Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kasiek_123
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 05.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiek_123 » 06.07.2014 14:32

Dzieki za odpowiedz juz co nieco mi rozjasnila. Czekam teraz na wskazanie konkretnego kampingu z plaza piaszczysta lanterna odpada podobno woda ciut nieczysta i smierdzaca, rozszerzam poszukiwania do crikvenicy, rijeki. Dlaczego? Bo sprawdzilam rejsy do venecji koszt dla 3 osob ponad 700 zl, taniej samochodem. Nadal chcialabym wiedziec jak to jest z dostepnoscia do pradu nikt sie nie czepia ze lodowka chodzi caly dzien plus troche kuchenka czajnik? A przejscowka na ile pinow?
w sklepie elektrycznym ja kupie?
Dochodzi jeszcze jedna opcja poludniowa dalmacja plaza piaszczysta i do zwiedzenia dubrownik i zadar ale tam chyba piaszczystych nie ma? A zeby dostac sie do dubrownika to chyba paszport trzeba miec co?
demi-duox
Cromaniak
Posty: 1349
Dołączył(a): 15.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) demi-duox » 06.07.2014 19:29

Pod względem korzystania z prądu w Chorwacji jest tak samo jak gdzie indziej - jak za niego zapłacisz to nikt się nie przyczepi. A namiotowców, którzy wykupują prąd to jeszcze powinni po rękach całować bo w możliwości jego zużycia nie dorównujemy ani przyczepowcom ani kamperowcom.
Myślę, że jak poczytasz strony własne kempingów, które Cię interesują to tylko zyskasz. Kampów możesz szukać w takich wyszukiwarkach jak ta (znalazłem Ci Porec):
http://www.camping.hr/croatian-campsites/porec-camps
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 06.07.2014 21:31

Co do przejściówek, plaży piaszczystej, poczytaj moja relacje

auto-camp-w-pakostane-karaba-t24330.html?hilit=Pakostane

masz tam zdjecia i opisy tego co Cie interesuje, Jeśli chcesz typowy piasek to okolice Omiś tam są takie plaże.
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone