Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ivan Dolac i okolice: 13-28.06.2008 - relacja (duuużo zdjęć)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.07.2008 06:58

Dlaczego mnie jeszcze nie było na Hvarze :roll:
Trzeba będzie zaplanować tam pobyt na kolejne wakacje. :lol:
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 14.07.2008 07:47

fokstrot napisał(a):rozumiem ze na Hvar jechaliscie w ciemno. czy byly zatem jakies problemy ze znalezieniem wolnej kwatery w wybrajnej przez was miejscowosci?


Myśmy byli na Hvarze w Zavali ( w pobliskiej wiosce, gdzie też jest cisza i głusza :wink: - jak określa to jedna z forumowiczek :D ) od 20 czerwca przez 2 tygodnie , dość szybko znaleźliśmy wolną kwaterę.

Teper teoretycznie mogliśmy się spotkać, autko mieliśmy oznakowane.
teper
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) teper » 14.07.2008 17:12

fokstrot napisał(a):rozumiem ze na Hvar jechaliscie w ciemno. czy byly zatem jakies problemy ze znalezieniem wolnej kwatery w wybrajnej przez was miejscowosci?

w terminie w którym byliśmy nie było żadnych problemów ze znalezieniem kwatery, nie mniej w sezonie mogłoby się okazać że nie ma miejsc nawet dość daleko od morza, bo wioska nie jest duża
teper
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) teper » 14.07.2008 17:32

krakuscity napisał(a):Teper teoretycznie mogliśmy się spotkać, autko mieliśmy oznakowane.

Hmmm...moje nie było oznakowane ale było charakterystyczne, bo nasza renówka megane ma stary biały box na dachu, z naklejką miami beach :) a na tylnej półce leżała biało-czerwona flaga.
Od 20-go akurat mało się przemieszczaliśmy bo zrobiło się gorrąco, więc czasem tylko Jelsa i raz Sv. Nedjelja.
Stela
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 852
Dołączył(a): 02.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stela » 14.07.2008 17:33

krakuscity napisał(a):gdzie też jest cisza i głusza :wink: - jak określa to jedna z forumowiczek :D


Krakus, moja Ty duszo bratnia :)
kwapior
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 25.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kwapior » 16.07.2008 20:36

Właśnie wróciłem z Cro i też na wypoczynek wybrałem miejscowośc Ivan Dolac a mieszkalismy w apartamencie u Pana Sandro Carića u którego jak pisałes można kupić doskonałe wino.Sandro to swietny gospodarz taki jakiego wszyscy szukamy nad Jadranem. I jeszcze jedno każdy gość mieszkający u Sandro wino i miód (rewelacja z kwiatów wrzosu i rozmarynu) ma gratis(przez cały pobyt :D ) i nalezy dodać że gospodarz wyrabia rewelacyjną rakiję mandarynkowąktórą bardzo się chwali :D
kwapior
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 25.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kwapior » 16.07.2008 20:40

Właśnie wróciłem z Cro i też na wypoczynek wybrałem miejscowośc Ivan Dolac a mieszkalismy w apartamencie u Pana Sandro Carića u którego jak pisałes można kupić doskonałe wino.Sandro to swietny gospodarz taki jakiego wszyscy szukamy nad Jadranem. I jeszcze jedno każdy gość mieszkający u Sandro wino i miód (rewelacja z kwiatów wrzosu i rozmarynu) ma gratis(przez cały pobyt :D ) i nalezy dodać że gospodarz wyrabia rewelacyjną rakiję mandarynkowąktórą bardzo się chwali :D
arekwroc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 715
Dołączył(a): 19.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) arekwroc » 16.07.2008 21:36

kwapior masz jakis namiar na tego gospodarza?
arekwroc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 715
Dołączył(a): 19.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) arekwroc » 18.07.2008 20:26

Może mi ktoś powiedzieć czy w Ivan Dolac są jakieś knajpki dłużej otwarte?czy może po 20 czas należy sobie umilać winkiem na skałkach? :wink:
Pozdrav
Stela
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 852
Dołączył(a): 02.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stela » 18.07.2008 20:31

Wszystkie dwie ;) knajpy (Spila i Slavinka) są czynne do późna.

Po sezonie (od 31 sierpnia) Spilę zamykają na amen.
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 03.08.2008 09:36

fajnie się czytało a jeszcze lepiej oglądało 8)
pawlop
Croentuzjasta
Posty: 204
Dołączył(a): 22.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawlop » 05.08.2008 11:19

Czy można dostać namiary na te kwatery w Iwan Dolac i ewentualnie w Zavali na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
Z góry dzięki. Jeżeli nie mają stron to chociaż też podajcie ceny jakie płąciliście.
korfu01
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 01.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) korfu01 » 13.08.2008 18:20

własnie rozmawiałem przez gg z teperem - podziwiam, że jak wielu z Was potrafi jechać w ciemno i cos znaleźć. Mnie z żona troche brak takiej odwagi. Więc i stąd moja prośba o namiary kwater jak byliście własnie w tej okolicy adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Bo właśnie i ta relacja warta była przeczytania i stąd taka moja prośba
teper
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) teper » 13.08.2008 19:59

nie posiadam namiarów na kwaterę. prowadzą ją starsi ludzie, nie mają internetu, nie mamy również do nich telefonu.
generalnie w czerwcu czy wrześniu śmiało można w ciemno coś znaleźć, nawet w pierwszej linii przy samym morzu.
korfu01
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 01.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) korfu01 » 13.08.2008 20:41

taper - to juz wiem , ale napisałem na Twojej relacji, bo może ktoś ma jakies namiary- rozmawialiśmy ale jak ci pisałem na gg żona ma obawy jechac w ciemno i to jednak troche komplikuje mi sprawę.

Relacje z podróży czyta wiele osób, więc może ktos ma namiary na kwatery w tej okolicy żeby mozna było zadzwonic i się dogadać i wiedzieć na czym sie stoi
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Ivan Dolac i okolice: 13-28.06.2008 - relacja (duuużo zdjęć) - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone