Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kalendarz wyjazdowy-Grecja

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kkra
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 790
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kkra » 02.03.2011 20:37

tak, ja postanowiłam zobaczyć kolejno greckie wyspy, trochę mi zejdzie więc...:)
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 02.03.2011 23:01

W ubiegłym roku rodaków spotkałem dopiero na Meteorach,ale tam to chyba wszystkie zorganizowane grupy zawożą więc i nawet sprzedawcy pamiątek usiłowali coś w naszym języku mówić było to tyle miłe co i komiczne,ale śmiać się nie wypadało.Natomiast przewodnik był chyba w tłumaczeniu internetowym bo trzeba było wielkiej wyobraźni by go rozczytać.Natomiast jasne,że jest to Cro forum i zainteresowanie innymi krajami nikłe,ale skoro ktoś założył kalendarz do Czarnogóry to czemu nie do Grecji.Pozdrowienia :wink:
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 02.03.2011 23:05

kkra napisał(a):tak, ja postanowiłam zobaczyć kolejno greckie wyspy, trochę mi zejdzie więc...:)
Preferuję samochód bo lubię dalekie trasy,bo można więcej zobaczyć tak po drodze jak i na miejscu bo z 3 dzieciaków to chyba taniej.Tak więc powodzenia w zdobywaniu wysp a my z kolegą opanujemy ląd :P
labusm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3278
Dołączył(a): 11.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) labusm » 03.03.2011 15:06

Kreta Hersonissos samolotem długi weekend majowy.
A latem normalnie, Chorwacja....
labusm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3278
Dołączył(a): 11.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) labusm » 03.03.2011 15:33

Kreta Hersonissos samolotem długi weekend majowy.
A latem normalnie, Chorwacja....
taurus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 698
Dołączył(a): 11.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) taurus » 03.03.2011 16:07

Ja w zeszłym roku na Lefkadzie spotkałem sporo naszych rodaków - szczególnie w Vasiliki.

W tym roku również będzie biało-czerwono - sam pomagałem kilku osobom w kontaktach w właścicielami apartamentów.

Tak jak pawelh jeżdżę z 3 dzieci i dla nich tranzyt po Bałkanach to frajda.

Pozdrawiam i do zobaczenia w Grecji

Jacek
kkra
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 790
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kkra » 03.03.2011 21:37

my podczas pobytu na Zakynthos Polaków spotkaliśmy tylko na lotnisku (wyjątkiem były 4osoby z naszego hotelu).Także różnie to bywa...
goly
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 07.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) goly » 04.03.2011 12:22

No to ja też sie wpisze .........
od 10.07 do 22.07 Vasiliki . 3 rodziny plus dzieci . Łącznie 13 osób . Do tego Taurus z rodziną (jeszcze raz dzieki za pomoc ) wiec ekipa bedzie spora.
Pozdrawiam
taurus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 698
Dołączył(a): 11.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) taurus » 04.03.2011 12:37

Będą tez moi znajomi - także lipiec w Vasiliki , Polski się zapowiada.

Pozdrawiam

Jacek
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 23.03.2011 22:14

taurus napisał(a):Będą tez moi znajomi - także lipiec w Vasiliki , Polski się zapowiada.

Pozdrawiam

Jacek
Chyba jednak tłoku nie uczynimy :cry:
kkra
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 790
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kkra » 24.03.2011 08:15

i bardzo dobrze:)
taurus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 698
Dołączył(a): 11.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) taurus » 24.03.2011 11:07

pawelh napisał(a):Chyba jednak tłoku nie uczynimy :cry:


Witam

A cóż się stało?? Zmiana planów??

Pozdrawiam
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 24.03.2011 16:21

Ja planów nie zmieniam tylko chodziło o marne zainteresowanie.Sporo osób porostu na wieść,iż można do Grecji samochodem robi trochę zdziwioną minę :roll:
taurus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 698
Dołączył(a): 11.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) taurus » 24.03.2011 17:01

Tak źle to nie jest.

My teraz piszemy na forum o Chorwacji ale o Grecji jest też na gazecie Grecja i Cypr i
Grecja i wyspy greckie

oraz iq24 - Grecja a tam też są tacy co autem jadą.

A co do jazdy samochodem:

- ludzie są wygodni

-ludzie boją się jechać ponad 2500 km swoim autem w jedną stronę

-ludzie boją się jeździć przez kraje , które wydają się dzikie i barbarzyńskie

- ludzie nie znają języków obcych i brak perspektyw komunikacji sprawia, że autem nie pojadą.

Oraz wyjątek - na wyspy greckie wygodniej i szybciej samolotem :D

Pozdrawiam

Jacek

p.s.

Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem - jeśli tak to z góry przepraszam
telepol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1544
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) telepol » 24.03.2011 21:24

pawelh napisał(a):Preferuję samochód bo lubię dalekie trasy,bo można więcej zobaczyć tak po drodze jak i na miejscu bo z 3 dzieciaków to chyba taniej.Tak więc powodzenia w zdobywaniu wysp a my z kolegą opanujemy ląd :P


to możemy podać sobie ręce, ja również preferuję turystykę "by car". Miałem możliwość lecieć samolotem do szwecji czy francji, bo szybciej, łatwiej, ale nie zdecydowałem się - wszędzie autkiem. Grecja też autkiem wchodziła w grę , ale nasłuchałem się negatywów o Albanii, ale w zeszłym roku zrobiliśmy rozeznanie i nie jest taka zła, także będę śledził temat i może... może... Grecja wypali w tym roku
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Kalendarz wyjazdowy-Grecja - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone