Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

jakie kempingi FKK polecacie?

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
avensis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 21.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) avensis » 27.03.2009 09:59

Janusz Bajcer napisał(a):Dla Alena i nie tylko - mapka z plażami plaż FKK w Živogošce

Obrazek

Janusz widze ze wkleiłeś zdjecie apartamentu do którego jade poczatkiem czerwca :D. Alanowi moge powiedzieć za plaza w zatoce Welka Duba jest przezemnie sprawdzona i moge ja śmiało polecić. Co do plaż koło hotelu Nimfa bede mógł sie wypowiedziec dopiero po powrocie z HR ok 20 czerwca.
Alen
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 16.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alen » 27.03.2009 23:50

avensis napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Dla Alena i nie tylko - mapka z plażami plaż FKK w Živogošce

Obrazek

Janusz widze ze wkleiłeś zdjecie apartamentu do którego jade poczatkiem czerwca :D. Alanowi moge powiedzieć za plaza w zatoce Welka Duba jest przezemnie sprawdzona i moge ja śmiało polecić. Co do plaż koło hotelu Nimfa bede mógł sie wypowiedziec dopiero po powrocie z HR ok 20 czerwca.


Obrazek
Z tego co widać na zdjęciu nie wygląda to na plażę naturystyczną.
Jeżeli możesz coś więcej o niej napisać będzie miło :)
I jeszcze jedno Czy jest ona umieszczona na tej mapce?
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 28.03.2009 06:20

Alen napisał(a):I jeszcze jedno Czy jest ona umieszczona na tej mapce?

Cześć
Ta plaża znajduje się między Zivogosce Mala Duba a Blato, bliżej tej pierwszej miejscowości. Na mapce jest, jej zdjęcie to to obok fotki domu z apartamentami. Jak widać nie ma przy niej magicznych literek fkk bo i faktycznie nie jest to tego typu plaża. Poza sezonem, owszem, na początku czerwca widziałem na niej kilkanaście osób bez ubrań, ale w sezonie, nie sądzę :roll: .
W zeszłym roku zbudowano do niej nowy zjazd z Jadranki którą zresztą widać na tym zdjęciu, przebiega bardzo blisko. Stary zawalony jest jakimś gruzem. Przy drodze praktycznie nie ma możliwości się zatrzymać. Tym zjazdem można zjechać na dół, praktycznie na samą plażę, jakiś człowiek pobierał opłaty za parkowanie tzn tak było we wrześniu jak byłem tam po raz drugi.
Plaża jest piękna, jest dużo cienia, rosną tam pinie i oliwki. Mnie się podobała, ale poza sezonem.

Tutaj znajdziesz kilka fotek z tej plaży :D
avensis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 21.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) avensis » 28.03.2009 08:06

kulka53 napisał(a):
Alen napisał(a):I jeszcze jedno Czy jest ona umieszczona na tej mapce?

Cześć
Ta plaża znajduje się między Zivogosce Mala Duba a Blato, bliżej tej pierwszej miejscowości. Na mapce jest, jej zdjęcie to to obok fotki domu z apartamentami. Jak widać nie ma przy niej magicznych literek fkk bo i faktycznie nie jest to tego typu plaża. Poza sezonem, owszem, na początku czerwca widziałem na niej kilkanaście osób bez ubrań, ale w sezonie, nie sądzę :roll: .
W zeszłym roku zbudowano do niej nowy zjazd z Jadranki którą zresztą widać na tym zdjęciu, przebiega bardzo blisko. Stary zawalony jest jakimś gruzem. Przy drodze praktycznie nie ma możliwości się zatrzymać. Tym zjazdem można zjechać na dół, praktycznie na samą plażę, jakiś człowiek pobierał opłaty za parkowanie tzn tak było we wrześniu jak byłem tam po raz drugi.
Plaża jest piękna, jest dużo cienia, rosną tam pinie i oliwki. Mnie się podobała, ale poza sezonem.

Tutaj znajdziesz kilka fotek z tej plaży :D

Witaj ja też byłem na tej plaży początkiem czerwca. Wtedy jeszcze samochód stawiałem na starym zjeżdzie z Jadranki, nowego nie było. W czerwcu na plaży był luz miejsca na plażowanie sporo, wszedzie cykały cykady poprostu rewelacja. Co do naturystów to było ich troche w środkowej cześci zatoki. Szkoda ze można teraz stawiać samochód prawie przy samej plaży. (Ps. w jakim terminie byłeś może spotkalismy sie na plaży)
Alen
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 16.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alen » 29.03.2009 00:11

Dzięki za odpowiedz
A te pomiędzy H Nimfą a Małą Dubą to są jakieś ładne plaże z normalnym dojazdem dojściem i dostępem?
Obaj tam byliście może posiadacie jakieś fotki widokowe tych miejsc?
krzychu_72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 515
Dołączył(a): 06.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzychu_72 » 01.04.2009 13:26

Alen byłem na tej plaży w 2005 i 2006 r. w czerwcu, była to plaża pół na pół, tzn. naga od środkowej części w kierunku, powiedzmy, obiektywu. Tu masz parę fotek i foto-opis, jak tam trafić.
Alen
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 16.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alen » 01.04.2009 22:31

Rozumiem że jadąc w stronę Dubrownika należy minąć zjazd do Živogošče Mala Duba i jechać dalej ( pytanie jak daleko jeszcze?)
Druga sprawa czy możesz polecić w tej okolicy tanią sprawdzoną kwaterę lub kemping?
Zainteresowała mnie również ta dzika plaża w Igrane, za kościołem.
Masz Piękne zdjęcia
krzychu_72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 515
Dołączył(a): 06.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzychu_72 » 02.04.2009 07:50

Alen napisał(a):Rozumiem że jadąc w stronę Dubrownika należy minąć zjazd do Živogošče Mala Duba i jechać dalej ( pytanie jak daleko jeszcze?)


Niedaleko, może pół kilometra, nie pamiętam dokładnie.

Alen napisał(a):Druga sprawa czy możesz polecić w tej okolicy tanią sprawdzoną kwaterę lub kemping?


Ja byłem 2x w Igrane, natomiast na pewno ktoś na forum poleci Ci coś w Małej Dubie, czy gdzieś indziej w Živogošće, będziesz miał jeszcze bliżej.

Alen napisał(a):Zainteresowała mnie również ta dzika plaża w Igrane, za kościołem.


Jest OK, ale bez rewelacji. Do tej w zatoczce Velika Duba nie ma w ogóle startu. Dodatkowy plus zatoczki - są skałki, fajne miejsca do nurkowania i ładne plenery do fotek :)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 19.05.2009 14:39

pchor_1 napisał(a):Jetseśmy początkującymi naturystami, w przyszłe wakacje planujemy wybrać sie do któregoś z naturystycznych ośrodków, może doradzicie do którego? Pozdarwiamy. Para28. 8)


to jak w koncu bedzie w 2009 roku?

:wink:
pchor_1
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 08.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pchor_1 » 22.05.2009 17:11

piotrulex napisał(a):
pchor_1 napisał(a):Jetseśmy początkującymi naturystami, w przyszłe wakacje planujemy wybrać sie do któregoś z naturystycznych ośrodków, może doradzicie do którego? Pozdarwiamy. Para28. 8)


to jak w koncu bedzie w 2009 roku?

:wink:


będą albo Dębki, albo Valalta. W zależności od zgromadzonych środków finansowych. :)
Wy kiedy planujecie wyjazd?
waldis
Croentuzjasta
Posty: 293
Dołączył(a): 06.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldis » 22.05.2009 21:25

pchor_1 napisał(a):będą albo Dębki, albo Valalta. W zależności od zgromadzonych środków finansowych. :)

Dębki? Z tego co wiem, to nie można tego porównać z Valaltą, gdyż to tylko plaża (chociaż fajna). A cenowo to podobnie. No i zależy skąd jedziesz. Nigdy nie pojmę myślenia ludzi jadących przez całą Polskę nad Bałtyk, podczas, gdy można dołożyć dwie godziny jazdy i być nad Śródziemnym.
pchor_1
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 08.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pchor_1 » 23.05.2009 08:44

waldis napisał(a):
pchor_1 napisał(a):będą albo Dębki, albo Valalta. W zależności od zgromadzonych środków finansowych. :)

Dębki? Z tego co wiem, to nie można tego porównać z Valaltą, gdyż to tylko plaża (chociaż fajna). A cenowo to podobnie. No i zależy skąd jedziesz. Nigdy nie pojmę myślenia ludzi jadących przez całą Polskę nad Bałtyk, podczas, gdy można dołożyć dwie godziny jazdy i być nad Śródziemnym.

Porównać nie można, ale "lepszy wróbel w garści niz gołąb na dachu":) Zobaczymy co wyjdzie. jedziemy z Łodzi.
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 23.05.2009 16:26

waldis napisał(a):Nigdy nie pojmę myślenia ludzi jadących przez całą Polskę nad Bałtyk, podczas, gdy można dołożyć dwie godziny jazdy i być nad Śródziemnym.

ha ha ja man godzine nad Bałtyk- start do Cro godz 14 granica w Boboszowie o 1 w nocy - alw warto
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 25.05.2009 08:10

waldis napisał(a):
pchor_1 napisał(a):będą albo Dębki, albo Valalta. W zależności od zgromadzonych środków finansowych. :)

Dębki? Z tego co wiem, to nie można tego porównać z Valaltą, gdyż to tylko plaża (chociaż fajna). A cenowo to podobnie. No i zależy skąd jedziesz. Nigdy nie pojmę myślenia ludzi jadących przez całą Polskę nad Bałtyk, podczas, gdy można dołożyć dwie godziny jazdy i być nad Śródziemnym.


byles kiedys w Debkach?

tak pieknej plazy nie widzialem :D

porownywac oczywiscie ze nie mozna a zreszta niby po co ...

wszystko ma swoje wady i zalety :D

ps. jakbym mieszkal w Cieszynie to tez pewnie bym nie jezdzil nad Baltyk. nad morze mam w maksie 3 godzinki wiec jestesmy kilka razy w roku :wink:

hmmmmmmm

nad Srodziemnym powiadasz :wink:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 25.05.2009 08:17

pchor_1 napisał(a):
będą albo Dębki, albo Valalta. W zależności od zgromadzonych środków finansowych. :)
Wy kiedy planujecie wyjazd?


10 dni 2+1 licze skromnie 800 euro wystarczy

urlopy mamy 11-26 lipca. z torunia wyjezdzamy moze 11-go a z katowic 12-go bardzo wczesnie aby do Plitvic tego samego dnia sie dokulac jadac wolniej gdyz omijajac platne autostradki (z wylaczeniem oczywiscie Austrii)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
jakie kempingi FKK polecacie? - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone