Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Imprezowe i ciekawe miejscowości w Chorwacji dla młodych

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Lechoo
Cromaniak
Re: Gdzie na pierwszy wyjazd dla młodych?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 13.03.2015 19:42

Jak się rozerwać to Split w lipcu http://www.ultraeurope.com/ :D
Użytkownik usunięty
Chorwacja na studencką kieszeń

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.08.2018 20:04

Witam wszystkich cromaniaków! Wybieram się we wrześniu do Chorwacji, ale jedyne co mam na razie zaplanowane to data :roll: W Chorwacji byłam już dwa razy ale w szczycie sezonu, dlatego stąd moje pytanie, jakie miasto wybrać, które w połowie września będzie zarówno tętniło życiem oraz było dobrą bazą wypadową by dostać się komunikacją publiczną do innego miasteczka lub parku, a także pogoda będzie jeszcze sprzyjała kąpielom w Adriatyku. I przechodzę do drugiej części pytania: jak zminimalizować koszty podróży? Budżet wynosi +/- 1600 zł na osobę przy 8-10 dni. Czy jest to wykonalne? Nie mówię o codzienny stołowaniu się w restauracjach, ale bardziej o samej komunikacji (jedziemy autokarem z Polski) i noclegu oraz kilku atrakcjach typu rejs na wyspę. Czy macie jakieś polecone miejscówki? Rady? Z góry dziękuję za odpowiedzi :wink:
Janusz Bajcer
Moderator
Re: Chorwacja na studencką kieszeń

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.08.2018 20:21

mikygrey napisał(a):Witam wszystkich cromaniaków! Wybieram się we wrześniu do Chorwacji, ale jedyne co mam na razie zaplanowane to data :roll: W Chorwacji byłam już dwa razy ale w szczycie sezonu, dlatego stąd moje pytanie, jakie miasto wybrać, które w połowie września będzie zarówno tętniło życiem oraz było dobrą bazą wypadową by dostać się komunikacją publiczną do innego miasteczka lub parku, a także pogoda będzie jeszcze sprzyjała kąpielom w Adriatyku. I przechodzę do drugiej części pytania: jak zminimalizować koszty podróży? Budżet wynosi +/- 1600 zł na osobę przy 8-10 dni. Czy jest to wykonalne? Nie mówię o codzienny stołowaniu się w restauracjach, ale bardziej o samej komunikacji (jedziemy autokarem z Polski) i noclegu oraz kilku atrakcjach typu rejs na wyspę. Czy macie jakieś polecone miejscówki? Rady? Z góry dziękuję za odpowiedzi :wink:

konkretne-miejscowosci-dla-imprezowiczow-t41385.html#p1183038

ile-kosztuje-urlop-w-chorwacji-t22917-8685.html

Gdzie zawozi Was autokar. :?:

lifetechnicolor - czy coś Emilia kojarzy :?:
lifetechnicolor
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) lifetechnicolor » 15.08.2018 21:19

Już kojarzy, dziękuję za przypomnienie :D
Autokar jedzie od Zadaru po Split, zatrzymując się w miejscowościach po drodze również oraz w większości miejscowości na Riwierze Makarskiej
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.08.2018 21:27

Polecam rozważyć zatrzymanie się w:

Primošten
Baška Voda
Tučepi
Makarska

Drvenik znasz :wink:
lifetechnicolor
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) lifetechnicolor » 15.08.2018 21:29

Baske już też :D
Dziękuję za podpowiedź :)
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.08.2018 21:34

lifetechnicolor napisał(a):Baske już też :D
Dziękuję za podpowiedź :)

Czyli celuj w Makarską.
Na forum dużo informacji o tej miejscowości.
:papa:
grzechwa
Autostopowicz
Tucepi dla 25 latków ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzechwa » 16.08.2018 22:54

Witam wszystkich,
Razem z moją dziewczyną wybieramy się po raz pierwszy do Chorwacji. Znaleźliśmy kwaterę w Tucepi (przepiękna miejscowość), natomiast jako, że mamy 25 lat obawiamy się, że nie będzie co tam robić wieczorami.
Czy Tucepi żyje późnym wieczorem i czy są tam jakieś knajpki lub dyskoteki otwarte do późna ?
Obawiamy się trochę, że po 22 życie się tam kończy i najbliższym miejscem gdzie można będzie wypić drinka i się pobawić to Makarska. Na forach wszyscy opisują Tucepi jako miejscowość typowo dla rodzin.
Czy w naszym przypadku warto szukać jednak czegoś w Makarskiej ?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)
majeczka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 16.08.2018 23:19

:D wierz mi, gdziekolwiek byś nie był życie w Cro, po 22.00, się dopiero zaczyna...
grzechwa
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzechwa » 17.08.2018 09:45

Czy ktoś może jeszcze to potwierdzić ? :D
ZAQ_12
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZAQ_12 » 17.08.2018 10:17

Hej,
najbardziej imprezowe miejsce w CRO to Pag - Novalija i plaża Zrce :)
grzechwa
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzechwa » 17.08.2018 14:10

Nie chodzi mi o jakeis mega imprezowe miejsce. CHodzi mi tylko o to, zeby miasteczko nie wymieralo wieczorem i zeby bylo dokad wyjsc :)
lifetechnicolor
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) lifetechnicolor » 21.08.2018 20:02

grzechwa napisał(a):Nie chodzi mi o jakeis mega imprezowe miejsce. CHodzi mi tylko o to, zeby miasteczko nie wymieralo wieczorem i zeby bylo dokad wyjsc :)

Byłam końcem sierpnia w Baska Voda. Za dnia nie było tyle tłumów na ulicach i w restauracjach niż po godzinie 22, można powiedzieć że wręcz było tłoczno i trudno było znaleźć miejsce :) co prawda to nie było Tucepi, ale w sąsiedniej Breli było również tłoczno :D
Mariusz_M
Croentuzjasta
Jakie miasto jest najbardziej imprezowe

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz_M » 29.06.2020 13:15

Cześć.
Po kilku latach sytuacja z koronawirusem i ograniczeniami zmusza nas do wybrania Chorwacji na tegoroczny urlop.
Dotychczas byliśmy wielokrotnie w Baska Voda i wypadowo w pobliskich miejscowościach.

Moje pytanie brzmi do bardziej obeznanych: jakie miasteczko jest najbardziej imprezowe? Marzy nam się atmosfera podobna do tej np. w bułgarskim Słonecznym Brzegu.
Czy w Chorwacji są w ogóle takie miasteczka gdzie można wyjść do jakiegoś klubu, dyskoteki - czy tylko tak jak Baska Voda czy nawet Makarska: emeryckie sypialnie z brzdękającymi klapy muzykami do kolacji? ;-)

Po prostu - nie chcemy się wieczorami nudzić.
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.06.2020 15:45

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Imprezowe i ciekawe miejscowości w Chorwacji dla młodych - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019