Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ile zabrać pieniędzy ?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pepermint
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 07.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pepermint » 15.08.2013 10:07

forumka.nika napisał(a):piter23 a zajrzałeś wogóle gdzieś na tym forum?
taki watków jest już milion pińćset i nie ma co powielać pytań.
Poszukaj w działach albo za pomocą wyszukiwarki.
Znajdziesz i aktualne ceny z tego roku i odpowiedzi ile trzeba pieniędzy.



pieniędzy zawsze trzeba brać tyle by starczyło... matko... rozbraja mnie - nowego leszcza - pytanie ile brać - brać ile dają. To tak jak z pytaniem ile pić by się nie upić. Podziwiam starych graczy za cierpliwość dla tych "inteligentnych" pytań
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 15.08.2013 12:25

Niektórzy już dawno nie mają takiej cierpliwości, ale tego nie okazują. :) :wink:
magdach7
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 24.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdach7 » 15.08.2013 14:55

pepermint napisał(a):
forumka.nika napisał(a):piter23 a zajrzałeś wogóle gdzieś na tym forum?
taki watków jest już milion pińćset i nie ma co powielać pytań.
Poszukaj w działach albo za pomocą wyszukiwarki.
Znajdziesz i aktualne ceny z tego roku i odpowiedzi ile trzeba pieniędzy.



pieniędzy zawsze trzeba brać tyle by starczyło... matko... rozbraja mnie - nowego leszcza - pytanie ile brać - brać ile dają. To tak jak z pytaniem ile pić by się nie upić. Podziwiam starych graczy za cierpliwość dla tych "inteligentnych" pytań

na wakacjach to pić dużo :D
Niestety takie posty powodują, że niektórzy zaczynają podawać kwoty z deczka dziwne. Nie ma reguły ile wziąć, na ile cie stać na tyle weź. Najwyżej nie będzie chodzenia do knajp i pamiątek. Ale tez będzie fajnie :lol:
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 17.08.2013 00:01

vascoo napisał(a):
e4r5t napisał(a):tak czytam i czytam te komentarze to nie wiem czy mam się załamać czy śmiać:/ Ja mam kwotę 3000-3500zł na 2 osoby i mieliśmy tą sumę przeznaczyć na wszystko

Duzo zależy od kosztów zakwaterowania. W zeszłym roku 13 dni na 3 os z przejazdem = 4300 pln. Więc pakuj sie i let's go, spokojnie dacie radę.



W mojej ocenie za 3,5tys.pln to chłopaku jedz do Turcji na All a nie pakuj się do Cro:) ja tu siedzę już drugi tydzień... tzn jutro stuknie nam 3 tydzień rozpoczęty i już wydaliśmy11tyś.pln a do końca jeszcze tydzień :mrgreen: i nie szalejemy jakoś... a lodówka piwka i żarcia poszła nam przez pierwszy tydzień . Ceny w sumie takie jak w Wawce jeżeli chodzi o kolacje czy obiad ale piwko do kolacji czy drink to ze świecą szukaj poniżej 12pln. Nie wspomne już o kawie czy redublach. Generalnie kasa idzie jak po lodzie :mrgreen: ale i tak warto jak pływasz sobie po 3 karlovaćkach pod górami albo podziwiasz widoki na parasalingu od 250kun( wypas ) polecam :papa: :papa: :papa:
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 17.08.2013 10:07

Niedzwiad... gwiazdorzysz :)
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 17.08.2013 10:34

Niedzwiad napisał(a):
vascoo napisał(a):
e4r5t napisał(a):tak czytam i czytam te komentarze to nie wiem czy mam się załamać czy śmiać:/ Ja mam kwotę 3000-3500zł na 2 osoby i mieliśmy tą sumę przeznaczyć na wszystko

Duzo zależy od kosztów zakwaterowania. W zeszłym roku 13 dni na 3 os z przejazdem = 4300 pln. Więc pakuj sie i let's go, spokojnie dacie radę.



W mojej ocenie za 3,5tys.pln to chłopaku jedz do Turcji na All a nie pakuj się do Cro:) ja tu siedzę już drugi tydzień... tzn jutro stuknie nam 3 tydzień rozpoczęty i już wydaliśmy11tyś.pln a do końca jeszcze tydzień :mrgreen: i nie szalejemy jakoś... a lodówka piwka i żarcia poszła nam przez pierwszy tydzień . Ceny w sumie takie jak w Wawce jeżeli chodzi o kolacje czy obiad ale piwko do kolacji czy drink to ze świecą szukaj poniżej 12pln. Nie wspomne już o kawie czy redublach. Generalnie kasa idzie jak po lodzie :mrgreen: ale i tak warto jak pływasz sobie po 3 karlovaćkach pod górami albo podziwiasz widoki na parasalingu od 250kun( wypas ) polecam :papa: :papa: :papa:

Wow, normalnie wszyscy jesteśmy pod wrażeniem, wow, nie możemy dojść do siebie po tych wiadomościach - jaki ty masz gest, jaki rozrzut, wow!!!

vascoo może nie pozwolicie sobie na "atrakcje", które serwuje sobie Niedzwiad, co nie znaczy, że Wasze wakacje będą gorsze, zaryzykuję że będą lepsze. Bocian Ci to +/_ wyliczył. Najważniejsze to znaleźć tanie lokum. Resztę już da się zrobić. Po dotarciu na miejsce obliczcie tylko ile kosztował Was dojazd i odłóżcie taką kasę na powrót, żeby potem niespodzianek nie było :) Dacie radę. Pamiętajcie, wspaniałe wakacje nie zależą od stanu konta, ilości wypitego Karlovaćko czy zaliczonych lotów parasallingiem.
vascoo
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 11.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) vascoo » 17.08.2013 13:12

Aldonka napisał(a):vascoo może nie pozwolicie sobie na "atrakcje", które serwuje sobie Niedzwiad, co nie znaczy, że Wasze wakacje będą gorsze, zaryzykuję że będą lepsze. Bocian Ci to +/_ wyliczył. Najważniejsze to znaleźć tanie lokum. Resztę już da się zrobić. Po dotarciu na miejsce obliczcie tylko ile kosztował Was dojazd i odłóżcie taką kasę na powrót, żeby potem niespodzianek nie było :) Dacie radę. Pamiętajcie, wspaniałe wakacje nie zależą od stanu konta, ilości wypitego Karlovaćko czy zaliczonych lotów parasallingiem.

@aldonka chyba źle adresujesz, bo to niejaki piter pytał.
Każdy się bawi po swojemu.
My co rok to mniej kasy wydajemy.
Moja filozofia w CRO to czysta woda i relaks.
Nawet Karlovacko nie zawsze potrzebne. W Razanacu jakies takie zielsko rośnie pod apartmanem, że mamy w czubie od samego wdychania 8)
magdach7
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 24.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdach7 » 17.08.2013 13:35

Niedzwiad napisał(a):
vascoo napisał(a):
e4r5t napisał(a):tak czytam i czytam te komentarze to nie wiem czy mam się załamać czy śmiać:/ Ja mam kwotę 3000-3500zł na 2 osoby i mieliśmy tą sumę przeznaczyć na wszystko

Duzo zależy od kosztów zakwaterowania. W zeszłym roku 13 dni na 3 os z przejazdem = 4300 pln. Więc pakuj sie i let's go, spokojnie dacie radę.



W mojej ocenie za 3,5tys.pln to chłopaku jedz do Turcji na All a nie pakuj się do Cro:) ja tu siedzę już drugi tydzień... tzn jutro stuknie nam 3 tydzień rozpoczęty i już wydaliśmy11tyś.pln a do końca jeszcze tydzień :mrgreen: i nie szalejemy jakoś... a lodówka piwka i żarcia poszła nam przez pierwszy tydzień . Ceny w sumie takie jak w Wawce jeżeli chodzi o kolacje czy obiad ale piwko do kolacji czy drink to ze świecą szukaj poniżej 12pln. Nie wspomne już o kawie czy redublach. Generalnie kasa idzie jak po lodzie :mrgreen: ale i tak warto jak pływasz sobie po 3 karlovaćkach pod górami albo podziwiasz widoki na parasalingu od 250kun( wypas ) polecam :papa: :papa: :papa:

Niedzwiad zaistniałeś hihihihi. 6+ za wyobraźnię :mrgreen:
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 17.08.2013 17:40

vascoo napisał(a):
Aldonka napisał(a):vascoo może nie pozwolicie sobie na "atrakcje", które serwuje sobie Niedzwiad, co nie znaczy, że Wasze wakacje będą gorsze, zaryzykuję że będą lepsze. Bocian Ci to +/_ wyliczył. Najważniejsze to znaleźć tanie lokum. Resztę już da się zrobić. Po dotarciu na miejsce obliczcie tylko ile kosztował Was dojazd i odłóżcie taką kasę na powrót, żeby potem niespodzianek nie było :) Dacie radę. Pamiętajcie, wspaniałe wakacje nie zależą od stanu konta, ilości wypitego Karlovaćko czy zaliczonych lotów parasallingiem.

@aldonka chyba źle adresujesz, bo to niejaki piter pytał.
Każdy się bawi po swojemu.
My co rok to mniej kasy wydajemy.
Moja filozofia w CRO to czysta woda i relaks.
Nawet Karlovacko nie zawsze potrzebne. W Razanacu jakies takie zielsko rośnie pod apartmanem, że mamy w czubie od samego wdychania 8)

Faktycznie :) Nie mniej na jedno wychodzi :)
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 03.09.2013 17:49

Serio podziwiam Ludzi którzy wyjeżdzają za tak małe kwoty. i Chyle czoła. Nam się to nie udało. Ale bez szaleństw. Nie odmawialiśmy sobie niczego ale też nie było rozrzutności. A kasa idzie i idzie... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale jak żyje tak udanych wakacji jeszcze nie miałem. Deprecha po urlopowa na maxa ale warto było :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Fakt pewnie za drogo kupiliśmy apartamenty. Fakt dużo przepiłem. Jeszcze więcej przeżarłem ale czy to jest ważne? Nie pojechałem tam liczyć i oszczędzać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 03.09.2013 17:50

witia napisał(a):Niedzwiad... gwiazdorzysz :)



dobra , już wcinam snikersa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
golibroda
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 575
Dołączył(a): 14.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) golibroda » 03.09.2013 18:05

"W mojej ocenie za 3,5tys.pln to chłopaku jedz do Turcji na All a nie pakuj się do Cro:)"

3,5 tys. all dla 4 osób w Turcji chyba z upadającym biurem :)
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 03.09.2013 19:49

Niedzwiad napisał(a):Serio podziwiam Ludzi którzy wyjeżdzają za tak małe kwoty. i Chyle czoła. Nam się to nie udało. Ale bez szaleństw. Nie odmawialiśmy sobie niczego ale też nie było rozrzutności. A kasa idzie i idzie... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale jak żyje tak udanych wakacji jeszcze nie miałem. Deprecha po urlopowa na maxa ale warto było :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Fakt pewnie za drogo kupiliśmy apartamenty. Fakt dużo przepiłem. Jeszcze więcej przeżarłem ale czy to jest ważne? Nie pojechałem tam liczyć i oszczędzać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Radziu, brakowało mi Twojego "stylu" :mrgreen:
ynka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1655
Dołączył(a): 17.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ynka » 03.09.2013 22:36

Niedzwiad napisał(a):
witia napisał(a):Niedzwiad... gwiazdorzysz :)



dobra , już wcinam snikersa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ło matko! Niedzwiad wrócił :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 04.09.2013 08:52

Siemka Jaro hehhehehe :papa: :papa: :papa: ( jak tam po Cro ) ? Kiedy relacja?

Ynka? Buziaki na powitanie hehehhehe... :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Ile zabrać pieniędzy ? - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone