Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KLUB MIŁOŚNIKÓW POVLJI

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pazik
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 03.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) pazik » 07.09.2017 19:32

Ech i pomyśleć, że jeszcze niedawno na tej plaży się pluskaliśmy :cry:

Pozostaje tylko odliczać kolejne dni.
Miłego wypoczynku Ela i jak najwięcej fotek prosimy :D
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4147
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 07.09.2017 20:37

sdolas napisał(a):Dzięki Ela :wink:
Jak tam woda, już po pierwszym pluskaniu w Jadranie ?


Woda ciepła :)
Pluskania jeszcze dziś nie było :( tylko nieśmiałe sprawdzanie temperatury wody :)
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4147
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 07.09.2017 20:40

pazik napisał(a):Ech i pomyśleć, że jeszcze niedawno na tej plaży się pluskaliśmy :cry:

Pozostaje tylko odliczać kolejne dni.
Miłego wypoczynku Ela i jak najwięcej fotek prosimy :D


Dziękuję :)
Jest cudnie :)
Cieplutko, spokojnie i pachnąco :D trochę już jesiennie, nie mniej jednak pięknie :oczko_usmiech:
Fotki będą :)
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 07.09.2017 20:42

Pluskania brak, fotek brak, jak to tak ... :roll:
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4147
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 07.09.2017 20:51

sdolas napisał(a):Pluskania brak, fotek brak, jak to tak ... :roll:


Fotki zaraz będą :)
a pluskanie ? ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
podobno woda miała niedawno 30 stopni to może poczekamy aż znowu tyle osiągnie :)
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4147
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 07.09.2017 20:57

Laku noć Povlja

1.JPG


2.JPG


3.JPG


4.JPG


5.JPG


6.JPG


7.JPG


8.JPG
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 07.09.2017 21:18

Ucieszyłby się mój kajaczek z takiego spokojngo jadrana :lol:
A taplać się trza od razu :lol: przyjdzie bura, wymojto jadran i będzie 15 st :roll:
Laku noč
:papa:
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4147
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 07.09.2017 21:21

Pluskanie w jutrzejszych planach przewidziane jak najbardziej :)
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 07.09.2017 22:17

ELIMAR napisał(a):Pluskanie w jutrzejszych planach przewidziane jak najbardziej :)


:D mam nadzieję, że woda dotrzyma kroku...
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4147
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 07.09.2017 22:30

majeczka napisał(a):
ELIMAR napisał(a):Pluskanie w jutrzejszych planach przewidziane jak najbardziej :)


:D mam nadzieję, że woda dotrzyma kroku...


oj tam, oj tam...
co będzie to będzie :mrgreen: moczyć się trzeba :mrgreen: a zimna woda? NIE ma takiej OPCJI :oczko_usmiech: :mrgreen:
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 07.09.2017 22:42

Fajnie :), my co prawda za rok już jedziemy w inne miejsce ale na bank do tej prześlicznej wiochy wrócimy! :), nie ma opcji! ba to jest jak na razie mój emerytalny cel czyli półroczny wypoczynek latem... już wrzucam złotówki do skarbonki :) a że lat jest jeszcze pół życia to może się uzbiera :)
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4147
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 07.09.2017 23:47

yzedef napisał(a):Fajnie :), my co prawda za rok już jedziemy w inne miejsce ale na bank do tej prześlicznej wiochy wrócimy! :), nie ma opcji! ba to jest jak na razie mój emerytalny cel czyli półroczny wypoczynek latem... już wrzucam złotówki do skarbonki :) a że lat jest jeszcze pół życia to może się uzbiera :)


Zbieraj, zbieraj :)
Może uda Ci się jakąś kuću kupić i wtedy to żyć nie umierać :mrgreen:
Natko_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 444
Dołączył(a): 23.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Natko_ » 08.09.2017 13:02

Dziękuję za fotki - jest dokładnie tak, jak mam przed oczyma dalej...

I fajnie tak pamiętać każdy kamulec, który pokazujesz :D

Fotki latarni mam jak świeci :D

A przy tym ostatnim domku w Ticjej Luce już nie będzie parkował gospodarz starszym srebrnym oplem - w ostatnim dniu naszego pobytu, na naszych oczach (mąż zawołał tylko: patrz, patrz co on robi!), spadł z drogi na dach, cofając... Przerażające jest to, że patrzysz, wiesz, co się za ułamki sekund wydarzy i nic, kompletnie nic nie możesz zrobić :( Mam nadzieję, że gospodarz z żoną się już pozbierali - nie ucierpieli poważnie podczas wypadku, ale różne urazy mogą wyjść jak adrenalina zejdzie, zresztą on utykał a ona się trzymała za serce, jak ich sąsiedzi wieźli do lekarza :( Wyglądało to w każdym bądź razie strasznie - moja jedyna obawa na tych wąskich chorwackich szutrówkach, że się gdzieś spadnie, do morza albo ze zbocza :evil:
Auto do kasacji - zresztą widzieliśmy, jak się z nim obchodził właściciel z lawety - ciężko będzie cokolwiek z niego jeszcze "wyciągnąć" poza częściami...
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 08.09.2017 17:36

Natko_ napisał(a):A przy tym ostatnim domku w Ticjej Luce już nie będzie parkował gospodarz starszym srebrnym oplem - w ostatnim dniu naszego pobytu, na naszych oczach (mąż zawołał tylko: patrz, patrz co on robi!), spadł z drogi na dach, cofając...

Ale gdzie, jak mu się to udało :?: :!: 8O 8O
Natko_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 444
Dołączył(a): 23.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Natko_ » 08.09.2017 21:51

Danusiu - tam jest 3 schodków kamiennych - z drogi na takie jakby molo wzdłuż morza. I on cofał i zamiast drogą, to zaraz za pierwszymi schodkami kołem w powietrzu zawisł i fiknął koziołka tak, że na tym podeście niższym zatrzymał się na dachu - i tak dobrze, że do samego morza nie wpadł, bo tam mają od razu głęboko. Chłopaki od razu z cypla wpław przez zatoczkę do nich popłynęli.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
KLUB MIŁOŚNIKÓW POVLJI - strona 30
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone