Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka nawigacja?

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5794
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 02.07.2017 00:50

Yanush napisał(a):
endryu napisał(a):Info o Automapie na mobilnego windows-a https://www.dobreprogramy.pl/AutoMapa-p ... 81905.html

No to za@%#^$*cie :evil:

A to ktoś jeszcze oprócz mnie korzysta z mobilnego Windowsa :?: :mrgreen:
bumelek
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 04.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) bumelek » 02.07.2017 08:37

witam,14 lipca pod wieczór wyjeżdżam z Suchej Beskidzkiej do Baśki Vody trasą przez Słowacje,Węgry, (pierwszy raz samochodem zagranicę), winiety już kupione,szukam rady jaką nawigacje kupić konkretnie pod ten wyjazd do 350 zł,zależy mi na tym żeby mi pomogła np w przypadku korku w Letenye dotrzeć na stare przejście
Yanush
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 878
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yanush » 02.07.2017 09:20

greenrs napisał(a):
Yanush napisał(a):
endryu napisał(a):Info o Automapie na mobilnego windows-a https://www.dobreprogramy.pl/AutoMapa-p ... 81905.html

No to za@%#^$*cie :evil:

A to ktoś jeszcze oprócz mnie korzysta z mobilnego Windowsa :?: :mrgreen:


Ja. Mam Modecom MX3 :smo:
monika.tomek
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 25.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) monika.tomek » 02.07.2017 09:39

A ja podłączę do pytania, posiadam nawigację modecom freeway sx2 ale z mapami tylko na Polskę, skąd ściagnąć te na Europę żeby dojechać do Chorwacji? A co sądzicie o mapach google offline ściągniętych na telefon, bo zastanawiam się też żeby jechać na nich?
Yanush
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 878
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yanush » 02.07.2017 10:10

Sygic ma dobre mapy i działa offline. Wybierasz mapy krajów, które wgrywa i.. jedziesz :-)
monika.tomek
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 25.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) monika.tomek » 02.07.2017 11:03

Właśnie ściągnęłam mapy Sygic i mam pytanie, bo wersja próbna-pełna jest czasowa, chyba tylko na 1 dzień, czy ktoś wie jak wygląda wersja darmowa i czy można na niej jechać? Czy ta wersja rozszerzona, płatna jest dużo lepsza i warto wykupić? Będę korzystać z telefonu i dlatego chcialabym korzystać z map tylko offline z jak najmniejszym pobieraniem danych, czy Sygic nie pobiera dużo tych danych? Bo mapy ściągnęłam offline.
Martinez77
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 21.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martinez77 » 02.07.2017 11:09

monika.tomek napisał(a):Właśnie ściągnęłam mapy Sygic i mam pytanie, bo wersja próbna-pełna jest czasowa, chyba tylko na 1 dzień, czy ktoś wie jak wygląda wersja darmowa i czy można na niej jechać? Czy ta wersja rozszerzona, płatna jest dużo lepsza i warto wykupić? Będę korzystać z telefonu i dlatego chcialabym korzystać z map tylko offline z jak najmniejszym pobieraniem danych, czy Sygic nie pobiera dużo tych danych? Bo mapy ściągnęłam offline.

Polecam nawigację Here maps. Jest całkowicie darmowa i działa offline. W zeszłym roku cała trasa tam i z powrotem bez problemu.
Jonas201
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 09.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jonas201 » 02.07.2017 11:17

Witam.Tu macie wszystko co Wam potrzebne do navi.https://winclub.pl/forum/180-nawigacje-mapy/ :papa: Mysle ze to rozwiaze problem
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.07.2017 11:21

bumelek napisał(a):witam,14 lipca pod wieczór wyjeżdżam z Suchej Beskidzkiej do Baśki Vody trasą przez Słowacje,Węgry, (pierwszy raz samochodem zagranicę), winiety już kupione,szukam rady jaką nawigacje kupić konkretnie pod ten wyjazd do 350 zł,zależy mi na tym żeby mi pomogła np w przypadku korku w Letenye dotrzeć na stare przejście


Wydaj te 350 zł na dobry obiad w Chorwacji. Ściągnij darmową Here. Wystarczy. Oczywiście trzeba pamiętać, że żadna nawigacja nie zastąpi myślenia.
monika.tomek
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 25.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) monika.tomek » 02.07.2017 11:26

Czy chodzi o tą Here We Go? Można tam ustawić mapy offline bez pobierania danych przez internet?
Jonas201
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 09.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jonas201 » 02.07.2017 11:28

Za 350 zl polecam Modecoma SX7.1.ekran 7 iSprawdza sie na codzien po calej Europie.Polecam wrzucic IGO i w droge. :D
Martinez77
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 21.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martinez77 » 02.07.2017 11:39

monika.tomek napisał(a):Czy chodzi o tą Here We Go? Można tam ustawić mapy offline bez pobierania danych przez internet?

Tak. Mapy ściągamy w domu na kraje które chcemy. A w trasie jedziemy offline.
monika.tomek
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 25.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) monika.tomek » 02.07.2017 12:07

Dziękuję, już ściągnięte :) Nie mogę tylko znaleźć jak zmienić trasę czyli ustawić przez wybrane przeze mnie miasto, czy jest tam taka opcja wybrania innej trasy?
Martinez77
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 21.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martinez77 » 02.07.2017 12:31

monika.tomek napisał(a):Dziękuję, już ściągnięte :) Nie mogę tylko znaleźć jak zmienić trasę czyli ustawić przez wybrane przeze mnie miasto, czy jest tam taka opcja wybrania innej trasy?

Raczej nie ma możliwości ustawienia punktów pośrednich ani zmiany trasy. Takie są uroki darmowej nawigacji :). Ja planowałem trasę 'po kawałku'. Np. do jakiegoś miasta jako punktu docelowego a potem dalej. Całą trasę chyba na pięć kawałków.
Yanush
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 878
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yanush » 02.07.2017 12:43

Martinez77 napisał(a):Polecam nawigację Here maps. Jest całkowicie darmowa i działa offline. W zeszłym roku cała trasa tam i z powrotem bez problemu.

Szkoda, że nie ma na WinCE..
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone