Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kamerki samochodowe [samochodowe czarne skrzynki]

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
paulr
Cromaniak
Posty: 1029
Dołączył(a): 19.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulr » 18.06.2015 13:36

tomasz1 napisał(a):Telefon z aplikacja nagrywania ,dzialajaca w tle.Tez nie mozna?


Skoro nie można nagrywać to nie można, nie ma znaczenia czym i jak.... niemniej przecież to samo tyczy się nawigacji z informacją o radarach itp, wątpliwe jest by Austriacki policjant przeglądał aplikacje działające w tle w telefonie:)
GREG_G
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 415
Dołączył(a): 20.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) GREG_G » 21.06.2015 05:10

Wychodzi na to, że większa wolność panuje w Rosji niż w tym naszym Euro Sojuzie. Kilkakrotnie przejeżdzałem Austrię z kamerą, nieświadomy jaki ze mnie przestępca.
bmxmen
Odkrywca
Posty: 79
Dołączył(a): 10.09.2012
Re: Kultura jazdy

Nieprzeczytany postnapisał(a) bmxmen » 16.05.2017 07:35

Zastanawiałem się ostatnio nad zamontowaniem sobie kamery samochodowej ( biorąc pod uwagę to co wyczyniaja na drogach niektórzy kierowcy wydaje mi się to niegłupim pomysłem). Możecie polecić jakaś kamerkę? Ale taką, która miałaby dobrą jakość nagrywania. I aby było dobrze widać.
kamzio
Odkrywca
Posty: 108
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamzio » 16.05.2017 18:34

Aplikacje na Androida działające podobnie do Autoguard? Macie faworytów? Chcę coś przetestować przed wyjazdem w czerwcu do Cro.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Kultura jazdy

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 16.05.2017 20:57

bmxmen napisał(a):Zastanawiałem się ostatnio nad zamontowaniem sobie kamery samochodowej ( biorąc pod uwagę to co wyczyniaja na drogach niektórzy kierowcy wydaje mi się to niegłupim pomysłem). Możecie polecić jakaś kamerkę? Ale taką, która miałaby dobrą jakość nagrywania. I aby było dobrze widać.


kamerka-sportowa-t44440.html
mapex2608
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 30.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mapex2608 » 16.05.2017 22:59

Mnie kurier dzisiaj przywiózł to http://www.ceneo.pl/49384083, nie zdązyłem jeszcze przetestować. Wpierw muszę kupić kartę pamieci ( 64GB ), a potem będą testy. W każdym razie do Chorwacji pojadę z nią.
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 879
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 17.05.2017 09:16

W Austrii rejestratory są zabronione. Na czas przejazdu lepiej zdjąć, żeby nie kusić losu.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13436
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 29.05.2018 08:57

Odświeżę watek.

Macie coś niedrogiego, godnego polecenia na dzień dzisiejszy?
Crocodyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 13.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 29.05.2018 09:08

walp napisał(a):Odświeżę watek.
Macie coś niedrogiego, godnego polecenia na dzień dzisiejszy?

Nie wiem czy moja propozycja wpisze się w Twoje potrzeby ale ok. 2 tyg. używam XBlitz P500 i jestem (odpukać :lol: ) zadowolony. Nie ma GPSów, WiFi, baz fotoradarów itp. ale sprawuje się dobrze, jakość nagrań jest również OK. Co jest dla mnie równie ważne nie grzeje się a z doświadczenia wiem, że inne potrafią. Ogólnie nie polecam ani bardzo tanich ani absurdalnie drogich rejestratorów i uważam, że właśnie kwota 500 - 600 PLN pozwala dokonać optymalnego zakupu. W w tym przedziale można naprawdę dużo znaleźć.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13436
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 29.05.2018 09:17

Dzięki. Szczerze mówiąc, szukam czegoś tańszego, chociaż tego XBlitz'a można dostać już za 400 zł.
Wezmę pod uwagę. :wink:
pawel_nowy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 165
Dołączył(a): 26.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel_nowy » 29.05.2018 09:18

Ja posiadam Prestigio 505 już kilka lat. Nie ma bajerów ale parę razy już pomógł. Na alledrogo możesz już za 100PLN kupić.
Szczerze polecam :oczko_usmiech:
Crocodyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 13.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 29.05.2018 10:00

walp napisał(a):Dzięki. Szczerze mówiąc, szukam czegoś tańszego, chociaż tego XBlitz'a można dostać już za 400 zł.
Wezmę pod uwagę. :wink:

Możesz popatrzyć także na XBlitz X5 (także brałem go pod uwagę ale mocowanie magnetyczne w P500 mnie przekonało) ma dobre opinie a jest dużo tańszy. Ostatecznie zawsze można kupić na raty np. teraz w Euro są 0% ze spłatą od września a to już mniej boli.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 29.05.2018 10:01

pawel_nowy napisał(a):Ja posiadam Prestigio 505 już kilka lat. Nie ma bajerów ale parę razy już pomógł. Na alledrogo możesz już za 100PLN kupić.
Szczerze polecam :oczko_usmiech:


Tak z ciekawości ? alledrogo? nie znam takiego portalu ! na google również nie mogę znaleźć ? Po co podajesz nieprawdziwe informacje ? 8O
Yanush
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 878
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yanush » 29.05.2018 10:10

bluesman napisał(a):
pawel_nowy napisał(a):Ja posiadam Prestigio 505 już kilka lat. Nie ma bajerów ale parę razy już pomógł. Na alledrogo możesz już za 100PLN kupić.
Szczerze polecam :oczko_usmiech:


Tak z ciekawości ? alledrogo? nie znam takiego portalu ! na google również nie mogę znaleźć ? Po co podajesz nieprawdziwe informacje ? 8O

Zaktualizuj google :mrgreen:
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13436
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 29.05.2018 10:11

bluesman napisał(a):Tak z ciekawości ? alledrogo? nie znam takiego portalu ! na google również nie mogę znaleźć ? Po co podajesz nieprawdziwe informacje ? 8O

Pomogę koledze. Chodzi o Allegro - największą platformę transakcyjną on-line w Polsce, założoną przez Arjana Bakker'a w 1999 roku. :oczko_usmiech:

P.S.
Polecisz coś :?: :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kamerki samochodowe [samochodowe czarne skrzynki] - strona 23
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone