Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Kalendarz wyjazdowy-Grecja

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
viltob08
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 06.04.2016 08:44

Jedziecie przed nami ;-) więc liczę, że ktoś da znać jak na granicach :-)
Iwcia77
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwcia77 » 16.05.2016 20:41

My wyjeżdżamy 9 lipca w kierunku na Macedonię a następnie Grecję. Za każdą informację o granicach, problemach będę bardzo wdzięczna.
viltob08
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 17.05.2016 06:54

My wstępnie ( po informacjach od znajomego Serba), wiemy, że lepiej przekraczać granicę Medżitlija-Niki ( przez Bitolę :wink: ). Dla nas to nie problem, bo tak jak pisałam, zahaczamy o Ohryd, a z powrotem też niewiele nadrabiamy. Gorzej jak ktoś jedzie na Chalkidiki, to trochę koło.....
Mnie martwi też granica węgiersko-serbska. Zwykle tam się "blokowało", ciekawe jak teraz?
Myślę, że musimy poczekać do połowy czerwca, to wtedy się okaże.
ryszard22
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryszard22 » 18.05.2016 15:54

viltob08 napisał(a):My wstępnie ( po informacjach od znajomego Serba), wiemy, że lepiej przekraczać granicę Medżitlija-Niki ( przez Bitolę :wink: ). Dla nas to nie problem, bo tak jak pisałam, zahaczamy o Ohryd, a z powrotem też niewiele nadrabiamy. Gorzej jak ktoś jedzie na Chalkidiki, to trochę koło.....
Mnie martwi też granica węgiersko-serbska. Zwykle tam się "blokowało", ciekawe jak teraz?
Myślę, że musimy poczekać do połowy czerwca, to wtedy się okaże.

Wysłałem informację na e-mail na temat mojego wyjazdu do Grecji.

Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam,

Ryszard
Bosm@n
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bosm@n » 31.07.2016 21:48

I jak? Byliście na Kefalonii autem? Ja się wybieram za rok, pewnie w jedną stronę promem z Włoch a powrót ??? no właśnie:-) Jak jechaliście?
viltob08
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 01.08.2016 08:41

Wróciliśmy :-) Jakby co, to pytać :-)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.08.2016 13:26

Witam, wiem że to już jest stary wątek, ale jedziemy z chłopakiem 27.08.2016 do Grecji, cel Saloniki, więc jeśli byłby ktoś chętny to możemy się spisać, wiadomo im więcej aut tym lepiej :) Mój B mieszkał kiedyś w Grecji więc drogę jak i język ma w małym paluszku. Pozdrawiam i zapraszam :D :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

Kalendarz wyjazdowy-Grecja - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019