Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi w Chorwacji

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maarec
Croentuzjasta
Posty: 252
Dołączył(a): 02.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) maarec » 27.01.2017 23:26

jak jesteś taki oszczędny i jedziesz w czerwcu, to odezwij się na PW a powiem CI jak na Zatonie oszczędzić ponad połowę. Normalnie cena w czerwcu może dojść do 50-60E. Cennik mają na stronie :)
marcin81
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 08.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin81 » 28.01.2017 14:44

Ale pisał, że jedzie pod koniec czerwca, a na Zatonie tylko do 24.06. zaoszczędzi :wink: .
amadeus222
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 28.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) amadeus222 » 29.01.2017 13:40

Dokładnie w CHR będę po 26 czerwca i to nie ze względu oszczędności, tylko zgrania w takim terminie urlopów kilku osób :P Druga sprawa to poszukuję campingu z polecenia , sprawdzonego i nie koniecznie najdroższego. Super jak by był zacieniony z dostępem do morza np. http://adria-more.hr/en/camping-kozarica
Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i propozycje :)...
maarec
Croentuzjasta
Posty: 252
Dołączył(a): 02.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) maarec » 29.01.2017 14:22

Faktycznie Zaton zniżka do 24.06

Kozarica fajna, byłem ze 3-4 razy i polecam. Nie jest tak drogo jak na Zatonie.

pozostałe wybrane rabaty na przyzwoitych campach :

do 30.06 działa na Oaza Mira, Park Soline, Simuni, Straśko, Nevio, Adriatic, Stobrec,
Galeb - do 04.07
Na Ninskiej Lagunie do 10.07

Ja w tym roku mam ostatnią okazję wyjechać pod koniec maja, będę obserwował pogodę w Cro i wyjedziemy jak się wyklaruje. Zawsze ruszamy ok 7-15 czerwca. W 2016 oszczędziłem na noclegach w Cro na campach ponad 1000zł.

A odnośnie moich wyjazdów na campingi zapraszam na www.nacamping.pl - po lewej proponuję wybierać kolejno Chorwacja 2013,2014,2016 opisałem tam w sumie kilkanaście campingów.
amadeus222
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 28.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) amadeus222 » 29.01.2017 14:42

"maarec" właśnie o takie odpowiedzi chodzi :) a Twoja stonka to już wisienka na torcie , z opisem co i jak :) tak latam po google i znalazłem fajnie ulokowane pole po lewej stronie ,ale nigdzie nie mogę znaleźć nazwy https://www.google.pl/maps/@43.9612882, ... 312!8i6656 może ktoś pomoże :)
maarec
Croentuzjasta
Posty: 252
Dołączył(a): 02.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) maarec » 29.01.2017 15:14

patrząc na lokalizację to masz tutaj - http://www.avtokampi.si/kamp.asp?drzava=2&id=211

polecam tą stronkę, to jest dopiero skarbnica wiedzy :)
amadeus222
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 28.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) amadeus222 » 29.01.2017 15:42

maarec napisał(a):patrząc na lokalizację to masz tutaj - http://www.avtokampi.si/kamp.asp?drzava=2&id=211

polecam tą stronkę, to jest dopiero skarbnica wiedzy :)


Camping " Dardin" jest trochę wcześniej https://www.google.pl/maps/@43.9613112, ... 312!8i6656 wogóle to świetna sprawa z tym Street View od wujka Google
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 31.01.2017 15:27

To tu macie typowo kempingowe street view:

http://en.camping-streetview.com/videos ... es-croatia

Ze strony głównej można przejść do kempingów z całej Europy. Baza ośrodków cały czas się powiększa. Moim zdaniem to niezły sposób, żeby obejrzeć sobie konkretne miejsce.
OneDayStop
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 63
Dołączył(a): 26.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) OneDayStop » 01.02.2017 12:06

Zrobiliśmy mały przewodnik dla tych, którzy wybierają się w podróż po Chorwacji z namiotem.
Zaznaczam, że jest to bardziej pod Road Tripa, niż pod kątem 2 tygodni w jednym miejscu (2 dni w jednej miejscowości to dla nas nadto - taki styl "odpoczywania":) ).

:arrow: Chorwacja z namiotem – informacje praktyczne

Feedback zawsze mile widziany, tu lub w komentarzach - postaramy się dodać to, czego brakuje.
dagmaraa
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 15.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) dagmaraa » 09.07.2017 07:49

Proszę o pomoc!!! Mam zamiar wybrać się z rodzinką pod namiot do Makarskiej. Niestety nie mamy samochodu i dojeżdżać będziemy z biurem podróży. Moje pytanie dotyczy kempingu w samej Makarskiej lub jak najbliżej z uwagi braku samodzielnego transportu :cry: . Z góry dziękuję za odpowiedzi :wink:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 09.07.2017 09:50

dagmaraa napisał(a):Proszę o pomoc!!! Mam zamiar wybrać się z rodzinką pod namiot do Makarskiej. Niestety nie mamy samochodu i dojeżdżać będziemy z biurem podróży. Moje pytanie dotyczy kempingu w samej Makarskiej lub jak najbliżej z uwagi braku samodzielnego transportu :cry: . Z góry dziękuję za odpowiedzi :wink:

http://www.kamp-jure.com/hr/ jedyny w Makarskiej. Piszesz, ze z biurem jedziecie, zabiorą Wam na pokład cały kempingowy majdan?
Sprawdź wcześniej dostępność miejsc, bo co będzie jak wysiadziecie a kamp Was nie przyjmie? W tym roku są problemy z miejscami na kempingach.
dagmaraa
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 15.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) dagmaraa » 09.07.2017 16:23

Mamy zamiar zabrać namiot i 1na dużą walizę z ciuchami. Na 1 osobę przypada 1 głowny bagaż i 1 podręczny do 5kg. A wybieram się z mężem i 10letnią córą także chyba ogarniemy temat. No i z kierowca chcemy zagadać żeby nas jakos po drodze wyrzucił najbliżej tego kampingu. Na mapie gogle sprawdzałam że jest on położony jakieś 2 km od centrum Makarskiej. Czy to faktycznie tak blisko??? Dzięki za info baaaardzo :)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 09.07.2017 17:40

dagmaraa napisał(a):Mamy zamiar zabrać namiot i 1na dużą walizę z ciuchami. Na 1 osobę przypada 1 głowny bagaż i 1 podręczny do 5kg. A wybieram się z mężem i 10letnią córą także chyba ogarniemy temat. No i z kierowca chcemy zagadać żeby nas jakos po drodze wyrzucił najbliżej tego kampingu. Na mapie gogle sprawdzałam że jest on położony jakieś 2 km od centrum Makarskiej. Czy to faktycznie tak blisko??? Dzięki za info baaaardzo :)

No a jakieś maty do spania, poduszki, coś do przykrycia, stolik, krzesła, naczynia, coś do gotowania, itd... nic? 8O Macie zamiar stołować się wyłącznie na mieście? Śniadania też? Spać pod prześcieradłem na gołej podłodze? Przyda się tez jakas plandeka pod podłogę aby w razie ulewy nie przemokła od ziemi. Nie licz, że wbijesz zwykłe szpilki lub śledzie. Porządne gwoździe stalowe i młotek również się przydadzą.
Gdzie będziecie trzymać ciuchy? W walizkach w namiocie?
Rozumiem autokarem jechać do apartamentów lub namiotów wyposażonych ale z wlasnym namiotem i walizką ciuchów ciężko mi to sobie wyobrazić. Z całym wyposażeniem niezbędnych na kempingu rzeczy trudno zapakować się do przeciętnego auta.
Bywaliście już na takich wakacjach?
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 09.07.2017 20:29

gusia-s napisał(a):
dagmaraa napisał(a):Mamy zamiar zabrać namiot i 1na dużą walizę z ciuchami. Na 1 osobę przypada 1 głowny bagaż i 1 podręczny do 5kg. A wybieram się z mężem i 10letnią córą także chyba ogarniemy temat. No i z kierowca chcemy zagadać żeby nas jakos po drodze wyrzucił najbliżej tego kampingu. Na mapie gogle sprawdzałam że jest on położony jakieś 2 km od centrum Makarskiej. Czy to faktycznie tak blisko??? Dzięki za info baaaardzo :)

No a jakieś maty do spania, poduszki, coś do przykrycia, stolik, krzesła, naczynia, coś do gotowania, itd... nic? 8O Macie zamiar stołować się wyłącznie na mieście? Śniadania też? Spać pod prześcieradłem na gołej podłodze? Przyda się tez jakas plandeka pod podłogę aby w razie ulewy nie przemokła od ziemi. Nie licz, że wbijesz zwykłe szpilki lub śledzie. Porządne gwoździe stalowe i młotek również się przydadzą.
Gdzie będziecie trzymać ciuchy? W walizkach w namiocie?
Rozumiem autokarem jechać do apartamentów lub namiotów wyposażonych ale z wlasnym namiotem i walizką ciuchów ciężko mi to sobie wyobrazić. Z całym wyposażeniem niezbędnych na kempingu rzeczy trudno zapakować się do przeciętnego auta.
Bywaliście już na takich wakacjach?


Dokładnie to samo miałam napisać. Ekwipunek kempingowy zajmuje mnóstwo miejsca. Nawet w skromnej wersji. Poza tym oprócz tego wszystkiego trzeba zabrać przynajmniej ręczniki plażowe, choć ja nie wyobrażam sobie nie zabrać płetw, maski i parasola.
Naprawdę ciężko to sobie wyobrazić :roll:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.07.2017 20:44

Jeszcze zrozumiałabym jakby to byli studenci - przekima się byle jak i byle gdzie.
Ale dorośli ludzie z dzieckiem 8O
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi w Chorwacji - strona 22
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone