Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ivan Dolac i okolice: 13-28.06.2008 - relacja (duuużo zdjęć)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 13.08.2008 22:06

ee nie wiem jakie obawy 8O :D
5raz jedziemy do Cro we wrześniu i zawsze znajdujemy we wrześniu atrakcyjny apartament :D
Crokuski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 09.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crokuski » 14.08.2008 01:16

Hvar jest cudny. Każde lądowanie w Makarskiej oznacza dla nas wycieczkę promem z Drvenika i przejazd całej wyspy aż do Hvaru i z powrotem (z międzylądowaniem na naszej sekretnej piaszczystej plaży przed Jelsą). Co roku wymieniamy lawendę na nową :-) Zerwana w poprzednim roku leży sobie w samochodzie cały rok i pachnie a podczas następnej wizyty na Hvarze po prostu ją wymieniamy. Ot taka nasza tradycja, którą podtrzymujemy :-)
korfu01
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 01.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) korfu01 » 14.08.2008 21:16

ines we wrześniu może i tak ale ja jade tym razem 26 czerwca -- mówie o 2009 teraz byłem ciu wczesniej. I własnie obawiam sie, że może końcówka czerwca i może byc cięzko. A jak masz namiary i umówione spanie to i spokojnie jedziesz.
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 15.08.2008 00:32

korfu01 napisał(a):ines we wrześniu może i tak ale ja jade tym razem 26 czerwca -- mówie o 2009 teraz byłem ciu wczesniej. I własnie obawiam sie, że może końcówka czerwca i może byc cięzko. A jak masz namiary i umówione spanie to i spokojnie jedziesz.


Z tego co się orientuje, to czerwiec-do 1 połowy lipca, a później 2 połowa sierpnia i wrzesień nie powinno być żadnych problemów ze znalezieniem idealnej kwatery..
No nie wiem, każdy robi jak uważa :D Niektórzy w szczycie sezonu jeżdżą i znajdują kwatery bez problemów..jednak zawsze wiesz co bierzesz i cena jest bardziej atrakcyjna niż jak rezerwujesz wcześniej 8O :D
mariusz_77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2345
Dołączył(a): 26.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 16.04.2012 17:06

dopiero teraz trafiłem na ta relację... super zdjęcia
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 18.04.2012 21:56

dopiero teraz trafiłem na ta relację... super zdjęcia


Dotrzymałam Ci towarzystwa....
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Ivan Dolac i okolice: 13-28.06.2008 - relacja (duuużo zdjęć) - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone