Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Alka84
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 05.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alka84 » 25.08.2015 22:54

hehe ;) on woli piwo ;)
Alka84
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 05.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alka84 » 03.09.2015 09:02

Pozdrowienia z Mircy :D
naszego małego raju :)
jeżeli ktoś szuka miejsca do odpoczynku z małymi dziećmi w ciszy i spokoju to polecam ;)

A teraz pytanie (wybaczcie, ale nie mam czasu na przekopywanie całego forum jak za oknem świeci słońce i Adriatyk wzywa :wink: ) - gdzie w okolicy Mircy/ Supetar/ Sutivan można zjeść dobrze i niedrogo?

wczoraj byliśmy na kolacji w Supetarze w zatoczce i jedzenie pycha, ale rachunek powalił na kolana :boss:

Będę wdzięczna za wszelkie rady i porady jak zawsze :hut: :papa:
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 03.09.2015 13:16

Na pewno Riva w Supetarze na nabrzeżu jest godna polecenia :D
Alka84
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 05.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alka84 » 03.09.2015 14:46

Aniu a jak tam dojrzeć? tak pi razy oko? mam tu słabego neta i każda strona otwiera się w żółwim tempie...

Wczoraj jedliśmy w bistro Jardan w zatoczce i bardzo dobre, ale drogie jedzenie :)

po drodze do Supetaru mijaliśmy konobe Lus i pewnie tam zajrzymy pewnego dnia :) przy naszej plaży też jest jakieś miejsce chyba z jedzeniem, chyba się przejde tam na spacer dziś ;)
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 22.09.2015 16:07

Witam,
ze względu, że następne wakacje ponoć mają być w kierunku wyspy Brač. Mam pytanie do osób, które pływały promami z psem. Jak to wygląda na tej trasie, czy można psa zabrać na górny pokład (od razu uprzedzę "miłośników" zwierząt - do kawiarni na promie nie wejdę:-), czy ewentualnie zostać z nim w samochodzie? Jak Wasze psiaki znosiły podróż promem? Dziękuję za wszystkie info.
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7949
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 22.09.2015 19:28

Jeżdżę bez psa, ale na promie widziałem wielu turystów z psiakami. Psy szły z nimi na górny pokład lub zostawały na "klatce schodowej"
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 22.09.2015 23:46

dids76 napisał(a):Jeżdżę bez psa, ale na promie widziałem wielu turystów z psiakami. Psy szły z nimi na górny pokład lub zostawały na "klatce schodowej"


Dzięki Mariusz - czyli ogólnie problemu nie ma :D. Nasza dziewczyna jest z reguły grzeczna więc mam nadzieję, że będzie dobrze i dotrzemy na Brać.
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 06.10.2015 10:33

Hi wszystkim :)
W przyszłym roku wybór miejscówki wakacyjnej padł na Brać a dokładniej na miejscowość Povlja, dobry to wybór :). Jestem w trakcie poszukiwań miejsca i najbardziej podoba mi się ten cypelek obok zatoki Ticija Luka. Potrzeby mamy klasyczne czyli względny spokój... blisko do niezatłoczonej plaży i nie za daleko do jakiegoś deptaka z knajpami itp. Widzę na google street że ten cypelek to takie nowe osiedle, sporo nowych budynków powstaje tam. W ogóle Povlja.. to dobiry wybór ?:) na Bol już byłem 3 lata temu z fishpicnikiem i mi starczy :)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 06.10.2015 12:13

Ten półwysep między Tičja Luka a zatoką Povlja to Punta. Mieszkali tam Nerowie, Elimar i inni - lista relacji na pierwszej stronie. W Povlji są 3 knajpki i 2 małe markety oraz poczta. Kamyki na plażach Punta i w Tičja Luka są z reguły ostrzejsze niż te w Bolu i okolicach. Wszędzie stamtąd daleko. :mrgreen:
Mnie się w Povlji podobało. :D Mieszkałam w pobliżu zatoki Tičja Luka.
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 06.10.2015 12:32

Tak relacje i wszystko już przejrzałem... teraz poluje na kwaterkę :), akurat wolimy duże kamienie niż te malutkie albo broń boże piasek :). Z buta z Luka do Povlij daleko jest ?... na zdjęciach widzę że chyba powrót będę miał pod górkę ?. Szkoda że tam żadnej knajpki nie ma ale może coś się zmieni na przyszły sezon :). Ogólnie jak polecasz tą okolicę ? dobry wybór czy może są ciekawsze miejsca na Brać ?, znajomy jedzie do sutivan ale jakoś nie zagłębiałem się w tym temacie... w Povlij podoba mi się też fajny widoczek na Makarską i góry Biokovo.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 06.10.2015 12:41

Kiepski, wg mnie.
Bylismy tamna wycieczce w czasie pobytu majowego w Bolu.
Sam Bol na spacery ciekawszy. Zobacz, czy nie ma czasami jakiejś super promocji hotelowej na przyszły rok. My pojechaliśmy z TUI niemieckim za jakieś grosze. Fakt, był to maj.
Kilka fajnych hoteli mieli.
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 06.10.2015 13:50

yzedef napisał(a):... w Povlij podoba mi się też fajny widoczek na Makarską i góry Biokovo.

Z Povlji to raczej na Pisak i okolice.
Żeby zobaczyć Makarską, musisz się do Sumartinu pofatygować.. :mrgreen:

Jeżeli szukasz spokoju, jedź do Povlji.
Z zatoki Ticja Luka do centrum masz jakieś dziesięć minut piechotą a idąc wzdłuż Jadrana nie masz nigdzie pod górę (no może deczko do apartmana).
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 06.10.2015 16:49

Dzięki za informację, już mam fajną ofertę z plażą Ticja Luka oddaloną tylko o 100 metrów. Ogólnie jakoś mi się wydaje ale Chorwacja tanieje ?, apartament przy morzu w super standardzie z dwoma sypialniami, dużą kuchnią za 50-60euro jest do znalezienia bez problemu w końcu czerwca tak jak ja jadę. 3 lata temu za maluśki apartamencik w Tucepi płaciłem 55 euro, podróż w ciemno i 3 godziny szukania.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 06.10.2015 16:53

Povlja jest tańsza od Tucepi ;-)
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 06.10.2015 23:25

Mikromir napisał(a):Povlja jest tańsza od Tucepi ;-)


Mam do ciebie pytanko ale masz zablokowane priv-y, chodzi o domek ten co był też Stasiek w nim :), jest szansa jakoś się z tobą skontaktować :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 45
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone