Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Imprezowe i ciekawe miejscowości w Chorwacji dla młodych

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mariusz_M
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz_M » 29.06.2020 18:34

Dziękuję - sam powinienem sobie tego poszukać. Ale to tak na gorąco pisałem posta "w szoku", że mi biuro podróży odwołało wyjazd na dwa tygodnie przed urlopem i na szybko z braku laku padło na Chorwację.
Trochę martwi mnie, że wielu poleca Makarską jako imprezowe miasto - to coś mamy mocno odległe pojęcia "imprezy". Dla mnie Makarska - a swego czasu odwiedzałem ją co roku przez kilka lat - to miasto dla emerytów snujących się bulwarem nadmorskim zajadających się lodami hihi.
Ale może się coś zmieniło przez te lata - choć córka była dwa lata temu na obozie w Makarskiej i też nogami i rękami broni się by tam nie jechać ponownie bo nic się tam nie dzieje i właściwie tylko wieczorami przesiadywali nad morzem w własnym towarzystwie.
Ale mam wiele watków do czytania więc może cos się znajdzie.
Mariusz_M
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz_M » 29.06.2020 22:35

Imprezowość miejscówki przesunęliśmy na dalszy plac i zamówiliśmy już noclegi w Makarskiej. I fajnie - wszyscy się cieszą.
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.06.2020 22:57

makarska-kompendium-wiedzy-subiektywne-t19403.html#p283471
Wątek dość stary i nieaktualizowany, ale warto przeczytać ...
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Imprezowe i ciekawe miejscowości w Chorwacji dla młodych - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019