Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kamerki samochodowe [samochodowe czarne skrzynki]

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.12.2013 12:31

To się zrobił kamerkowy mix... :D
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 21.12.2013 12:55

woka napisał(a):
demi-duox napisał(a):Kwestia finansowa to jedno ale jak byś się poczuł gdybyś na zdjęciach zobaczył sąsiada, który w życzliwości swojej przyszedł pod Twoją nieobecność sprawdzić czy nikt się nie włamał do domu, a za fatygę urwał sobie kiść aronii?

Jak z życzliwości to nic, aronii i tak nie zrywam (rośnie bo rośnie, posadziłem ponieważ wyczytałem jakie to "cudo", dla mnie nie jest dobra. Obniża ciśnienie które i tak mam małe) ale jeżeli przyszedł z "życzliwości" i przy okazji ukradł owoce aronii to ..... :evil:
Fakt, zdjęcia byłby bezcenne. :lol: Spokój po wsze czasy. :wink:

Oglądałeś linka którego podesłałem?
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 21.12.2013 12:56

alechandro napisał(a):To się zrobił kamerkowy mix... :D

Owszem .............. ale jest w temacie. O kamerkach se piszemy. :wink: Nie wiadomo czy komuś nie będzie pomocne :roll:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 21.12.2013 12:59

rodaivuk napisał(a):Oglądałeś linka którego podesłałem?

Nic nie widzę. Kiedy i gdzie :?:
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 21.12.2013 13:01

woka napisał(a):
rodaivuk napisał(a):Oglądałeś linka którego podesłałem?

Nic nie widzę. Kiedy i gdzie :?:

Na PW. Wczoraj.
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 21.12.2013 13:09

rodaivuk napisał(a):
woka napisał(a):
rodaivuk napisał(a):Oglądałeś linka którego podesłałem?

Nic nie widzę. Kiedy i gdzie :?:

Na PW. Wczoraj.

Jest. :D
Teraz lektura i zastanowienie się. Chyba bardziej mi zależy na zdjęciu ale do przemyślenia.
Dzięki.
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 21.12.2013 13:15

woka napisał(a):
rodaivuk napisał(a):
woka napisał(a):
rodaivuk napisał(a):Oglądałeś linka którego podesłałem?

Nic nie widzę. Kiedy i gdzie :?:

Na PW. Wczoraj.

Jest. :D
Teraz lektura i zastanowienie się. Chyba bardziej mi zależy na zdjęciu ale do przemyślenia.
Dzięki.

Film czy zdjęcie, co różnica jak chodzi o wpierd... ;)
Do zrobienia zdjęcia potrzebny jest w nocy flesz, a to dyskwalifikuje takie urządzenie :) Jakbyś fotoradar zamontował.
Spearo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 231
Dołączył(a): 18.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Spearo » 21.12.2013 15:55

Dwa niezłe programy na androida do nagrywania w czasie jazdy i video i fotek to AutoGuard i DailyRoads

:)

=====================
http://spearo.republika.pl
Obrazek
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5801
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 21.12.2013 20:13

GREG_G napisał(a):filmik z mojej mio 358


Filmik dobrej jakości, ale przy takim świetle to chyba żaden wyczyn :wink:
Dla mnie jednak troszkę za droga ta kamerka. Chyba zacznę od tych tańszych a później się zobaczy... Myślę, że kupię coś po świętach. Na pewno podzielę się wrażeniami :oczko_usmiech:

woka napisał(a):...aronii i tak nie zrywam (rośnie bo rośnie, posadziłem ponieważ wyczytałem jakie to "cudo", dla mnie nie jest dobra.

Nalewkę sobie zrób. Znakomita :D
barti75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 15.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) barti75 » 21.12.2013 22:32

demi-duox napisał(a):barti75, z tego co napisałeś wynika, że przeciwko złodziejom drewna wystarczyłyby same te tabliczki na płocie.


tabliczki mam bo mam kolegę co pracuję w firmie ochroniarskiej i dlatego naćpane mam z każdej strony działki na płocie, może i to by starczyło nie mówię że nie :D jeśli chodzi o same drewno to sobie wieśniaki chyba u mnie na chacie znalazły darmowe grzanie i zaczeło mi ginąc spore ilości tego drewna tak na oko ok.1-1,5 kubika lub jak kto woli ok 1,5 metra sześciennego uciekało mi bokiem w okresie nie dłuższym niż 2 miesiące, bo wieśniaki sobie pod płot taczką podjeżdżały , jak my byliśmy w pracy, bo nas nie ma po min 10 godzin dziennie i tak się rozbrykały, że w końcu trzeba było coś z tym zrobić, najpierw były tabliczki, potem kamerki, a na końcu małe dwa pieski obecnie po 40kg każdy i informacja w miejscowym sklepie spożywczo-monopolowym, że mam założone kamery bo giną mi różne rzeczy z działki, a głównie drewno więc założone zostały kamery i cała nieruchomość monitorowana i odpukać do dziś jest luzik nic nie ginie, a jak spotykam miejscowych w sklepie to jakoś nie chcą ze mną gadać tylko słyszę "witamy kierownika" :mrgreen:

demi-duox napisał(a): :D :D :D
Sprawa jest złożona. Barti75 - zainwestował 2600 zł. aby złapać złodzieja co ukradł drewno kominkowe warte np. 100 zł.
Ja od tego chce się ustrzec. Tak sobie myślę, że moje straty na przestrzeni około 5 lat nie są większe od 500-800 zł. Mam okres, że nic ale ostatnio np. taczki zginęły, oberwano mi jabłoń na której mi zależało ( super jabłka, aronia co roku jest ogołocona, ...).
To sprawa bardziej ambicjonalna aby temu komuś utrzeć nosa. Finansowo (póki co i odpukać) jest to nie opłacalne.


może zbyt ambicjonalnie do tego nie podszedłem, ale jak Cię miejscowi okradają to zaczynasz kombinować bo krew Cię zalewa, i kombinujesz co tu zrobić , żeby miejscowych zbytnio nie wkurzyć i mieć szyby w domu i jednocześnie sprawić, żeby sobie odpuścili, bo na frajera nie trafili więc jest widoczna od wjazdu kamera, są tabliczki i psy, plus kamery ukryte, i jakoś narazie wszystko w normie, ale mieszkam już prawie 2 lata, więc myślę że miejscowi sobie mnie odpuścili `bo największe straty były w pierwszym roku mieszkania, i teraz szukają innego jelenia co się wprowadzi,
więc narazie póki co to tylko inwestuję w baterie AA do fotopułapek :oczko_usmiech:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 22.12.2013 11:00

barti75 napisał(a):.. "witamy kierownika" :mrgreen:

Czyli "panie kierowniku" - miejscowi wystrychnęli Cię na "dudka". (żart).
Chcesz mieszkać na wsi .... to płać. Swój swojemu nie weźmie. Jak będziesz już "Józek" (czyli swój) to odpuszczą.

Niestety ale ja mam podobne odczucia, z tą różnicą, że ja tam nie mieszkam więc trudno się zjednoczyć ( wypić bańkę wódki za którą nie przepadam).
Kilka lat temu byłem wrogiem nr 1. Zgłosiłem na Policję że ktoś mi wyciął, z mini lasku, kilka drzew. Okazało się, że to ........ sąsiad. ...... (Jakbym wiedział kto, zapewne bym nie zgłaszał na Policję tylko załatwił w inny sposób. Strata była nieduża.)
Wyczynek karany z urzędu- otrzymał chyba 1 rok w zawieszeniu ( nie jest czysty jak łza). Horror na wsi.
Z jednej strony wiedzą, że z powiadomieniem Policji u mnie nie ma problemu ( troszku chyba mają respekt), z drugiej ...... odpukać.
Nie szukam zwad ponieważ, wygranym w końcowym rozrachunku, może być - miejscowa ludność.
barti75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 15.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) barti75 » 22.12.2013 21:43

woka napisał(a):
barti75 napisał(a):.. "witamy kierownika" :mrgreen:

Czyli "panie kierowniku" - miejscowi wystrychnęli Cię na "dudka". (żart).
spoko luzik tzw frycowe trzeba zapłacić :mrgreen:

Chcesz mieszkać na wsi .... to płać. Swój swojemu nie weźmie. Jak będziesz już "Józek" (czyli swój) to odpuszczą

Nie szukam zwad ponieważ, wygranym w końcowym rozrachunku, może być - miejscowa ludność.
też nie szukam zwad z miejscowymi, bo suma summarum straty mogłyby być większe niż drewno,ale jak mówiłem póki co jest spokój, i oby tak zostało tym bardziej że nowe chaty powstają obok :mrgreen:

slr
Croentuzjasta
Posty: 436
Dołączył(a): 18.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) slr » 28.05.2014 11:49

Ja uzywam od ponad pol roku i bardzo chwale (oczywiscie w opcjach YT prosze wlaczyc 1080p):


Samo YT pogarsza jakosc filmu ale i tak jest bardzo ladnie. Plik bezposredni z karty SD jeszcze ladniejszy.

Kamerke nabylem bezposrednio u azjatow z darmowa wysylka do Polski. Czekalem na kamerke coprawda 1,5 tyg :) ale oplacalo sie i kosztowala mnie jak dobrze pamietam cos kolo 50$. Jak widac obraz bardzo dobry i nie mozna na nic nazekac :)

Link gdzie mozna kupic:
http://www.aliexpress.com/item/2014-New ... 64151.html
tomasz1
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 01.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomasz1 » 30.05.2014 12:40

Spearo napisał(a):Dwa niezłe programy na androida do nagrywania w czasie jazdy i video i fotek to AutoGuard i DailyRoads


Telefon z androidem i masz za darmo czarną skrzynkę.
Obecnie testuję dwa programy
DailyRoads zbyt duże pliki w HD
Polecam Road Recorder w jakości HD ma mniejsze rozmiary plików.
Oba rejestrują ślad GPS rewelacja polecam :wink:
slr
Croentuzjasta
Posty: 436
Dołączył(a): 18.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) slr » 30.05.2014 12:43

A posiadaja nagrywanie w petli i okreslenie ile miejsca maja w telefonie zajac nagrania? Jezeli tego nie maja to dosc dziwne rozwiazanie bo mozesz sobie bardzo szybko zawalic pamiec telefonu czy karty i co dalej? ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kamerki samochodowe [samochodowe czarne skrzynki] - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone