Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jedziemy do Borka...

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 16.06.2009 20:40

Z tego co pamiętam to chyba 25 lipca :)
I zostało jeszcze trochę latarni do odstrzelenia :):)
Joan65
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 585
Dołączył(a): 24.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joan65 » 19.06.2009 08:22

frizi napisał(a):Nic się nie martw ! Moje intencje przy pisaniu tych słów były bardzo pozytywne - zjazd jest ciekawy i robi wrażenie. Byliśmy zachwyceni - podobnie jak towarzystwo, które namówliśmy na ubiegłoroczną wyprawę :) Gwarantuję Wam, że po wyjechaniu z tunelu w Potomje gdy ujrzycie piękny widok Jadranu zatrzymiecie się na górze, przed zjazdem choć na chwilę by nacieszyć oczy tym widokiem. Przepiękny !

Co do gospodarzy - przytrafiła nam się awaria auta. Pierwotnie było trochę problemów ale koniec końców bardzo nam pomogli za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Awaria przedłużyła nasz pobyt o dwa dni - akurat był wolny apartament, który nam udostępnili bezinteresownie !!!
Nie chcieli zapłaty !!! a prosili jedynie by się przenieśc bo nasz był zarezerwowany.

Grill - w czasie naszego pobytu przez jeden tydzień gospodarze także mieli gości - dwie córki z rodzinami. W tym czasie więcej korzystali z grilla ale oczywiście nie było problemów byśmy i my mogli korzystać.
W tygodniu gdy "starsi Państwo" byli sami nie rozpalali grilla.

Potwierdzam, dom nie ma własnej plaży :)

Pozdrawiam :)


Dzięki Frizi za informacje. Mam jeszczew pytanko czy płaciłeś extra za klimę?
Pytam bo my w zeszłym roku byliśmy w marusici i gospodzrze też mieli na stronie www że opłata za klimę dodatkowo a potem okazało się że absolutnie nie. Wszystko w cenie, więc nic nie dopłacaliśmy.
Myślę, że to iż dom nie ma własnej plaży nie jest jakimś szczególnym mankamentem....
frizi
Odkrywca
Posty: 61
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) frizi » 19.06.2009 09:24

Niestety nie wiem. Całe nasze towarzystwo zajmowało 3 apartamenty - dwa na górze i jeden na dole nikt jednak nie korzystał z klimy. Taras zacieniony markizą, okna w pokojach w ciągu dnia przysłonięte okiennicami i w zupełności wystarczyło. Spało się bardzo dobrze więc nikt nie czuł potrzeby testowania klimy.

Pozdravki :)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 19.06.2009 10:15

Bura jest najlepsza klimą... :)
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 19.06.2009 10:29

Muszę koniecznie odwiedzić w tym roku to urocze miejsce. Mam je dosłownie za rogiem.
Cosmo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 270
Dołączył(a): 08.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cosmo » 19.06.2009 12:57

yskyerka napisał(a):Muszę koniecznie odwiedzić w tym roku to urocze miejsce. Mam je dosłownie za rogiem.

Obowiązkowo ! :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 19.06.2009 15:04

To moje ukochane miejsce na Ziemi :) Tą tablicę miniecie jadąc do Borka...
Obrazek
Widok z tunelu...
Obrazek
Widok z morza...
Obrazek
Z plaży w Dingač...
Obrazek
W samym Borku...
Obrazek
Dziadek z wnuczkiem, to u nich gotował Makłowicz...
Obrazek
Obrazek
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 19.06.2009 15:55

Na 100% tam zajrzę. Byliśmy tam trzy lata temu, wyjeźdżając z tunelu skręciliśmy w lewo i jechaliśmy drogą w dół, tyle że po trzecim zakręcie moja koleżanka nie dość że zażądała aby jej mąż odstąpił kierownicę mnie to jeszcze zarządzała natychmiastowego powrotu. I tyle sobie zwiedziłam okolicę.
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 19.06.2009 16:00

Sławku--dobrze, że pomogłeś mi w wyborze miejsca na tegoroczny urlop, będę, to już widzę, następny, który to miejsce uzna za swoje ukochane. :D
Aby tylko finansowo przeżyć ślub i wesele syna, i doczekać wyjazdu (wrzesień).
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 19.06.2009 18:16

yskyerka napisał(a):Na 100% tam zajrzę. Byliśmy tam trzy lata temu, wyjeźdżając z tunelu skręciliśmy w lewo i jechaliśmy drogą w dół, tyle że po trzecim zakręcie moja koleżanka nie dość że zażądała aby jej mąż odstąpił kierownicę mnie to jeszcze zarządzała natychmiastowego powrotu.


... A to ci dopiero hetera :wink: :D
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 19.06.2009 18:22

Sławek ! Fajne fotki :D Ale najbardziej podobają mi się te dwie ostatnie ... Drugi głos Dingaca i rozgrywający vaterpolo ze swym następcą :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 19.06.2009 19:21

Ivanek na pewno poszedł w Ivo a nie w Bobo :) Choćby ze śpiewaniem, bo Bobo ma głos do baletu... Podobnie jak ja :):) Naprawdę nie mam ani słuchu ani głosu ale uwielbiam jak oni śpiewają swoja klape. A jak się okazało, że znam słowa kilku utworów to zawsze siedziałem u szczytu stołu, obok Any... bo Ivo oczywiście wśród naszych żon :):)
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 19.06.2009 19:32

Bocian napisał(a):Ivanek na pewno poszedł w Ivo a nie w Bobo :) Choćby ze śpiewaniem, bo Bobo ma głos do baletu... Podobnie jak ja :):) Naprawdę nie mam ani słuchu ani głosu ale uwielbiam jak oni śpiewają swoja klape. A jak się okazało, że znam słowa kilku utworów to zawsze siedziałem u szczytu stołu, obok Any... bo Ivo oczywiście wśród naszych żon :):)


Mnie też się podobało , chociaż też nie miałem odwagi spiewać :wink: Wg. mnie wszyscy śpiewają OK ... Ale na moje szczególne wyróżnienie zasługuje mama od Fani ... chyba zapomniałem imienia ... Jej arie solowe były niesamowite :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 19.06.2009 19:37

Popatrz, a ja przez tyle lat nie miałem okazji jej poznać :) ale widziałem jak Bobo jechał do niej w odwiedziny... na baczność w samochodzie :):):) Dla mnie miszczuniem jest ten gościu, taki chudy a śpiewa basem i chyba gra na syntezatorze marszczonym...
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 19.06.2009 20:53

Bocian napisał(a):Popatrz, a ja przez tyle lat nie miałem okazji jej poznać :) ale widziałem jak Bobo jechał do niej w odwiedziny... na baczność w samochodzie :):):) Dla mnie miszczuniem jest ten gościu, taki chudy a śpiewa basem i chyba gra na syntezatorze marszczonym...


... Przypomniało mi się imię teściowej :D ... Durdina ... zapamiętaj :wink: A tego gościa z basem pamiętam doskonale :D
Nie zapomnę też wielkiego przyjaciela całej rodziny , Jorga z Reichu , który pięknie grał na gitarze :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Jedziemy do Borka... - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone