Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Daniel DJR
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 18.03.2010
Kempingi

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniel DJR » 18.03.2010 08:56

Witam
Jestem nowym forumowiczem ,szukającym ciekawych informacji na temat kempingów sprawdzonych.
Przeglądając informatory jest dużo kontaktów ale są to molochy. Jak bym chciał harmider to nie pytał bym was doświadczonych turystów Chorwatskich.
Szukam jakiegoś kempingu,planujemy jechać w dwie rodziny z dziećmi, małego z fajnym dojściem do morza, spokojnego.
Okolice Szybenik.
Proszę pokierujcie mnie?
Nowy forumowicz Daniel :D
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 18.03.2010 09:06

Daniel DJR napisał(a):Proszę pokierujcie mnie?


Kempingi które warto polecić .... :wink:
Daniel DJR
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 18.03.2010
kempingi

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniel DJR » 18.03.2010 11:16

No powiem że tak skromno.
Z moich spostrzeżeń wynika że lepiej jechać i szukać na południu Chorwacji, Istra chyba nie ma tylu kempingów.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: kempingi

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 18.03.2010 11:25

Daniel DJR napisał(a):No powiem że tak skromno.
Z moich spostrzeżeń wynika że lepiej jechać i szukać na południu Chorwacji, Istra chyba nie ma tylu kempingów.


No tu nie mogę się z kolegą zgodzić
Link1
Link2

Pierwszy raz na Istrii mieszkałem m.in. tu

A z doświadczenia wiem, że to nie wszystkie :)
ziomek
Croentuzjasta
Posty: 428
Dołączył(a): 15.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziomek » 18.03.2010 11:42

jeżeli jedziesz z przyczepą to pamietaj że nie wjedziesz na wszystkie campingi a napewno na te małe i kameralne będzie ciężko
Daniel DJR
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 18.03.2010
kempingi

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniel DJR » 18.03.2010 12:31

Cenna uwaga, faktycznie większą przyczepą jedziemy.
A te linki to znam, a myślę o namiarach pocztą pantoflową, spędziłem 3 dni szukając kempingów przez internet.
Także miło za wszelkie wskazówki.
Pierwszy wyjazd z przyczepą do Chorwacji i stąd mam takie zamieszanie. :D
magdapaszek
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 11.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdapaszek » 18.03.2010 12:43

no z przyczepa duża na małe campingi i to jeszcze powiedzmy już po 15 lipca sa problemy....nawet na dużych campingach .. wiem z zeszłorocznego pobytu ..
ja doświadczony turysta .... a co miejsca nie bedzie .... i nie było

pojechalismy sobie na KRK.. dopiero na 3 campie znalazło sie dla nas pare metrów i to jeszcze na patelni... mamy busa to tego dostawiamy dostawke wiec pare metrów potrzebujemy ,
następny camp na Istri .. miejsca na polu dosc ale problemy z prądem ....

najlepiej jechac do tego 10 lipca w tedy masz pewnosc ze miejsce jest...przez kilka sezonów jedzilismy 25 czerwca bardziej na południe najdalej Omis -wybór miejsc był naprawde duzy.. w tym roku jak bedę miec 100 % pewnosc terminu wyjazdu bede rezerwowac e- mialowo parcele : :
Filipki
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 02.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Filipki » 18.03.2010 13:01

No z takim wielkim "ogonem" :wink: to raczej jak napisał ziomek,pozostają duże kampingi typu "zaton resort".Rzeczywiście na niektóre mniejsze będzie problem nawet wjechać.Ale poszperajcie na forum,a na pewno coś się znajdzie.Powodzenia...
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 18.03.2010 13:03

Nawet taki mały jak podany wcześniej przeze mnie (Medveja) przyjmuje takie budy.
Pytanie-czy będzie wolne miejsce?
Rezerwacja?
ANITA:)
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 798
Dołączył(a): 07.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ANITA:) » 18.03.2010 13:17

Daniel DJR napisał(a):Witam
Jestem nowym forumowiczem ,szukającym ciekawych informacji na temat kempingów sprawdzonych.
Przeglądając informatory jest dużo kontaktów ale są to molochy. Jak bym chciał harmider to nie pytał bym was doświadczonych turystów Chorwatskich.
Szukam jakiegoś kempingu,planujemy jechać w dwie rodziny z dziećmi, małego z fajnym dojściem do morza, spokojnego.
Okolice Szybenik.
Proszę pokierujcie mnie?
Nowy forumowicz Daniel :D


W zeszłym roku byliśmy z trójką dzieci na kempingu Jasenovo w Žaborić - Brodarica za Szybenikiem. Dla nas to był strzał w dziesiątke. Kemping nie za duży, kameralny,cichy, bardzo czysty z fajna plażą dla dzieci. Fajny punkt wypadowy do zwiedzania np. Szybenika, Primosten, KRKa, Trogiru itp. Blisko do dużych sklepów Lidl,Konzum -przed Szybenikiem.
qqryq
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 194
Dołączył(a): 22.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) qqryq » 18.03.2010 13:32

ANITA:) napisał(a):W zeszłym roku byliśmy z trójką dzieci na kempingu Jasenovo w Žaborić - Brodarica za Szybenikiem. Dla nas to był strzał w dziesiątke. Kemping nie za duży, kameralny,cichy, bardzo czysty z fajna plażą dla dzieci. Fajny punkt wypadowy do zwiedzania np. Szybenika, Primosten, KRKa, Trogiru itp. Blisko do dużych sklepów Lidl,Konzum -przed Szybenikiem.

Podpisuję się pod tym rękami i nogami, byłem tam dwa lata temu i sądząc po Twoim pierwszym wpisie spełnia wszystkie wymienione przez Ciebie kryteria (mały, z fajnym dojściem do morza i spokojny, okolice Szybenika).
Jedyny minus to zdaje się taki, że w samej miejscowości brak jest restauracji na wieczorną konsumpcję (z wyjątkiem dużej niedaleko campingu), chyba że coś się zmieniło od tego czasu. Poza tym wszystko jak najbardziej pozytywnie.
Daniel DJR
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 18.03.2010
kempingi

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniel DJR » 18.03.2010 14:59

Anita o takie coś chodzi po głowie, a nie jakieś pospolite kolochy, już trafił na listę do sprawdzenia!!na miejscu!!.
ANITA:)
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 798
Dołączył(a): 07.02.2009
Re: kempingi

Nieprzeczytany postnapisał(a) ANITA:) » 18.03.2010 16:09

Daniel DJR napisał(a):Anita o takie coś chodzi po głowie, a nie jakieś pospolite kolochy, już trafił na listę do sprawdzenia!!na miejscu!!.


Myślę, że wam się spodoba i życze udanego wyjazdu.
Daniel DJR
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 18.03.2010
kempingi

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniel DJR » 18.03.2010 17:41

jak do tych czas zwiedzaliśmy Polskę, najwyższy czas poznać Europę poniżej. Jeśli ktoś posiada jeszcze takie miłe miejsca to proszę o informacje, relacje itp.
Humorek
Croentuzjasta
Posty: 129
Dołączył(a): 21.08.2006
Grunt w Cro

Nieprzeczytany postnapisał(a) Humorek » 18.03.2010 21:07

Proszę powiedzcie mi jaki grunt , podłoże przeważa w Cro na kempingach
Czy jest to miękka ziemia tak jak u nas , czy przeważa podłoże kamieniste ,skalne.
Chodzi mi o wbijanie szpilek , śledzi itp.
Wbija się łatwo czy są z tym problemy.
Jak temat był poruszany to proszę o linka , bo szukałem ale nie znalazłem.
Następna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone