Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Kemping na Peljesac-u

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotr68
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr68 » 15.02.2013 18:19

Vrila to jeden z fajniejszych campów na jakich byłem (a już na kilku byłem w Chorwacji, a oglądałem jeszcze więcej). Zlokalizowany w starym gaju oliwnym. Jedyny minus to trochę zimna woda w morzu (albo miałem pecha).
Nie wszystkim może się podobać, ze względu na brak infrastruktury (co dla mnie było zaletą), ale jeżeli ktoś ceni kontakt z naturą jest to idealne miejsce.
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 19.03.2014 21:19

Ja również z zapytaniem o Kampy w okolicach Żuljany,wiem,że są ,znalazłam jakieś tam szczątkowe informacje o Vucine,Sunce,Żuljana,potem Praprotno w Ston,Divna,Vrila w Trpanj,ale większość z nich nie ma swoich stronek w internecie z cennikiem i fotkami.Może ktoś dysponuje fotkami i informacjami nt aktualnego cennika z tamtych miejsc i się podzieli? :)
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.03.2014 22:29

andeo napisał(a):Ja również z zapytaniem o Kampy w okolicach Żuljany,wiem,że są ,znalazłam jakieś tam szczątkowe informacje o Vucine,Sunce,Żuljana,potem Praprotno w Ston,Divna,Vrila w Trpanj,ale większość z nich nie ma swoich stronek w internecie z cennikiem i fotkami.Może ktoś dysponuje fotkami i informacjami nt aktualnego cennika z tamtych miejsc i się podzieli? :)

Proszę bardzo :lol: Kampy na polotoku Pelješac

Plus MINI :wink:
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 19.03.2014 23:58

Dzięki wielkie Januszu.Byłam już na tych stronkach,niestety nadal nic ;)
No Vrila jest,są fotki i cennik,ale reszty kampów, która by mnie najbardziej interesowała nie ma.
Dlatego miło by było dostać wiadomość od kogoś kto był w Żuljanie na którymś z kampów Vucine,Żuljana,Sunce,Maslina .Nie doszukałam się żadnych nowych ,aktualnych wiadomości na temat tych miejsc.
No nic,może jeszcze się ktoś odezwie :)
jaceek1
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaceek1 » 20.03.2014 19:25

Odpowiem tak. Kempy w Żuljanie nie są drogie. Tylko zależy kiedy się tam wybieracie, bo może w sezonie okazać się ze nie ma miejsc.
Kemping Vucine znajduje się przy zatoczce o tej samej nazwie na dość stromym zboczu dość nieżle zacieniony, samochody zostawiamy na górze kempingu a namioty rozkładamy na parcelach na zboczu. Tylko do sklepu w Żuljanie to troszkę spacerkim trzeba naginać.
Kemping Sunce i Maslina leżą obok siebie przy wjeździe do Żuljany, z są to mniejsze kempingi. Maslina dobrze zacieniony.
Kemping Żuljana leży w centrum wioski przy samej plaży, sklepie i knobie posiada 1* jest czysty, trawiasty na płaskim gruncie. Co do ceny to za 4 osoby ,namiot, auto, prąd zapłaciłem rok temu 135 kun
W lipcu i sierpniu lepiej zarezerwować sobie wcześniej. Na priv mogę podać kontakt
Cennik z roku 2010
SA400084.JPG

:papa:
A tu Rozmieszczenie kempingów
mapa2.jpg
Ostatnio edytowano 20.03.2014 19:54 przez jaceek1, łącznie edytowano 1 raz
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 20.03.2014 19:48

Bardzo dziękuję Jacku! o taką odpowiedz mi chodziło,super :)
Nie chciałabym rezerwować,bo nie wiem tak na prawdę gdzie nam się spodoba .Będziemy w okolicach ok 2 lipca. Mam nadzieję ,że znajdziemy miejsce w którymś z wymienionych kampów ,choć intensywnie myślę jeszcze o Vrili w Trpanj,albo Divna ,bo coraz więcej słyszę ,że Żuljana za spokojna ;) a ja w takiej całkiem głuszy nie chcę się zaszywać :)
W każdym razie wielkie dzięki,bardzo pomogłeś . :papa:
emi13214
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 25.03.2014 20:31

andeo napisał(a):choć intensywnie myślę jeszcze o Vrili w Trpanj......

Ja już jestem pewna, że jadę na Vrilę. Wiesz może coś o cenniku na 2014 rok? Obawiam się też troszkę o znalezienie na nim miejsca, ale chcemy przyjechać w niedzielę 17.08 i mamy nadzieję, że się jakieś miejsca po długim weekendzie zwolnią.
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 25.03.2014 20:53

jacku dzięki za mapkę :)
emi nie mam niestety aktualnego cennika ,mam tylko to http://www.avtokampi.si/kamp/2/292/Vrila/
Ja chyba jednak na Vucine się zdecyduję ,jeszcze się waham,w Vrili trochę mnie kojoty odstraszyły i to wycie :lol:
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 25.03.2014 20:55

andeo napisał(a):Ja chyba jednak na Vucine się zdecyduję ,jeszcze się waham,w Vrili trochę mnie kojoty odstraszyły i to wycie :lol:

Do wycia można się przyzwyczaić :) Po dwóch nocach nie możesz bez tego zasnąć i później w domu (albo na innym campie) bardzo tego brakuje :lol:
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 25.03.2014 21:22

:mrgreen: no jakoś mnie nie przekonałaś i nie wiem czy córa by się nie bała.na prawdę mam wątpliwości :lol:
Bocian
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 25.03.2014 21:58

andeo napisał(a)::mrgreen: no jakoś mnie nie przekonałaś i nie wiem czy córa by się nie bała.na prawdę mam wątpliwości :lol:

To najpiękniejsza muzyka Pelješca :) I to są szakale a nie kojoty ;)
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 25.03.2014 22:03

Bocian napisał(a):I to są szakale a nie kojoty ;)

Wiedziałam, że to napiszesz ;) :lol:
emi13214
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 25.03.2014 22:03

Ja raczej bym to traktowała jako atrakcję. Skoro tylu cromaniaków już tam było i "przeżyli", to i ja się przyzwyczaję.
Bocian
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 25.03.2014 22:20

maslinka napisał(a):
Bocian napisał(a):I to są szakale a nie kojoty ;)

Wiedziałam, że to napiszesz ;) :lol:

Andragogika :lol: A żyć wiecznie nie będę 8)
CroAna
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 25.03.2014 22:38

Bocian napisał(a):
andeo napisał(a)::mrgreen: no jakoś mnie nie przekonałaś i nie wiem czy córa by się nie bała.na prawdę mam wątpliwości :lol:

To najpiękniejsza muzyka Pelješca :) I to są szakale a nie kojoty ;)

nie wiem czy to akurat CIę pocieszy, że zamiast kojotów wyją szakale :twisted: (niemniej jestem zdania, by nazywać wszystko po imieniu :lol: ). Il e lat ma córa? przyznam, że nasza, wtedy 14-latka, w środku nocy, w apartamencie, nawoływała ze swego pokoju: MAMOOOO, a nie możesz tu do mnie przyjśc? :oczko_usmiech:

a co dopiero pod namiotem... :mrgreen: to naprawdę robi wrażenie.. i faktycznie przepiękna muza- ja co nocy zamawiałam budzenie, na wypadek, gdybym nie dosłyszała, zasuwałam na taras, by lepiej słyszeć...
musisz przemyśleć w kwestii reakcji córki. moja w namiocie by tam nie chciała... 8O
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi