Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

II Wyjazd do Cro - Podgora 14-25.07.2013

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 13.06.2014 22:31

Ja też poproszę namiary na kwaterkę na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Jak masz jakąś stronkę internetową kwaterki to byłaby również mile widziana
arb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 10.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) arb » 14.06.2014 18:39

Jeśli ktoś ma jakieś pytania odnośnie Podgory, służę pomocą. Znam tam dużo osób, paru właścicieli też ;)
WIOLAB
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 274
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) WIOLAB » 15.06.2014 20:44

arb powiedz mi, która część Podgory jest fajniejsza dla dzieci? Gdzie najlepiej szukać noclegu? A moze masz jakieś namiary?
arb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 10.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) arb » 15.06.2014 21:06

WIOLAB napisał(a):arb powiedz mi, która część Podgory jest fajniejsza dla dzieci? Gdzie najlepiej szukać noclegu? A moze masz jakieś namiary?


Zależy co masz na myśli pisząc fajniejsza?

Jest duży w miarę plac zabaw:
https://www.google.pl/maps/@43.243235,1 ... 0b6m4w!2e0

Mogę wrzucić kilka zdjęć zrobionych w maju.

Na pewno więcej atrakcji jest przy promenadzie (łącznie z opisywanym już na forum "pociągiem", czy też atrakcjami wodnymi jak były w zeszłym roku - wrzucałem zdjęcia na forum, musze się dowiedzieć czy i w tym roku będzie coś takiego) a część przy marinie jest "spokojniejsza". Pytanie - na czym Ci zależy? Na spokojnej miejscówce, dojściu bez zbędnych schodów do plaży, czy byciu blisko centrum.

Jeśli chodzi o miejscówki - być może będę w stanie pomóc, napisz mi szczegóły na PW proszę. Termin, osoby, łóżka (konfiguracja), inne wymagania...

Sprawdzę ze znajomymi, jak będzie coś wolnego - chętnie podam Ci namiar bezpośredni.
ag88
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 111
Dołączył(a): 07.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ag88 » 16.06.2014 10:52

Podgorę wspominam z wielkim sentymentem - wypoczywałam w hotelu Aurora na początku września 2011. W tym roku planujemy pierwszą podróż autem (poprzednio byłam na wycieczce z Biura) i padnie chyba znowu na Podgorę. Jestem nieco przerażona ilością informacji, które musimy ogarnąć przed wyjazdem, ale mam wielką nadzieję, że wszystko się uda i powrócę do pięknej Podgory :-)
MrSiemaema
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 12.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) MrSiemaema » 16.06.2014 15:37

ag88 napisał(a): Jestem nieco przerażona ilością informacji, które musimy ogarnąć przed wyjazdem, ale mam wielką nadzieję, że wszystko się uda i powrócę do pięknej Podgory :-)


Będzie dobrze :hut: :papa:
arb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 10.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) arb » 16.06.2014 15:44

Zawsze jest dobrze, a już szczególnie w Podgorze ;)
WIOLAB
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 274
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) WIOLAB » 18.06.2014 19:46

arb wysłałam do Ciebie wiadomość, liczę na pomoc :wink:
nimm2
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 204
Dołączył(a): 21.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) nimm2 » 18.06.2014 20:01

MrSiemaema napisał(a):W końcu jesteśmy !!
DZIEŃ XII (25.07) - droga powrotna Chorwacja - Węgry

Na granicy szybka kontrolka dowodów (był już ktoś w 2014 roku?? Kontrolują jeszcze?) i jedziemy dalej.



i beda kontrolowac dopoki Chorwacja nie wejdzie do Schengen... samo czlonkostwo w UE to jeszcze za malo zeby zlikwidowac kontrole dokumentow na granicy...
Krzychu.
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 31.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychu. » 18.06.2014 20:20

Podgorę każdemu polecam. Byłem tam dwa razy, w 2012 tydzień, w 2013 tylko dwa dni na powrocie z Czarnogóry, aby nie jechać jednym ciągiem całej trasy. W tym roku będę przejeżdżał, i boję się skręcić aby zobaczyć na chwilę, bo jeszcze nie pojadę dalej, a chcę na peljesac dotrzeć;-)
WIOLAB
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 274
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) WIOLAB » 21.06.2014 12:30

Krzychu my zaglądaliśmy do Tucepi (byliśmy rok wcześniej) przy drodze powrotnej z Orebica,osobiście polecam taką kolejność.
Jestem ciekawa co stwierdzisz po powrocie ;)
Krzychu.
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 31.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychu. » 23.06.2014 23:23

WIOLAB nie wiem co stwierdzę, w czwartek wyjeżdżam i jeszcze się waham dokąd, w sumie dochodzę do wniosku że jak po prostu pojadę przed siebie i gdzieś zjadę z autostrady w stronę wybrzeża to musi być dobrze gdziekolwiek nie trafię, ale do Podgory pewnie zajrzę na chwilę..
evianek
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 23.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) evianek » 26.06.2014 23:18

świetna relacja. My tez w tym roku wybieramy się do Cro. Pierwszy raz :) Rozważaliśmy Baśka Vodę albo Podgorę. jednak po przeczytaniu Twojej relacji i obejrzeniu zdjęć, podjęliśmy ostateczną decyzję. Podgora! Super zdjęcia i ciekawe, szczegółowe opisy. Już nie mogę się doczekać :) Wyjazd 7.07.2014. Czyli już za 10 dni.
evianek
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 23.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) evianek » 26.06.2014 23:34

MrSiemaema napisał(a):Jeżeli chce ktoś namiary na kwaterkę to zapraszam na Priv. Naprawdę polecam, superowi gospodarze :)



Ja również proszę o namiar na Twoją kwaterę :) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Jedziemy w ciemno i trochę się obawiam, czy szybko znajdziemy coś za przyzwoitą cenę.
Znajomy mówił mi że w zeszłym roku w lipcu szukał kwatery ok 3 godzin. Tak więc chciałabym mieć jakiś punkt zaczepienia zanim wyjedziemy :)
MrSiemaema
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 12.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) MrSiemaema » 29.06.2014 23:37

POMOCY!!
Poszukujemy kolejnej miejscowości na tegoroczne wakacje w Cro :D
I nie mamy żadnego pomysłu, byliśmy już w Primosten no i w Podgorze :)
Polećcie coś fajnego, bo kompletnie nie mamy pojęcia. Nie chcemy jechać dwa razy w to samo miejsce, lub w te same okolice.
Chcemy, żeby było mało ludzi, jakiś sklepik typu STUDENAC lub KONZUM, ładne plaże, ogólnie coś takiego jak Podgora :D
Liczę na waszą pomoc !!!
Wyjazd planujemy na 23 lipca, ale nie wiemy gdzie pojechać...
Może wy nam doradzicie. :papa: :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
II Wyjazd do Cro - Podgora 14-25.07.2013 - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone