Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaki namiot polecacie z dwoma sypialniami?

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 14.07.2017 10:28

piotrulex napisał(a):
Przecież wiesz, że nie, będzie jeszcze ogromny zapas, na parcelę kamperem wjedziesz, roletę wysuniesz i jeszcze przed nią pawilon rozłożysz :)

My wybieramy z urzędu miejsca nieparcelowane, zawsze są tańsze a zwykle ich lokalizacja i zacienienie bardziej nam odpowiada



Piotrze, no własnie o to chodzi ze nie wiem... wiem tyle co przeczytam tu na forach i w na stronach kempingów... Dużo, bardzo duzo teorii :) stąd te moje "dziwne" pytania :)

Dziękuję, że dałeś mi wyobrażenie ogromu tych parceli.

Pozdrav
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 14.07.2017 10:28

Obrazek
Na zdjęciu parcela na Lanternie Comfort Pitch 80-100m2 , a na niej altana 3x3 , namiot 5x3, samochód i jeszcze dużo miejsca :)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 14.07.2017 10:38

cronaturki napisał(a):
piotrulex napisał(a):
Przecież wiesz, że nie, będzie jeszcze ogromny zapas, na parcelę kamperem wjedziesz, roletę wysuniesz i jeszcze przed nią pawilon rozłożysz :)

My wybieramy z urzędu miejsca nieparcelowane, zawsze są tańsze a zwykle ich lokalizacja i zacienienie bardziej nam odpowiada



Piotrze, no własnie o to chodzi ze nie wiem... wiem tyle co przeczytam tu na forach i w na stronach kempingów... Dużo, bardzo duzo teorii :) stąd te moje "dziwne" pytania :)

Dziękuję, że dałeś mi wyobrażenie ogromu tych parceli.

Pozdrav


OK

Zatem trochę matmy i zdrowego, chłopskiego rozumu :)

Jak piszesz parcele jakie Was interesują maja 60-110mkw

Wasz przyszły namiot ma wymiar 5,20 m x 3,20 m co daje 16,64mkw + linki na boki. Liczmy nawet po metrze z każdej strony na linki to da nam 37,44mkw

Jak widzisz duuuużo jeszcze zostanie nawet na tej najmniejszej parceli :)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 14.07.2017 10:40

Rafi70 napisał(a): ... Na zdjęciu ... samochód ... :)


Hmmm, jakbym skądś znał to auto ;) Pozdrawiam z okolic Torunia :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.07.2017 10:43

cronaturki napisał(a):Monika

jaki model namiotu macie?

Pozdrav


Decathlonowski Arpenaz 5.2
https://www.decathlon.pl/namiot-arpenaz ... 30635.html

Jest naprawdę ogromny :D
Kilka fotek w mojej relacji:
z-namiotem-chorwacja-po-raz-pierwszy-t52478.html
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 14.07.2017 10:49

__monia napisał(a):
cronaturki napisał(a):Monika

jaki model namiotu macie?

Pozdrav


Decathlonowski Arpenaz 5.2
https://www.decathlon.pl/namiot-arpenaz ... 30635.html

Jest naprawdę ogromny :D
Kilka fotek w mojej relacji:
z-namiotem-chorwacja-po-raz-pierwszy-t52478.html


Taki właśnie namiot w tym roku kupili znajomi i za kilka dni będziemy go rozkładać na campie w ulubionym miejscu blisko plaży w lesie

W połowie sierpnia dam znać czy udało się znaleźć miejsce. W zeszłym roku mieli nieco mniejszy i już nie było to łatwe ;)

Jak ktoś jeździ na "równe" campy, parcelowane miejsca, na 10-14 dni w jednym miejscu itd to czemu nie :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.07.2017 10:55

piotrulex napisał(a):Jak ktoś jeździ na "równe" campy, parcelowane miejsca, na 10-14 dni w jednym miejscu itd to czemu nie :)


My go zabieramy też na weekendowe wyjazdy nad morze/ jeziora w PL (a wiadomo jakie mamy "campy").
Teraz składanie/ rozkładanie zajmuje godz max.Ale jak ktoś szuka "szybkiego" namiotu to zadowolony nie będzie. Każdy ma po prostu inne potrzeby.
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 14.07.2017 11:07

piotrulex napisał(a):
OK

Zatem trochę matmy i zdrowego, chłopskiego rozumu :)

Jak piszesz parcele jakie Was interesują maja 60-110mkw

Wasz przyszły namiot ma wymiar 5,20 m x 3,20 m co daje 16,64mkw + linki na boki. Liczmy nawet po metrze z każdej strony na linki to da nam 37,44mkw

Jak widzisz duuuużo jeszcze zostanie nawet na tej najmniejszej parceli :)




Do tego jakie nas interesuja parcele to jeszcze daleka droga. Póki co ze strony Uliki dowiedziałem się iż dysponuja oni parcelami o podanych w jednym z poprzednich postów wielkosciach.
Tyle o Ulice by nie zasmiecać wątku.
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 14.07.2017 11:10

__monia napisał(a):Kilka fotek w mojej relacji:
z-namiotem-chorwacja-po-raz-pierwszy-t52478.html


Dzięki :)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 14.07.2017 11:19

__monia napisał(a):
piotrulex napisał(a):Jak ktoś jeździ na "równe" campy, parcelowane miejsca, na 10-14 dni w jednym miejscu itd to czemu nie :)


My go zabieramy też na weekendowe wyjazdy nad morze/ jeziora w PL (a wiadomo jakie mamy "campy").
Teraz składanie/ rozkładanie zajmuje godz max.Ale jak ktoś szuka "szybkiego" namiotu to zadowolony nie będzie. Każdy ma po prostu inne potrzeby.


Tak my też choć jedynie morze. Zwykle jak nasz już jest rozłożony to pomagamy szwagierce jej z 2 sypialniami wyciągnąć z bagażnika :)
Havena
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 130
Dołączył(a): 29.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Havena » 14.07.2017 13:27

Hej,
my mamy od 2010 quechua base seconds 4.2
Sprawuje sie calkiem niezle, byl kupowany w Niemczech (jesli to ma jakiiekolwiek znaczecznie). Mysle, ze przezyje jeszcze pare wyprw do Cro :)

Pozdrawiam,
Havena
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi



cron
Jaki namiot polecacie z dwoma sypialniami? - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone