Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jednodniówka w góry Durmitoru w Czarnogórze.

Całkowita liczba ludności w Czarnogórze to 623 000 osób, przy czym gęstość zaludnienia w tym kraju wynosi 45 osób na jeden kilometr kwadratowy. Kraj ten jest aż 23 razy mniejszy od Polski. Aż 231 osób w przeliczeniu na 1000 osób w Czarnogórze posiada broń palną.
Prezes106
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 20.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Prezes106 » 29.08.2012 19:21

Crayfish - bardzo fajne zdjęcia. Zarówno Pivy jak i Durmitoru. Trasa samochodowa fantastyczna i rejony gdzie chodziliście zupełnie inaczej wyglądają niż te, które my zaliczyliśmy. Te góry mają swój urok. Może kiedyś zawitam tam na kilka dni...po drodze Sarajevo...
madziara.tg
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 04.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) madziara.tg » 04.07.2016 18:56

Witam,

Wybieramy się m.in. do Czarnogóry i natrafiłam na Pana post. Zaciekawiło mnie zdjęcie z kładką (nie chodzi oczywiście o słynny most nad Tarą, tylko o drewnianą kładkę). Chcielibyśmy się tam wybrać, ale nie mam pojęcia jak go znaleźć. Będę wdzięczna za pomoc! :)
Poprzednia strona

Powrót do Czarnogóra - Црна Гора



cron
Jednodniówka w góry Durmitoru w Czarnogórze. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone