Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jedyny rozsądny assistance PTU 100% droższy.

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rydek
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 20.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) rydek » 06.05.2013 09:37

[quote="Raul73"]rydek - to ubezpieczenie za 160 zł istnieje już od kilku lat.

Kilka dni temu robiłem ubezpieczenie auta w CUK i szczegółowo porównywaliśmy opcje assistance (spędziłem tam w sumie ponad godzinę :lol: ).

Z Gothear (dawne PTU) to prawda - nadal jest wariant krótkoterminowy (14 dni) za 160 zł, w którym jest holowanie do Polski do 700 km, ale za granicą już tylko 350 km. Ogólnie warunki się wiele nie zmieniły w porównaniu do lat ubiegłych i jest to nadal bardzo rozsądne ubezpieczenie starszego pojazdu za niewielkie pieniądze. Pozostaje kwestia wypłacalności, bo ta zmiana nazwy jes trochę niepokojąca :?

Po wizycie w Gothear potwierdzam poprzednia wersję :Brak ubezpieczeń 14 dniowych za 160zł !!!! sa tylko i wyłącznie 30 dniowe kwota 228zł holowanie za granicą dla klientów posiadajacych ubezpieczenie w Gothear 700km dla nie posiadajacych 300km.to tyle z info.Pozdrawiam :papa:
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 06.05.2013 17:24

Ktoś cię tam w konia robi - albo mnie 8O 8O

Mnie takie ubezpieczenie za 160 zł oferowano równo tydzień temu.

Również na tej stronie znalazłem:

http://www.ubezpieczeniabajon.pl/page24.html
rydek
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 20.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) rydek » 06.05.2013 20:11

Wiesz proponowano ale nie doszło do zakupu wiec mogły to być "opowieści z mchu i paproci " :) Niestety potwierdziłem to w 2 miejscach więc może ktoś cię wkręcił.Wystarczy zadzwonić do najbliższej placówki Gothear ubezpieczenie za 160zł było jeszcze w tamtym sezonie niestety wycofali się z tego i krótkoterminowe jest tylko 30dni za 228zł.Na stronce którą podałeś jest kontakt z ciekawości zadzwonię jutro i zobaczymy co pani powie :).Dam znac jutro.Pozdrwiam
Ostatnio edytowano 06.05.2013 20:19 przez rydek, łącznie edytowano 1 raz
parasite
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 05.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) parasite » 06.05.2013 20:16

A jaki koszt tego ubezpieczenia na cały rok?
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 06.05.2013 21:32

rydek napisał(a):Dam znac jutro.Pozdrwiam


OK - czekamy na wiadomość, bo aż sam jestem ciekaw.

Skoro tobie w dwóch miejscach podali tylko opcję 30-dniową, to zaczynam podejrzewać, że jednak mnie nakłamali :evil:

A swoją drogą, to opcja 30-dniowa za 228 zł w porównaniu do 14-dniowej za 160 złjest w miarę korzystna. Oczywiście, jeśli komuś na tyle dni potrzebna!

W każdym razie cieszę się, że tą Wartę udało mi się wyciągnąć :D :D
rydek
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 20.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) rydek » 07.05.2013 17:10

Po wykonaniu telefonu 8) Mogę potwierdzić to co napisałem poprzednio w TU GOTHAER assistance TYLKO 30dni 228zł (a stronka podana przez Ciebie nie aktualizowana :) pani stwierdziła ze ble ble ze to od niedawna i takie tam)Jak dla mnie to warunki(podobno tez zmienili na gorsze dla klientów z poza tu )mają słabiutkie za te pieniądze, wstępnie więc postanowiłem dorzucić i w pzu mini autocasco + assistance na rok za około 500-600zł jak będzie można na 2 raty(jak wyjadę na wczasy za rok o miesiąc wcześniej to będzie na 2 wyjazdy hehe ). Chyba ze jeszcze coś poszukam :mrgreen: pozdrawiam
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 07.05.2013 21:44

Dzięki za sprawdzenie info. Szkoda tej zmiany - dobre ubezpieczenie było :( :(
dar37@wp.pl
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 27.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) dar37@wp.pl » 08.05.2013 10:58

No rzeczywiście Goather podniósł cenę ze 160 zł na 228 zł za miesiąc. A jeszcze z miesiąc temu było stara cena. Zbliżają się wakacje, to trzeba oskubać ludzi.

To jaka jest inna opcja ?

Patrzę na http://www.pzu.pl/karta-pzu-pomoc-europa?p_p_id=portalportletformpzuhelp_WAR_portalportletformassistance_INSTANCE_1FYc&p_p_lifecycle=1&p_p_state=normal&p_p_mode=view&p_p_col_id=column-1&p_p_col_count=1&_portalportletformpzuhelp_WAR_portalportletformassistance_INSTANCE_1FYc_action=show-purchase-view#formularz, ale nie mają holowania do Polski.
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 08.05.2013 13:30

dar37@wp.pl napisał(a):No rzeczywiście Goather podniósł cenę ze 160 zł na 228 zł za miesiąc. A jeszcze z miesiąc temu było stara cena. Zbliżają się wakacje, to trzeba oskubać ludzi.

To jaka jest inna opcja ?



Warta - przeczytaj mój post z poprzedniej strony
nlock
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 342
Dołączył(a): 20.02.2011
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) nlock » 08.05.2013 14:09

Wiesiek67 napisał(a):Witam wszystkich,
Na forum jestem nowy ale myślę, że mogę pomóc.
Bardzo atrakcyjny assistance znalazłem w SOSPZMOT, nie nakładają ograniczeń wiekowych auta, nie ma znaczenia gdzie masz ubezpieczenie bo jest to dodatkowa karta, mają bardzo atrakcyjną cenę - za 30dni ochrony na terenie Europy zapłaciłem 60zł. Polecam.


Czy ma ktoś może jakieś doświadczenia z SOSPZMOT ?
dar37@wp.pl
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 27.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) dar37@wp.pl » 09.05.2013 07:46

Raul73 napisał(a):
dar37@wp.pl napisał(a):No rzeczywiście Goather podniósł cenę ze 160 zł na 228 zł za miesiąc. A jeszcze z miesiąc temu było stara cena. Zbliżają się wakacje, to trzeba oskubać ludzi.

To jaka jest inna opcja ?



Warta - przeczytaj mój post z poprzedniej strony



Dobra opcja jak ktoś ma wykupione OC w Warcie.
dar37@wp.pl
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 27.03.2013
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) dar37@wp.pl » 09.05.2013 08:35

nlock napisał(a):
Wiesiek67 napisał(a):Witam wszystkich,
Na forum jestem nowy ale myślę, że mogę pomóc.
Bardzo atrakcyjny assistance znalazłem w SOSPZMOT, nie nakładają ograniczeń wiekowych auta, nie ma znaczenia gdzie masz ubezpieczenie bo jest to dodatkowa karta, mają bardzo atrakcyjną cenę - za 30dni ochrony na terenie Europy zapłaciłem 60zł. Polecam.


Czy ma ktoś może jakieś doświadczenia z SOSPZMOT ?



A trzeba wykupić składkę członkowską w klubie ?
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 09.05.2013 08:43

dar37@wp.pl napisał(a):
Raul73 napisał(a):
dar37@wp.pl napisał(a):No rzeczywiście Goather podniósł cenę ze 160 zł na 228 zł za miesiąc. A jeszcze z miesiąc temu było stara cena. Zbliżają się wakacje, to trzeba oskubać ludzi.

To jaka jest inna opcja ?



Warta - przeczytaj mój post z poprzedniej strony



Dobra opcja jak ktoś ma wykupione OC w Warcie.


No, niestety, to jest warunek :( :( Ale jeśli ktoś ma 3 lata bez stłuczek, to OC czy AC w Warcie nawet się opłaca.
Gothaer Polska
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 1
Dołączył(a): 09.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gothaer Polska » 09.05.2013 12:12

rydek napisał(a):
Raul73 napisał(a):rydek - to ubezpieczenie za 160 zł istnieje już od kilku lat.

Kilka dni temu robiłem ubezpieczenie auta w CUK i szczegółowo porównywaliśmy opcje assistance (spędziłem tam w sumie ponad godzinę :lol: ).

Z Gothear (dawne PTU) to prawda - nadal jest wariant krótkoterminowy (14 dni) za 160 zł, w którym jest holowanie do Polski do 700 km, ale za granicą już tylko 350 km. Ogólnie warunki się wiele nie zmieniły w porównaniu do lat ubiegłych i jest to nadal bardzo rozsądne ubezpieczenie starszego pojazdu za niewielkie pieniądze. Pozostaje kwestia wypłacalności, bo ta zmiana nazwy jes trochę niepokojąca :?

Po wizycie w Gothear potwierdzam poprzednia wersję :Brak ubezpieczeń 14 dniowych za 160zł !!!! sa tylko i wyłącznie 30 dniowe kwota 228zł holowanie za granicą dla klientów posiadajacych ubezpieczenie w Gothear 700km dla nie posiadajacych 300km.to tyle z info.Pozdrawiam :papa:


Od 01.06.2012 w ofercie naszej firmy nie ma ubezpieczenia assistance komunikacyjnego krótkoterminowego na 15 dni. Funkcjonuje w ofercie tylko wariant krótkoterminowy na 30 dni.
W dniu 08.04.2013 weszła w życie nowa taryfa składek. Nowa oferta ubezpieczenia Auto Assistance Plus, zróżnicowała ceny w zależności od rodzaju klienta, tj.:
- inne są ceny dla klientów, którzy mają ubezpieczony pojazd w zakresie OC i/lub AC w Gothaer,
- inne są ceny dla klientów, którzy nie maja ubezpieczonego pojazdu w zakresie OC i/lub AC w Gothaer.
W omawianym przypadku, który dotyczy ubezpieczenia Auto Assistance Plus w wersji LUX wariant krótkoterminowy (30 dniowy) składka wynosi:
- dla klienta posiadającego na dany pojazd OC i/lub AC w Gothaer – 160 zł
- dla klienta nie posiadającego na dany pojazd OC i/lub AC w Gothaer – 228 zł.

Szczegóły na http://www.gothaer.pl lub w placówkach.
Pozdrawiam
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 09.05.2013 22:12

Gothaer Polska napisał(a):
W omawianym przypadku, który dotyczy ubezpieczenia Auto Assistance Plus w wersji LUX wariant krótkoterminowy (30 dniowy) składka wynosi:
- dla klienta posiadającego na dany pojazd OC i/lub AC w Gothaer – 160 zł
- dla klienta nie posiadającego na dany pojazd OC i/lub AC w Gothaer – 228 zł.


No i się wyjaśniło, dlaczego proponowano mi wariant za 160 zł :D :D

Dzięki za wyjaśnienie!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Jedyny rozsądny assistance PTU 100% droższy. - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone