Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kemping na Peljesac-u

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 25.03.2014 22:42

Szakale żywią się drobnymi zwierzętami, padliną i roślinami. (Przynajmniej tak twierdzi Wikipedia ;))

Nie musicie się więc martwić :mrgreen:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 25.03.2014 22:45

no jasne szakale,już mi lepiej :twisted:
Córa ma właśnie 14 lat ,chcemy pod namiotem być ok tygodnia ,więc nie wiem czy nie będziemy uciekać po pierwszej nocy ,chyba jednak odpuszczę Vrilę i znajdę miejsce bez tej atrakcji :D
hahhaa,widzę,że macie ubaw :mrgreen: Maslinka ,Bocian ,chyba nie jeździcie z dziećmi ,poczekamy ,zobaczymy za kilka latek :lol: (to nie jest złośliwe brońbohhhh)
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 25.03.2014 22:49

maslinka napisał(a): żywią się drobnymi zwierzętami



aaaa, to spoko :lool:

już widzę, jak moją młodą to pociesza... :smo: :papa: i mnie...

aleeee..."odrobina" egzotyki jest, bez dwóch zdań :lol:
Ostatnio edytowano 25.03.2014 22:50 przez CroAna, łącznie edytowano 1 raz
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 25.03.2014 22:50

maslinka napisał(a):Szakale żywią się drobnymi zwierzętami, padliną i roślinami. (Przynajmniej tak twierdzi Wikipedia ;))

Nie musicie się więc martwić :mrgreen:

Tylko czasem skaczą na plecy wieczorami :mrgreen: Ale tylko jak jest ich kilka bo to niewielkie zwierzaki :mrgreen:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 25.03.2014 22:52

A pamiętam jeszcze ,nie wiem czy nie w relacji Maslinki właśnie ,że te szakale chodziły po kampie i wyjadały śmieci!!! 8O gdybym wyszła z namiotu i zobaczyła takiego ,,,o nieeeee!! wolę nie myśleć,mógłby mnie wziąć za padlinę :mrgreen:
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 25.03.2014 22:52

Bocian napisał(a):
maslinka napisał(a):Szakale żywią się drobnymi zwierzętami, padliną i roślinami. (Przynajmniej tak twierdzi Wikipedia ;))

Nie musicie się więc martwić :mrgreen:

Tylko czasem skaczą na plecy wieczorami :mrgreen: Ale tylko jak jest ich kilka bo to niewielkie zwierzaki :mrgreen:


więc trzeba założyć, że jak turystów na kampie sporo, to szanse maleją..że to akurat moje plecy :sm:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 25.03.2014 22:52

andeo napisał(a):no jasne szakale,już mi lepiej :twisted:
Córa ma właśnie 14 lat ,chcemy pod namiotem być ok tygodnia ,więc nie wiem czy nie będziemy uciekać po pierwszej nocy ,chyba jednak odpuszczę Vrilę i znajdę miejsce bez tej atrakcji :D
hahhaa,widzę,że macie ubaw :mrgreen: Maslinka ,Bocian ,chyba nie jeździcie z dziećmi ,poczekamy ,zobaczymy za kilka latek :lol: (to nie jest złośliwe brońbohhhh)

Pelješac to region gdzie cagalji jest najwięcej :) Ja to już raczej z wnukami :)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 25.03.2014 22:54

andeo napisał(a):A pamiętam jeszcze ,nie wiem czy nie w relacji Maslinki właśnie ,że te szakale chodziły po kampie i wyjadały śmieci!!! 8O gdybym wyszła z namiotu i zobaczyła takiego ,,,o nieeeee!! wolę nie myśleć,mógłby mnie wziąć za padlinę :mrgreen:

To zwierzak wielkości lisa z trochę dłuższymi nogami :) Rzeczywiście nauczyły się, że w fajansie bywa jedzenie :) U nas podchodziły pod sam dom jak psa nie było :) Ale bardziej bym sie na kempingu obawiał mungusów :mrgreen:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 25.03.2014 22:58

mungusy to mangusty? one są śliczne!też na plecy wskakują ? :mrgreen:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 25.03.2014 23:01

andeo napisał(a):mungusy to mangusty? one są śliczne!też na plecy wskakują ? :mrgreen:

Biegaja po dachach i tupią :lol: Czasem śpią w śpiworach :mrgreen:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 25.03.2014 23:03

Bocian napisał(a):
andeo napisał(a):A pamiętam jeszcze ,nie wiem czy nie w relacji Maslinki właśnie ,że te szakale chodziły po kampie i wyjadały śmieci!!! 8O gdybym wyszła z namiotu i zobaczyła takiego ,,,o nieeeee!! wolę nie myśleć,mógłby mnie wziąć za padlinę :mrgreen:

To zwierzak wielkości lisa z trochę dłuższymi nogami :) Rzeczywiście nauczyły się, że w fajansie bywa jedzenie :) U nas podchodziły pod sam dom jak psa nie było :) Ale bardziej bym sie na kempingu obawiał mungusów :mrgreen:

Nie, o szakalach na campie nie było u mnie ;)

Ale mungusy (mangusty :)) prawdopodobnie zeżarły nam kiedyś pomidora, podziurawiły plastikową butelkę z mineralką i przegryzły opakowanie gum do żucia :lol: Z tym, że to było na Mljecie :lol:

Spokojnie, ja nie namawiam, jak macie obawy. Ale wydaje mi się, że one się boją ludzi i nie podchodzą za blisko tam, gdzie jest sporo turystów. Mają instynkt samozachowawczy :)

Wiele dzieci spędza wakacje na campingach na Peljescu - Vrila, Divna, Duba (czyli okolice, gdzie jest najwięcej szakali). To nie jest kwestia wieku, tylko obaw... Tak jak z pająkami czy lękiem wysokości. Niektórzy tak mają (i nigdy im to nie mija) i to jest zupełnie ok :)
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 25.03.2014 23:06

Mangusty to niezłe rozrabiaki,widzę,że ich bardziej trzeba się obwiać :lol:
A co do szakali ,to nie boję się ,że ugryzą czy wskoczą na plecy :twisted: ,wiem,że są płochliwe,tylko to wycie tak troszkę ..... no może być jakiś tam strach.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 25.03.2014 23:08

andeo napisał(a):Mangusty to niezłe rozrabiaki,widzę,że ich bardziej trzeba się obwiać :lol:
A co do szakali ,to nie boję się ,że ugryzą czy wskoczą na plecy :twisted: ,wiem,że są płochliwe,tylko to wycie tak troszkę ..... no może być jakiś tam strach.

Będzie ci się marzyć aby to znowu usłyszeć... Niestety teraz już mniej je słychać. I wieczorami lub nocą jak się jedzie autem po półwyspie to proponuje na drogowych jechać gdzie się da, bo można zwierzaka rozjechać. A na zadupiach uważać na muflony :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 25.03.2014 23:10

andeo napisał(a):Mangusty to niezłe rozrabiaki,widzę,że ich bardziej trzeba się obwiać :lol:

Są bardzo pożyteczne - jedzą węże :lol:

Sorry... jeszcze przeze mnie do Cro nie pojedziesz ;)
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 25.03.2014 23:12

Bocian napisał(a):Będzie ci się marzyć aby to znowu usłyszeć... Niestety teraz już mniej je słychać. I wieczorami lub nocą jak się jedzie autem po półwyspie to proponuje na drogowych jechać gdzie się da, bo można zwierzaka rozjechać. A na zadupiach uważać na muflony :)

Kurcze ,tak ładnie napisałeś...może szkoda z tego rezygnować,poważnie mówię...
A o światłach będziemy pamiętać,ale raczej wieczorami będziemy się starli nie jeździć.

maslinko nie ,no co Ty,mnie do Chorwacji i Czarnogóry nic nie zniechęci ;) nawet węże i skaczące po plecach szakale :oczko_usmiech:
Ostatnio edytowano 25.03.2014 23:14 przez andeo, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kemping na Peljesac-u - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone