Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KALIMERA Ellada - YASSU Kokkino Nero

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 18.12.2007 16:35

Grecja była w tym roku dla wielu pierwszy raz. Jest bardzo ciekawie porównywać Wasze odczucia z własnymi - bo urzeczeni Cro do niej odnosimy pejzaże, morze, plaże , knajpki innych miejsc - a w zasadzie tak nie powinno być. Ja też się przed tym nie ustrzegłem. Tylko "jak oddzielić serce od rozumu " ... :)
Byłem , Januszu, na tygodniowym pobycie stacjonarnym ( hmm :wink: )
na Kassandrze. Myślę, że moje odczucia podobne do Twoich z Kokkino Nero. Ale Sithonia - to już całkiem inna sprawa. Chyba warta przemyślenia na nastrojowe wakacje.
Pozdrawiam.
A pomimo "wierności" Cro - ubóstwiam smakować " Słońce Hellady" :)
nobody
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 12.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) nobody » 12.05.2008 10:42

Widzę, że w wypowiedziach opisującego tutaj swoje podróże forumowicza pojawiły się całe fragmenty strony i zdjęcia pochodzące ze strony www.kokkino-nero.czaniec.pl
Brak podanego źródła łamie zamieszczone na stronie prawa autorskie do wszystkich zdjęć. Jeśli chce pan korzystać ze zdjęć wypadałoby najpierw zapytać lub po prostu podać źródło, a takie zachowanie jest po prostu nieetyczne, łącznie z wypowiedzią "ściągłem z jakiejś tam strony" .
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107703
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.05.2008 12:28

nobody napisał(a):Widzę, że w wypowiedziach opisującego tutaj swoje podróże forumowicza pojawiły się całe fragmenty strony i zdjęcia pochodzące ze strony www.kokkino-nero.czaniec.pl
Brak podanego źródła łamie zamieszczone na stronie prawa autorskie do wszystkich zdjęć. Jeśli chce pan korzystać ze zdjęć wypadałoby najpierw zapytać lub po prostu podać źródło, a takie zachowanie jest po prostu nieetyczne, łącznie z wypowiedzią "ściągłem z jakiejś tam strony" .


nobody jeśli jesteś autorem podanej strony , to przypominam że zapytałem Cię "e-mailem" o możliwość skorzystania ze zdjęć i uzyskałem pozwolenie.
jendrzej
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 73
Dołączył(a): 19.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jendrzej » 12.05.2008 19:12

Janusz Bajcer napisał(a):ETAP II (Słowacja)

...
"Na etapie słowackim nasz autobus zatrzymał się w jednej przydrożnej miejscowości na parkingu przy restauracji na posiłek i rozprostowanie kości przed dalszą jazdą.

Obrazek

Widoczny na zdjęciu kucharz zaprosił też na piwo, ale za kufelek

Obrazek

zapłacić trzeba było samemu zapłacić - w złotówkach lub koronach..."



Do Janusz Bajcer.
Tylko dla ścisłości ośmielę się dodać, że restauracja znajduje w miejscowości Hontianske Nemce a dokładniej Rakovec. A płacić można prawie każdą walutą. Chociaż rubli to nie chcą. :lol:
Mnie też nie zachwyciła Riwiera ale Chalkidiki chyba godne polecenia :P
Relacja super. Z wiadomych względów przeczytana dopiero niedawno.
Pozdr. :papa:

Do Leszek Skupin.
Dolina Vardaru jak powiedziałeś jest piękna.Ale najpiękniejsze widoki można zobaczyć jak się jedzie do Grecji. Doświadczyłem tego dopiero gdy byliśmy w Macedoni około godziny 5:30 (zwykle 2:00- 2:30) z powodu ogromnych korków w Belgradzie.
Pozdr.:papa:
to ja ewa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 701
Dołączył(a): 01.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) to ja ewa » 05.10.2008 00:09

Witam :) Januszu Mam do Ciebie prośbę.Zaczynam przemyśliwania o przyszłorocznych wakacjach i narazie sprecyzowały mi się trzy możliwości:
1. pojadę samochodem do Czarnogóry
2. pojadę z Sindbadem na Thassos - w tym temacie pomolestuję kogoś innego
3. pojadę z Tęczą do Kokino Nero lub Veliki- w związku z tym mam do Ciebie prośbę o wyrażenie swojego zdania na temat tamtejszych plaż(w porównaniu do plaż chorwackich),czystości wody,możliwości posiedzeń balkonowo-tarasowych i "zagospodarowania "roślinnego okolicy.A może ktoś z Twoich znajomych był w Velice i wiesz coś o tej ofercie Tęczy?Jeżeli możesz i chcesz to prosiłabym Cię o przysłanie kilku zdjęć na adres ewa9961 (małpka)gazeta.pl
Pozdrawiam
Ewa
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107703
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.10.2008 00:38

Droga Ewo - ponieważ w Kokkino Nero byłem autobusem , nie znam plaż w Velice.

Widziałem je tylko z okien autobusu , wracając z wycieczki na wyspę Skiatos. Kilka zdjęć jest w relacji. Więcej nie nam.

Woda w tym regionie była czysta , choć mętna tam gdzie więcej piasku.
Ponieważ zobaczyłem w okolicy to co było warte pojechania do Kokkino - czyli Meteory - więcej w ten rejon Grecji nie pojadę.

Plaża w Velice

HRVATSKA U SRCU MOM :lol:

Ps. Na Tassos był w tym roku mój brat , wrócił zadowolony, ale On zakochany w Grecji , w Kokkino był chyba trzy razy.

O Tassos pomolestuj carnivalkę :wink: :lol:
to ja ewa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 701
Dołączył(a): 01.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) to ja ewa » 05.10.2008 13:19

dzięki :)
dagarts
Croentuzjasta
Posty: 248
Dołączył(a): 17.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) dagarts » 21.12.2008 18:36

Januszu, orientujesz się, czy na rejs na wyspę Skiathos można kupić bilet bezpośrednio u kapitana, wiem, że Ty jechałeś zorganizowaną wycieczką.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107703
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.12.2008 19:41

Niestety nie wiem :cry: , nie pytałem o to naszą Panią Rezydent ,
Przypuszczam, że tak ale można dopytać :lol:
dagarts
Croentuzjasta
Posty: 248
Dołączył(a): 17.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) dagarts » 21.12.2008 21:42

Już wysłałam zapytanie. Przeczytałam na innym forum, że ktoś kupił bilet bezpośrednio u kapitana. Wolę jednak upewnić się i nie jechać 150 km na darmo. Dziękuję za szybką odpowiedź.
to ja ewa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 701
Dołączył(a): 01.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) to ja ewa » 24.05.2009 12:04

Przeczytałam jeszcze raz od deski do deski (pomijając dygresje na temat picia piwa) bo zaczęłam już odliczanie i informacje czas przyswoić :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107703
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.05.2009 21:39

Miło mi, że moje informacje okazały się jeszcze po 2 tatach pomocne.

Obrazek

Życzę Ewie miłego "lądowanie" w Stomio :lol:

Może znasz tą stronkę, jak nie to masz tam też wiele informacji i zdjęć.
zbychn
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 184
Dołączył(a): 14.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbychn » 26.06.2013 00:20

Ciekawa relacja i praktycznie scenariusze wycieczek są takie same bez względu z jakiego biura się jedzie. Byłem tam z "funclub" w 2011r. Mnie osobiście się podobało i jak zauważyłeś, plusem Kokino Nero były drzewa dające cień i nastawienie miejscowych na turystów z Polski. Pozdrawiam :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107703
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.06.2013 00:28

8O Relacja odgrzebana po 4 latach - miło,ze jeszcze ktoś przeczytał :lol:

Po latach mogę powiedzieć, że wyjazd do Kokkino Nero "wyleczył" mnie z podróżowania w dalekie trasy autobusem. :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.06.2013 00:31

Janusz Bajcer napisał(a):8O Relacja odgrzebana po 4 latach - miło,ze jeszcze ktoś przeczytał :lol:

:



..ja dopiero się za nią biorę .. :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
KALIMERA Ellada - YASSU Kokkino Nero - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone