Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kefalonia 2007

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
MCR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 922
Dołączył(a): 15.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) MCR » 22.07.2007 18:51

Wiem, że wygląda super ;) bosko wręcz. Co do rezerwacji - wyślij maila, Anna jest przemiła i na pewno odpisze szybko.
yeti33
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) yeti33 » 06.08.2007 17:21

KOL napisał(a):Byliśmy samochodem.Polecam

Jak przrbiegała trasa i skad mieliscie prom?.Czy trzeba wczesniej rezerwowac?
KOL
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 15.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) KOL » 06.08.2007 18:17

yeti33 napisał(a):
KOL napisał(a):Byliśmy samochodem.Polecam

Jak przrbiegała trasa i skad mieliscie prom?.Czy trzeba wczesniej rezerwowac?


Prom miałem z Killini, nie trzeba rezerwować, pływają dwie firmy kupisz bilet bez problemów.Trasę miałem trochę na około bo byłem jeszcze w Atenach.W tamtym roku na Zakynthos jechałem trochę krótszą trasą przez Ioaninę. Podróż na LPG bez problemów.Promy:
http://www.ionianferries.gr
http://www.strintzisferries.gr
Ostatnio edytowano 23.08.2009 13:50 przez KOL, łącznie edytowano 1 raz
yeti33
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) yeti33 » 07.08.2007 23:36

KOL napisał(a):
yeti33 napisał(a):
KOL napisał(a):Byliśmy samochodem.Polecam

Jak przrbiegała trasa i skad mieliscie prom?.Czy trzeba wczesniej rezerwowac?


Prom miałem z Killini, nie trzeba rezerwować, płyeają dwie firmy kupisz bilet bez problemów.Trasę miałem trochę na około bo byłem jeszcze w Atenach.W tamtym roku na Zakynthos jechałem trochę krótszą trasą przez Ioaninę. Podróż na LPG bez problemów.Promy:
http://www.ionianferries.gr
http://www.strintzisferries.gr

Nie moge sie doczytac ile zaplacę za przyczepe5.5 m
KOL
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 15.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) KOL » 08.08.2007 13:01

Wydaje mi się że w Ionianferries 10,5 euro a w Strintzisferries 9,90 , ale też nie mam pewności że dobrze przeczytałem.
yeti33
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) yeti33 » 08.08.2007 23:06

KOL napisał(a):Wydaje mi się że w Ionianferries 10,5 euro a w Strintzisferries 9,90 , ale też nie mam pewności że dobrze przeczytałem.

Dzięki KOL.A czy jeszcze mogę sie dowiedziec czy na prom byla duża kolejka aut?
KOL
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 15.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) KOL » 09.08.2007 12:58

yeti33 napisał(a):
KOL napisał(a):Wydaje mi się że w Ionianferries 10,5 euro a w Strintzisferries 9,90 , ale też nie mam pewności że dobrze przeczytałem.

Dzięki KOL.A czy jeszcze mogę sie dowiedziec czy na prom byla duża kolejka aut?



Nie ,nie było dużej kolejki, te promy są dosyć duże i na pokładzie dla samochodów było jeszcze dużo miejsca.
Poprzednia strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα



cron
Kefalonia 2007 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone