Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

II Wyjazd do Cro - Podgora 14-25.07.2013

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 13.06.2014 22:31

Ja też poproszę namiary na kwaterkę na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Jak masz jakąś stronkę internetową kwaterki to byłaby również mile widziana
arb
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) arb » 14.06.2014 18:39

Jeśli ktoś ma jakieś pytania odnośnie Podgory, służę pomocą. Znam tam dużo osób, paru właścicieli też ;)
WIOLAB
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) WIOLAB » 15.06.2014 20:44

arb powiedz mi, która część Podgory jest fajniejsza dla dzieci? Gdzie najlepiej szukać noclegu? A moze masz jakieś namiary?
arb
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) arb » 15.06.2014 21:06

WIOLAB napisał(a):arb powiedz mi, która część Podgory jest fajniejsza dla dzieci? Gdzie najlepiej szukać noclegu? A moze masz jakieś namiary?

Zależy co masz na myśli pisząc fajniejsza?

Jest duży w miarę plac zabaw:
https://www.google.pl/maps/@43.243235,1 ... 0b6m4w!2e0

Mogę wrzucić kilka zdjęć zrobionych w maju.

Na pewno więcej atrakcji jest przy promenadzie (łącznie z opisywanym już na forum "pociągiem", czy też atrakcjami wodnymi jak były w zeszłym roku - wrzucałem zdjęcia na forum, musze się dowiedzieć czy i w tym roku będzie coś takiego) a część przy marinie jest "spokojniejsza". Pytanie - na czym Ci zależy? Na spokojnej miejscówce, dojściu bez zbędnych schodów do plaży, czy byciu blisko centrum.

Jeśli chodzi o miejscówki - być może będę w stanie pomóc, napisz mi szczegóły na PW proszę. Termin, osoby, łóżka (konfiguracja), inne wymagania...

Sprawdzę ze znajomymi, jak będzie coś wolnego - chętnie podam Ci namiar bezpośredni.
ag88
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) ag88 » 16.06.2014 10:52

Podgorę wspominam z wielkim sentymentem - wypoczywałam w hotelu Aurora na początku września 2011. W tym roku planujemy pierwszą podróż autem (poprzednio byłam na wycieczce z Biura) i padnie chyba znowu na Podgorę. Jestem nieco przerażona ilością informacji, które musimy ogarnąć przed wyjazdem, ale mam wielką nadzieję, że wszystko się uda i powrócę do pięknej Podgory :-)
MrSiemaema
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) MrSiemaema » 16.06.2014 15:37

ag88 napisał(a): Jestem nieco przerażona ilością informacji, które musimy ogarnąć przed wyjazdem, ale mam wielką nadzieję, że wszystko się uda i powrócę do pięknej Podgory :-)

Będzie dobrze :hut: :papa:
arb
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) arb » 16.06.2014 15:44

Zawsze jest dobrze, a już szczególnie w Podgorze ;)
WIOLAB
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) WIOLAB » 18.06.2014 19:46

arb wysłałam do Ciebie wiadomość, liczę na pomoc :wink:
nimm2
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) nimm2 » 18.06.2014 20:01

MrSiemaema napisał(a):W końcu jesteśmy !!
DZIEŃ XII (25.07) - droga powrotna Chorwacja - Węgry

Na granicy szybka kontrolka dowodów (był już ktoś w 2014 roku?? Kontrolują jeszcze?) i jedziemy dalej.

i beda kontrolowac dopoki Chorwacja nie wejdzie do Schengen... samo czlonkostwo w UE to jeszcze za malo zeby zlikwidowac kontrole dokumentow na granicy...
Krzychu.
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychu. » 18.06.2014 20:20

Podgorę każdemu polecam. Byłem tam dwa razy, w 2012 tydzień, w 2013 tylko dwa dni na powrocie z Czarnogóry, aby nie jechać jednym ciągiem całej trasy. W tym roku będę przejeżdżał, i boję się skręcić aby zobaczyć na chwilę, bo jeszcze nie pojadę dalej, a chcę na peljesac dotrzeć;-)
WIOLAB
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) WIOLAB » 21.06.2014 12:30

Krzychu my zaglądaliśmy do Tucepi (byliśmy rok wcześniej) przy drodze powrotnej z Orebica,osobiście polecam taką kolejność.
Jestem ciekawa co stwierdzisz po powrocie ;)
Krzychu.
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychu. » 23.06.2014 23:23

WIOLAB nie wiem co stwierdzę, w czwartek wyjeżdżam i jeszcze się waham dokąd, w sumie dochodzę do wniosku że jak po prostu pojadę przed siebie i gdzieś zjadę z autostrady w stronę wybrzeża to musi być dobrze gdziekolwiek nie trafię, ale do Podgory pewnie zajrzę na chwilę..
evianek
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) evianek » 26.06.2014 23:18

świetna relacja. My tez w tym roku wybieramy się do Cro. Pierwszy raz :) Rozważaliśmy Baśka Vodę albo Podgorę. jednak po przeczytaniu Twojej relacji i obejrzeniu zdjęć, podjęliśmy ostateczną decyzję. Podgora! Super zdjęcia i ciekawe, szczegółowe opisy. Już nie mogę się doczekać :) Wyjazd 7.07.2014. Czyli już za 10 dni.
evianek
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) evianek » 26.06.2014 23:34

MrSiemaema napisał(a):Jeżeli chce ktoś namiary na kwaterkę to zapraszam na Priv. Naprawdę polecam, superowi gospodarze :)

Ja również proszę o namiar na Twoją kwaterę :) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Jedziemy w ciemno i trochę się obawiam, czy szybko znajdziemy coś za przyzwoitą cenę.
Znajomy mówił mi że w zeszłym roku w lipcu szukał kwatery ok 3 godzin. Tak więc chciałabym mieć jakiś punkt zaczepienia zanim wyjedziemy :)
MrSiemaema
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) MrSiemaema » 29.06.2014 23:37

POMOCY!!
Poszukujemy kolejnej miejscowości na tegoroczne wakacje w Cro :D
I nie mamy żadnego pomysłu, byliśmy już w Primosten no i w Podgorze :)
Polećcie coś fajnego, bo kompletnie nie mamy pojęcia. Nie chcemy jechać dwa razy w to samo miejsce, lub w te same okolice.
Chcemy, żeby było mało ludzi, jakiś sklepik typu STUDENAC lub KONZUM, ładne plaże, ogólnie coś takiego jak Podgora :D
Liczę na waszą pomoc !!!
Wyjazd planujemy na 23 lipca, ale nie wiemy gdzie pojechać...
Może wy nam doradzicie. :papa: :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

II Wyjazd do Cro - Podgora 14-25.07.2013 - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019