może by tak potem jeszcze np. na jedną noc do Szybenika, albo na 3 dni wrócić na Pag, albo coś jeszcze innego, ale jakoś nieprzekonany :hut: Twierdzi, że po tych 2 tyg będzie zmęczony i będzie mieć dość ( w sumie ma prawo bo na wakacjach ja poza gotowaniem czasem nie robię nic :wink: on zajmuje się młodymi, on prowadzi auto itp. ) ale zobaczymy na miejscu może go przekonam i coś się uda dodatkowo :oczko_usmiech:
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 03.04.2018 12:45

adrianek90 napisał(a):Mam ogromną prośbę do miłośników. Szukałem, dużo stron przeczytałem ale nie znalazłem.

Czy przy zatoce Pokrivenik jest jakiś parking? Nie chodzi mi o darmowy tylko czy w ogóle jest. Bo patrząc na mapy to kiepsko to widziałem.

Zapewne było to już poruszane, ale jakoś chyba nie umiem szukać.
Będę zobowiązany za odpowiedź albo za jakiś link:)


https://www.google.pl/maps/@43.1478767, ... 288!8i4082

Przybliż, a zobaczysz moją Lancię.
tranquilo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1483
Dołączył(a): 07.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 03.04.2018 14:29

To jakiś prywatny u gospodarza??
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 03.04.2018 14:56

Pod samą plażę podjeżdżałem. Stoją tam zawsze samochody.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Hvar - strona 244
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone