Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 14.06.2018 10:40

Po co ta panika? Prognozy długoterminowe to jak wróżenie z fusów... Chcieliście mieć 40 stopni i wodę 30 stopni, trzeba było wybrać Egipt albo Turcję - na pewno było by taniej (aktualnie Egipt Last Minute można kupić tydzień za 989zł w all 5*), ale wtedy pewnie było by marudzenie, że za gorąco, drinki za zimne i za tanio...
mario mario
Odkrywca
Posty: 84
Dołączył(a): 14.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) mario mario » 14.06.2018 21:33

Jestem od 7 dni w Tucepi. Pogoda co najwyżej średnia. O ile pierwsze 5 dni jakoś się jeszcze ratowały to 2 ostatnie dni bardziej polskie niż chorwackie. Wczoraj dwa razy poszliśmy na plaże i jak tylko się rozłożyliśmy, a z dzieciakami to nie jest chwila, to nas deszcz przegonił więc nic nie skorzystaliśmy. Dzisiaj byliśmy na plaży dłużej (utrzymaliśmy się najdłużej ze wszystkich) ale było chłodno, mało przyjemnie, niebo cały czas zachmurzone-ponure, aż w końcu zaczęło padać i musieliśmy uciekać. Najgorsze, że dziś było tak nieprzyjemnie, chłodno wilgotno. W ciągu pierwszych 5 dni tez padało, ale było dużo cieplej i po opadach szybko wszytsko się obsuszało i można było iść na przyjemny spacer. Dziś to żadna przyjemność

Jestem 3 raz w cro i co raz gorsza pogoda. Cro mnie do siebie nie zraziła "na amen" ale nie ukrywam, że ten pobyt to duża rysa na obrazie cro. Jeżdżę do cro bo tu mam (tak mi się wydawało) gwarancje pogody. Nie spodziewałem się, że można być w cro i na bieżąco w trwodze śledzić prognoze pogody.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.06.2018 21:53

Popatrz. Chyba jestem teraz w innym Tucepi. Owszem chwilę popadało, ale potem znów ciepełko, a dzieci z morza nie mogłem wygonić. Do upałów lipcowo-sierpniowych może nieco brakuje, jednak zimno na pewno nie jest.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10885
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 15.06.2018 08:25

colins napisał(a):Tymczasem w Tucepi od rana ciepło i słonecznie.


Przez kompa trudno ocenić temp. Jednak widzimy, że słoneczko przyświeca...
https://www.skylinewebcams.com/pl/webca ... beach.html
studentka21
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 04.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) studentka21 » 15.06.2018 16:17

Tak jest w tej chwili w Breli: słonecznie cały dzień, może 2 razy słońce zaszło za chmury. 3 godziny temu aplikacja pokazywała ze pada tu deszcz a pięknie świeciło słońce. Przez cała noc mocno wiało, a teraz tylko momentami są silniejsze podmuchy wiatru. Nie wiem jaka jest temperatura, ale przyjemnie się leży na plazy. Woda dla mnie trochę chłodna, tzn. raz się wykapalam, ale trochę miałam problemy z wejściem, jak już się człowiek zamoczy to ciepła.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.06.2018 16:34

Hehe, a nie mówiłem. :D
Zresztą studentka z postu wyżej potwierdza moje obserwacje. A dwie osoby nie mogą się mylić. Pozdrawiam cieplutko.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.06.2018 10:13

Wątek posprzątany. :idea:
Trzy strony postów z OT
:twisted: >>> jaka-byla-pogoda-w-tucep-czerwiec-2018-t54053.html
croatia81
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 18.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) croatia81 » 18.06.2018 18:55

Tutaj macie fajny serwis pogodowy dla Chorwacji: sat24.cc/weather/croatia.html
Malvka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 11.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malvka » 18.06.2018 19:30

Co roku to samo :oczko_usmiech:
ApropoDefacto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 576
Dołączył(a): 18.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ApropoDefacto » 21.06.2018 13:29

Ważne info dla wszystkich wyjeżdżających jutro do Chorwacji:

http://chorwacjacafe.pl/burzowy-i-wietr ... chorwacji/

Spokojnej drogi i uważajcie na siebie.
WojtekKRK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 11.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojtekKRK » 21.06.2018 13:56

Ja z tych co jutro wieczorem ruszaja mam nadzieję że jak dotrę to już będzie wczesny ranek sobotni wszystko ucichnie ... z drugiej strony to kwestia poczekania bo prognozy są optymistyczne os soboty więc najwyżej bedzie postój i tyle , nie ma co panikować ;-)
Piotrek7722
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 12.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotrek7722 » 21.06.2018 15:42

Ale lipa właśnie jedziemy pierwszy raz, na granicy będziemy rano. Co się robi podczas silnych wiatrów, stoi się na stacji? Są jakieś komunikaty nad autostradą?
Garo&Justa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 21.06.2018 16:40

Zakaz mają ciężarówki oraz większe auta z paka też lepiej by nie jeździły.
Często zamykają tunele.
Raz jechałem w naprawdę mocny wiatr i mimo że auto osobowe to przeżycie że hej...
Bratwojciech
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 478
Dołączył(a): 31.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bratwojciech » 21.06.2018 18:07

Dzis przed południem w Bolu patelnia. Obecnie w Splitskiej pochmurno, ale zero deszczu. Temp.28C.
bronks
Odkrywca
Posty: 79
Dołączył(a): 31.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) bronks » 21.06.2018 22:26

Na tarasie w Drveniku bezwietrznie (godz 22.20), niebo czyste gwiaździste z księżycem, gdzieniegdzie delikatne chmurki. Temp. 26 st.
Jak narazie nic nie zapowiada jutrzejszego załamania.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ? - strona 340
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone