Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi w Czarnogórze

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mike_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 221
Dołączył(a): 27.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) mike_ » 30.06.2015 11:55

ja by coś to mamy miejsca do rozbicia namiotów za 15 euro/doba za całość na górze 600m nad Petrovac z miejscem na auto, woda, prądem, łazienką i kuchnią :) i za 10 euro tak samo ale we wsi Klopot z widokiem na najwyższy w europie i drugi na świecie most kolejowy bo to przydomku mojej babci :) Ceny za auto i 5 osób.
Podróżnik z Pcimia
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 16.10.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Podróżnik z Pcimia » 13.05.2016 21:02

Mnie najbardziej przypadł do gustu camping prywatny w zatoce Kotorskiej w miejscowości Stoliv. Piękne widoki na zatokę (chyba najpiękniejsze) mała prywatna plaża, czyste toalety, w pobliżu restauracja i drugi camping, mili właściciele oraz tylko 10 m do morza. Na campingu dużo winogron, kiwi i trunki własnej roboty. Są też kwatery prywatne. Cena 15 euro od rodziny. Spałem też w Ulcinj na campingu Tomi. Nawet fajny, do plaży 200 m, plaża piaszczysta. Więcej informacji z dokładnymi namiarami GPS na stronie Podróżników z Pcimia. Nie mogę dać linku ale napewno znajdziecie. Zapraszam. Marek.
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi

cron
Kempingi w Czarnogórze - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone