Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jeśli nie Chorwacja to... niestety niewiele :)

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.10.2008 12:50

Madeleine napisał(a):Janusz możesz przyjechać najpierw do Lille zapraszam :D
Jest tu naprawdę ładnie a i piwa duży wybór :wink:
Z Lille też odlatuje mnóstwo samolotów ,a do Paryża jest około 250 km więc można podjechać szybkim pociągiem w godzinkę


:lol: Dziękuje za zaproszenie :lol:
:P Francuskiego piwa jeszcze nie piłem - macie tam jakiś browar :P

:lol: Jak to jest, że piszesz z Francji a masz polskie znaki w tekście :?:

Ps. Perpignan jak dla mnie to za duże miasto na wakacje :roll:

Obrazek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.10.2008 12:57

A mnie w Granville chodziło o ten zameczek, który miałem przyjemność zwiedzić... :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.10.2008 13:05

Madeleine napisał(a):Jest tu naprawdę ładnie a i piwa duży wybór :wink:


A takie macie :?: :lol:

Obrazek
Aglaia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1613
Dołączył(a): 03.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aglaia » 14.10.2008 13:15

alessandro1977 napisał(a):A mnie w Granville chodziło o ten zameczek, który miałem przyjemność zwiedzić... :lol:


Małe sprostowanie Mont Saint Michel jest klasztorem (ale nie wiem czy czynnym). Jeden z cudów świata UNESCO. Miejsce przecudnej urody :D .

Francji nie da się zwiedzić w jedne wakacje (CRO jak ktoś lubi jeździć "objazdowo" już tak). Ja byłam chyba 5 razy i ciągle zostały mi niezwiedzone rejony :( .

PS1: ja też piszę się na fundowane wczasy na południu 8) .
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.10.2008 13:16

Aglaia napisał(a):
alessandro1977 napisał(a):A mnie w Granville chodziło o ten zameczek, który miałem przyjemność zwiedzić... :lol:


Małe sprostowanie Mont Saint Michel jest klasztorem (ale nie wiem czy czynnym). Jeden z cudów świata UNESCO. Miejsce przecudnej urody :D .

Francji nie da się zwiedzić w jedne wakacje (CRO jak ktoś lubi jeździć "objazdowo" już tak). Ja byłam chyba 5 razy i ciągle zostały mi niezwiedzone rejony :( .

PS1: ja też piszę się na fundowane wczasy na południu 8) .


Tak myślałem, że klasztorem...przeczytaj mój poprzedni post... :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.10.2008 13:31

Aglaia napisał(a):Francji nie da się zwiedzić w jedne wakacje (CRO jak ktoś lubi jeździć "objazdowo" już tak). Ja byłam chyba 5 razy i ciągle zostały mi niezwiedzone rejony :(


Małe sprostowanie :wink: też nie da się zwiedzić całej Chorwacji w jedne wakacje - od Umagu na Istrii do Dubrownika w Dalmacji (i jeszcze kawałek niżej) jest wiele kilometrów i wiele pieknych miejsc.
A jest jeszcze kilkanaście pięknych wysp, większy i mniejszych.
Jest kilka Parków Przyrody i nawet kąpieliska termalne.
Jedne wakacje to za mało na Chorwację
(podobnie jak na Francję i kilka innych krajów)
trajano
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 320
Dołączył(a): 27.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) trajano » 15.10.2008 08:56

Co do terminu przejazdu to sie zgadzam. Wybrałem źle, ale niestety nigdzie nie napisano że taka sytuacja moze zaistnieć. Przyjąłem że nie ma tak źle i pojechałem. Co do odczuć na temat Francji to wam zazdroszczę że trafiliście w tak piękne miejsca. Najwidoczniej miałem największego pecha na świecie. Faktem jest że trafiłem do miejscowości Carro któa była bardzo ładna, ale we Francji sptkało mnie taaaaaakie rozczarowanie że nic nie jest teraz w stanie mnie do tego kraju przekonać. Chorwacja (mimo połowy urlopu w deszczu) znacznie lepiej mi się kojarzy, a przynajmniej na tyle, że chcę tam wrócić. Co do Hiszpanii to jest to duża egzotyka i z pewnością jej nie zapomnę, ale troszkę za ciepło tam dla mnie :)
Pozdrawiam i przepraszam wszystkich miłośników Francji za ostre sformułowania, ale poważnie, czyję się bardzo rozczarowany tym krajem.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.10.2008 09:03

trajano napisał(a):Pozdrawiam i przepraszam wszystkich miłośników Francji za ostre sformułowania, ale poważnie, czyję się bardzo rozczarowany tym krajem.


Myślę, że przeprosiny przez miłośników Francji przyjęte :lol:
Ale ja pytam poważnie , co z tym sprezentowaniem wakacji w południowej Francji :?: :wink: :lol:
trajano
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 320
Dołączył(a): 27.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) trajano » 15.10.2008 09:25

Dorzucam parę fotek, nie grzeszą jakością ale cóż. Na początek parę widoczków z Torrevieja

Obrazek

Obrazek

Jeśli wybieracie się na plaże to polecam okolice Santa Pola

Obrazek

Obrazek

To jedyne miejsce we Francji które mi się spodobało. Miejscowość Carro

Obrazek

Oraz najpiękniejsze miejsce jakie zwiedziłem, czyli niemieckie Fussen oraz zamek Neuschanstein

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam
Madeleine
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 12.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madeleine » 15.10.2008 11:01

Janusz Bajcer napisał(a):
Madeleine napisał(a):Janusz możesz przyjechać najpierw do Lille zapraszam :D
Jest tu naprawdę ładnie a i piwa duży wybór :wink:
Z Lille też odlatuje mnóstwo samolotów ,a do Paryża jest około 250 km więc można podjechać szybkim pociągiem w godzinkę


:lol: Dziękuje za zaproszenie :lol:
:P Francuskiego piwa jeszcze nie piłem - macie tam jakiś browar :P

:lol: Jak to jest, że piszesz z Francji a masz polskie znaki w tekście :?:

Ps. Perpignan jak dla mnie to za duże miasto na wakacje :roll:


Janusz piwa tu jest naprawdę duży wybór to które widnieje na zdjęciu też piłam... Ale preferuję piwa belgijskie,a z racji bliskości granicy belgijskiej są one tu ogólnie dostępne.
Już Ci wyjaśniam tajemnicę polskich znaków w tekście pisanym z Francji.Otóż jestem tu około półtora roku , i komputer którego używam kupiłam w Polsce.Przeczytawszy regulamin forum ,wiem ,iż zwracacie tu uwagę na polskie znaki,więc jeśli mam możliwość ,to przestrzegam zasad :D
Co do Perpignan jest faktycznie dość duże jak na wypoczynek,ale w okolicy jest dużo małych miejscowości,więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Z pozdrowieniami :wink:
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 15.10.2008 14:25

Madeleine, no to szkoda że nie wiedziałem bo w sierpniu przejeżdżałem koło Lille :)
Jak lubisz belgijskie piwa to pewnie znasz klasztor w Westvletteren i sklep na granicy w l'Abeele?

Trajano, zgadza się że Carro i okolica całkiem fajne. Foty mam niestety same analogowe to nie zapodam.
W ostatnim poście zacytowałeś samego siebie i weszły jeszcze raz te same fotki. Mógłbyś go wyedytować? Z góry dzięki :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.10.2008 14:46

zawodowiec napisał(a):Trajano, zgadza się że Carro i okolica całkiem fajne. Foty mam niestety same analogowe to nie zapodam.
W ostatnim poście zacytowałeś samego siebie i weszły jeszcze raz te same fotki. Mógłbyś go wyedytować? Z góry dzięki :)


Użyłem narzędzia moderatora :wink: :hut:
trajano
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 320
Dołączył(a): 27.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) trajano » 16.10.2008 09:12

Janusz Bajcer napisał(a):
zawodowiec napisał(a):Trajano, zgadza się że Carro i okolica całkiem fajne. Foty mam niestety same analogowe to nie zapodam.
W ostatnim poście zacytowałeś samego siebie i weszły jeszcze raz te same fotki. Mógłbyś go wyedytować? Z góry dzięki :)


Użyłem narzędzia moderatora :wink: :hut:


Dzięki, nawet nie wzauważyłem że narozrabiałem ;)
trajano
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 320
Dołączył(a): 27.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) trajano » 16.10.2008 09:16

Janusz Bajcer napisał(a):
trajano napisał(a):Pozdrawiam i przepraszam wszystkich miłośników Francji za ostre sformułowania, ale poważnie, czyję się bardzo rozczarowany tym krajem.


Myślę, że przeprosiny przez miłośników Francji przyjęte :lol:
Ale ja pytam poważnie , co z tym sprezentowaniem wakacji w południowej Francji :?: :wink: :lol:


Prponuję dojazd własny w weekend sierpnia (którykolwiek) i oczywiście powrót tą samą drogą a nocleg w centrum Marsylii. Wierz mi, po przyjeździe będziesz chciał mi wydrapać oczy a po kilku dniach w Marsylii skręcić mi kark. Ale jak napisałem zrobię to tylko osobie której nienawidzę. Tak więc masz jak na razie marne szanse :D
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 17.10.2008 23:50

alessandro1977 napisał(a):A mnie w Granville chodziło o ten zameczek, który miałem przyjemność zwiedzić... :lol:


tam jest cudownie, dwa razy udało mi się zwiedzić klasztor i jeszcze kiedyś tam powrócę (tak jak do Chorwacji)

a Francja jak każdy kraj - ma swoje plusy i minusy
pomimo tego lubię tam jeździć, może dlatego że przez rok tam mieszkałam i pracowałam :wink: to pewnie sentyment....
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Jeśli nie Chorwacja to... niestety niewiele :) - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone