Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Kalendarz wyjazdowy-Grecja

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kkra
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kkra » 02.03.2011 19:37

tak, ja postanowiłam zobaczyć kolejno greckie wyspy, trochę mi zejdzie więc...:)
pawelh
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 02.03.2011 22:01

W ubiegłym roku rodaków spotkałem dopiero na Meteorach,ale tam to chyba wszystkie zorganizowane grupy zawożą więc i nawet sprzedawcy pamiątek usiłowali coś w naszym języku mówić było to tyle miłe co i komiczne,ale śmiać się nie wypadało.Natomiast przewodnik był chyba w tłumaczeniu internetowym bo trzeba było wielkiej wyobraźni by go rozczytać.Natomiast jasne,że jest to Cro forum i zainteresowanie innymi krajami nikłe,ale skoro ktoś założył kalendarz do Czarnogóry to czemu nie do Grecji.Pozdrowienia :wink:
pawelh
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 02.03.2011 22:05

kkra napisał(a):tak, ja postanowiłam zobaczyć kolejno greckie wyspy, trochę mi zejdzie więc...:)
Preferuję samochód bo lubię dalekie trasy,bo można więcej zobaczyć tak po drodze jak i na miejscu bo z 3 dzieciaków to chyba taniej.Tak więc powodzenia w zdobywaniu wysp a my z kolegą opanujemy ląd :P
labusm
Mistrz Ligi Mistrzów

Nieprzeczytany postnapisał(a) labusm » 03.03.2011 14:06

Kreta Hersonissos samolotem długi weekend majowy.
A latem normalnie, Chorwacja....
labusm
Mistrz Ligi Mistrzów

Nieprzeczytany postnapisał(a) labusm » 03.03.2011 14:33

Kreta Hersonissos samolotem długi weekend majowy.
A latem normalnie, Chorwacja....
taurus
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) taurus » 03.03.2011 15:07

Ja w zeszłym roku na Lefkadzie spotkałem sporo naszych rodaków - szczególnie w Vasiliki.

W tym roku również będzie biało-czerwono - sam pomagałem kilku osobom w kontaktach w właścicielami apartamentów.

Tak jak pawelh jeżdżę z 3 dzieci i dla nich tranzyt po Bałkanach to frajda.

Pozdrawiam i do zobaczenia w Grecji

Jacek
kkra
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kkra » 03.03.2011 20:37

my podczas pobytu na Zakynthos Polaków spotkaliśmy tylko na lotnisku (wyjątkiem były 4osoby z naszego hotelu).Także różnie to bywa...
goly
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) goly » 04.03.2011 11:22

No to ja też sie wpisze .........
od 10.07 do 22.07 Vasiliki . 3 rodziny plus dzieci . Łącznie 13 osób . Do tego Taurus z rodziną (jeszcze raz dzieki za pomoc ) wiec ekipa bedzie spora.
Pozdrawiam
taurus
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) taurus » 04.03.2011 11:37

Będą tez moi znajomi - także lipiec w Vasiliki , Polski się zapowiada.

Pozdrawiam

Jacek
pawelh
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 23.03.2011 21:14

taurus napisał(a):Będą tez moi znajomi - także lipiec w Vasiliki , Polski się zapowiada.

Pozdrawiam

Jacek
Chyba jednak tłoku nie uczynimy :cry:
kkra
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kkra » 24.03.2011 07:15

i bardzo dobrze:)
taurus
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) taurus » 24.03.2011 10:07

pawelh napisał(a):Chyba jednak tłoku nie uczynimy :cry:

Witam

A cóż się stało?? Zmiana planów??

Pozdrawiam
pawelh
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 24.03.2011 15:21

Ja planów nie zmieniam tylko chodziło o marne zainteresowanie.Sporo osób porostu na wieść,iż można do Grecji samochodem robi trochę zdziwioną minę :roll:
taurus
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) taurus » 24.03.2011 16:01

Tak źle to nie jest.

My teraz piszemy na forum o Chorwacji ale o Grecji jest też na gazecie Grecja i Cypr i
Grecja i wyspy greckie

oraz iq24 - Grecja a tam też są tacy co autem jadą.

A co do jazdy samochodem:

- ludzie są wygodni

-ludzie boją się jechać ponad 2500 km swoim autem w jedną stronę

-ludzie boją się jeździć przez kraje , które wydają się dzikie i barbarzyńskie

- ludzie nie znają języków obcych i brak perspektyw komunikacji sprawia, że autem nie pojadą.

Oraz wyjątek - na wyspy greckie wygodniej i szybciej samolotem :D

Pozdrawiam

Jacek

p.s.

Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem - jeśli tak to z góry przepraszam
telepol
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) telepol » 24.03.2011 20:24

pawelh napisał(a):Preferuję samochód bo lubię dalekie trasy,bo można więcej zobaczyć tak po drodze jak i na miejscu bo z 3 dzieciaków to chyba taniej.Tak więc powodzenia w zdobywaniu wysp a my z kolegą opanujemy ląd :P

to możemy podać sobie ręce, ja również preferuję turystykę "by car". Miałem możliwość lecieć samolotem do szwecji czy francji, bo szybciej, łatwiej, ale nie zdecydowałem się - wszędzie autkiem. Grecja też autkiem wchodziła w grę , ale nasłuchałem się negatywów o Albanii, ale w zeszłym roku zrobiliśmy rozeznanie i nie jest taka zła, także będę śledził temat i może... może... Grecja wypali w tym roku
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

Kalendarz wyjazdowy-Grecja - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019